Curs valutar

28-Feb-2021

1 EURO = 4.8745 RON  
1 USD = 4.0179 RON  


ANPC
Rezultatele cautarii pentru : planet - 123 inregistrari
Pagina: 1234567
box_IGT-815ATMedia Convertor Industrial Gigabit, 100/1000Base-X SFP - 10/100/1000Base-T RJ45 (-40 - +75C) Planet - IGT-815AT

Media Convertor Industrial Gigabit, 100/1000Base-X SFP - 10/100/1000Base-T RJ45 (-40 - +75C). Dimensiuni compacte. Montabil pe sina DIN.

 

Pret : 321.72 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 382.84 RON
Disponibilitate : Sunati
FGSW-2022VHPSwitch 12-Port 10/100TX PoE 802.3at + 4-Port 10/100TX PoE+ 802.3bt + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo, LCD, management Planet - FGSW-2022VHP

Switch 12-Port 10/100TX 802.3at PoE + 4-Port 10/100TX 802.3bt PoE + 2-Port Gigabit TP + 2-Port SFP

Pret : 1,169.88 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,392.16 RON
Disponibilitate : In stoc
box_XT-705AMedia Converter 10Gb RJ45 - SFP+ Planet - XT-705A

Media Converter Base-T RJ45 10G/5G/2.5G/1G/100M cu port SFP Base-X 10G

Pret : 658.06 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 783.09 RON
Disponibilitate : Sunati
box_CB-DASFP-2M_-0_5M_021Cablu DAC 10G SFP, 2M Planet - CB-DASFP-2M

Cablu DAC SFP+ 10G, lungime 2m.

 

Pret : 197.42 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 234.93 RON
Disponibilitate : Sunati
box_CB-DASFP-2M_-0_5M_021Cablu DAC 10G SFP 0.5M Planet - CB-DASFP-0.5M

Cablu DAC SFP+ 10G, 0.5M

 

Pret : 151.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 179.82 RON
Disponibilitate : Sunati
box_GS-5220-16UP4S2XRv3L3 16-Port 10/100/1000T Ultra PoE + 4-Port 100/1000X SFP + 2-Port 10G SFP+ Managed Switch (400W) Planet - GS-5220-16UP4S2XR

Switch POE Gigabit L3, 16-port 10/100/1000 Ultra POE + 4-port 100/1000X SFP + 2-port SFP+ 10G. Buget POE: 400W

Pret : 3,192.80 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,799.43 RON
Disponibilitate : Sunati
box_GS-5220-48P4X_GS-5220-48PL4Xv2L3 48-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 10G SFP+ Managed Switch (400W) Planet - GS-5220-48P4X

Switch POE Gigabit L3, 48-port 10/100/1000 POE+ si 4-port SFP+ 10G. Buget POE: 400W

Pret : 4,070.21 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4,843.55 RON
Disponibilitate : Sunati
box_IXT-705ATv1.1Media Converter Industrial 10G SFP+ Planet - IXT-705AT

Media Converter Industrial 10G/5G/2.5G/1G/100M Base-T RJ45 cu port SFP 10G Base-X

Pret : 1,077.26 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,281.94 RON
Disponibilitate : Sunati
GSD-2022PSwitch Gigabit 16-Port 802.3at POE+ plus 2-Port 1000X SFP (185W) Planet - GSD-2022P

Switch Gigabit 16-Port 802.3at POE+ plus 2-Port 1000X SFP (185W)

 
Pret : 779.92 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 928.10 RON
Disponibilitate : Sunati
Modul alimentare 1200W CRPS AC, C16, 54V DC, 1000W PoE budget pentru GS-6322-24P4X Planet - PWR-CRPS1200

Sursa alimentare pentru GS-6322-24P4X

Pret : 1,364.86 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,624.18 RON
Disponibilitate : Sunati
Modul alimentare 920W CRPS AC, C16, 54V DC, 720W PoE budget pentru GS-6322-24P4X Planet - PWR-CRPS920

Sursa alimentare pentru GS-6322-24P4X

Pret : 1,033.39 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,229.74 RON
Disponibilitate : Sunati
GS-6322-24P4X-frontSwitch Gigabit L3 24-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE + 2-Port 10GBASE-T + 2-Port 10G SFP+ Management cu 2-sloturi pentru sursa alimentare Planet - GS-6322-24P4X
L3 24-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE + 2-Port 10GBASE-T + 2-Port 10G SFP+ Managed Switch with Dual Modular Power Supply Slots  (se livreaza fara surse)
 
Module de alimentare disponibile:
PWR-CRPS920 - 920W CRPS AC Power Supply, C16 socket, 54V DC output, 720-watt PoE budget@100-240VAC
PWR-CRPS1200 - 1200W CRPS AC Power Supply, C16 socket, 54V DC output, 1000-watt PoE budget@100-240VAC
Pret : 5