Curs valutar

27-Sep-2021

1 EURO = 4.9491 RON  
1 USD = 4.2167 RON  


ANPC
Rezultatele cautarii pentru : planet - 124 inregistrari
Pagina: 1234567
box_GS-4210-24T4S24-Port 10/100/1000T + 4-Port 100/1000X SFP Managed Gigabit Switch Planet - GS-4210-24T4S

Switch cu management Gigabit 24port x10/100/1000T + 4port x 100/1000X SFP

Pret : 774.53 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 921.70 LEI
Disponibilitate : Sunati
MGB-GTSFP Gigabit RJ45 Planet - MGB-GT

PHY Type    IEEE 802.3ab 1000BASE-T
Connector    RJ45 Copper
Maximum Distance    100m
Operating Temperature    0~60 degrees C

Pret : 178.17 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 212.02 LEI
Disponibilitate : Sunati
SGS-6341-48T4XSwitch Gigabit L3, Stacabil, 48-Port 10/100/1000T + 4-Port 10G SFP+ Planet - SGS-6341-48T4X

Switch Gigabit L3, Stacabil, 48-Port 10/100/1000T + 4-Port 10G SFP+

Pret : 2,524.04 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,003.61 LEI
Disponibilitate : In stoc
box_IGT-815ATMedia Convertor Industrial Gigabit, 100/1000Base-X SFP - 10/100/1000Base-T RJ45 (-40 - +75C) Planet - IGT-815AT

Media Convertor Industrial Gigabit, 100/1000Base-X SFP - 10/100/1000Base-T RJ45 (-40 - +75C). Dimensiuni compacte. Montabil pe sina DIN.

 

Pret : 326.64 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 388.70 LEI
Disponibilitate : Sunati
FGSW-2022VHPSwitch 12-Port 10/100TX PoE 802.3at + 4-Port 10/100TX PoE+ 802.3bt + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo, LCD, management Planet - FGSW-2022VHP

Switch 12-Port 10/100TX 802.3at PoE + 4-Port 10/100TX 802.3bt PoE + 2-Port Gigabit TP + 2-Port SFP

Pret : 1,187.78 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,413.46 LEI
Disponibilitate : In stoc
box_XT-705AMedia Converter 10Gb RJ45 - SFP+ Planet - XT-705A

Media Converter Base-T RJ45 10G/5G/2.5G/1G/100M cu port SFP Base-X 10G

Pret : 668.13 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 795.07 LEI
Disponibilitate : Sunati
box_CB-DASFP-2M_-0_5M_021Cablu DAC 10G SFP, 2M Planet - CB-DASFP-2M

Cablu DAC SFP+ 10G, lungime 2m.

 

Pret : 200.44 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 238.52 LEI
Disponibilitate : Sunati
box_CB-DASFP-2M_-0_5M_021Cablu DAC 10G SFP 0.5M Planet - CB-DASFP-0.5M

Cablu DAC SFP+ 10G, 0.5M

 

Pret : 153.42 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 182.57 LEI
Disponibilitate : Sunati
box_GS-5220-16UP4S2XRv3L3 16-Port 10/100/1000T Ultra PoE + 4-Port 100/1000X SFP + 2-Port 10G SFP+ Managed Switch (400W) Planet - GS-5220-16UP4S2XR

Switch POE Gigabit L3, 16-port 10/100/1000 Ultra POE + 4-port 100/1000X SFP + 2-port SFP+ 10G. Buget POE: 400W

Pret : 3,241.66 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,857.58 LEI
Disponibilitate : Sunati
box_GS-5220-48P4Xv4Switch L3 Gigabit 48-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 10G SFP+ (400W) Planet - GS-5220-48P4X

Switch POE Gigabit L3, 48-port 10/100/1000 POE+ si 4-port SFP+ 10G. Buget POE: 400W

Pret : 4,157.24 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4,947.12 LEI
Disponibilitate : In stoc
box_IXT-705ATv1.1Media Converter Industrial 10G SFP+ Planet - IXT-705AT

Media Converter Industrial 10G/5G/2.5G/1G/100M Base-T RJ45 cu port SFP 10G Base-X

Pret : 1,093.75 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,301.56 LEI
Disponibilitate : Sunati
GSD-2022PSwitch Gigabit 16-Port 802.3at POE+ plus 2-Port 10/100/1000T + 2-Port 1000X SFP (185W) Planet - GSD-2022P

Switch Gigabit 16-Port 802.3at POE+ plus 2-Port 10/100/1000T + 2-Port 1000X SFP (185W)

 
Pret : 841.35 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,001.20 LEI
Disponibilitate : Sunati
Modul alimentare 1200W CRPS AC, C16, 54V DC, 1000W PoE budget pentru GS-6322-24P4X Planet - PWR-CRPS1200

Sursa alimentare pentru GS-6322-24P4X

Pret : 1,385.75 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,649.04 LEI
Disponibilitate : Sunati
Modul alimentare 920W CRPS AC, C16, 54V DC, 720W PoE budget pentru GS-6322-24P4X Planet - PWR-CRPS920

Sursa alimentare pentru GS-6322-24P4X

Pret : 1,049.21 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,248.56 LEI
Disponibilitate : Sunati
GS-6322-24P4X-frontSwitch Gigabit L3 24-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE + 2-Port 10GBASE-T + 2-Port 10G SFP+ Management cu 2-sloturi pentru sursa alimentare Planet - GS-6322-24P4X
L3 24-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE + 2-Port 10GBASE-T + 2-Port 10G SFP+ Managed Switch with Dual Modular Power Supply Slots  (se livreaza fara surse)
 
Module de alimentare disponibile:
PWR-CRPS920 - 920W CRPS AC Power Supply, C16 socket, 54V DC output, 720-watt PoE budget@100-240VAC
PWR-CRPS1200 - 1200W CRPS AC Power Supply, C16 socket, 54V DC output, 1000-watt PoE budget@100-240VAC
Pret : 5,721.16 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6,808.18 LEI
Disponibilitate : Sunati
504UP2-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE + 2-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 1-Port Gigabit Desktop Switch (120W PoE Budget, BT/Legacy mode support) Planet - GSD-504UP

Switch POE 2-port 10/100/1000T POE+ (802.3bt) + 2-port 10/100/1000T PoE (802.3at) + 1-port Gigabit (120 watts)

Pret : 494.91 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 588.94 LEI
Disponibilitate : In stoc
front8-Port 10/100/1000Mbps + 2-Port 100/1000X SFP Managed Desktop Switch Planet - GSD-1002M

Switch cu management, 8-port 10/100/1000Mbps + 2-port 100/1000X SFP 

Pret : 430.57 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 512.38 LEI
Disponibilitate : Sunati
WGS-814HPSwitch Industrial Wall Mount 8 porturi gigabit/4 porturi POE+ (60W) Planet - WGS-814HP

8-Port 10/100/1000T Wall Mounted Gigabit Ethernet Switch with 4-Port PoE+

Sursa alimentare: 54V / 72W - inclusa.

Pret : 539.45 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 641.95 LEI
Disponibilitate : Sunati
WGS-810Switch Industrial 8-Port 10/100/1000T Wall-mount Planet - WGS-810
Industrial 8-Port 10/100/1000T Wall-mount Switch.
Sursa alimentare  12V / 1A  - inclusa.
Pret : 292.00 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 347.48 LEI
Disponibilitate : Sunati
514PTFSwitch Industrial 4 port 10/100Base-TX PoE+ 802.3at + 2-port 100Base-FX SingleMode 15km Planet - ISW-514PTF

IP40 4-Port 10/100TX 802.3at PoE + 1-Port 100FX SFP Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 C, 12V~48V DC power boost, 120W PoE budget, Standard/VLAN/250m Extend mode )

Pret : 692.87 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 824.52 LEI
Disponibilitate : Sunati
Pagina: 1234567
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept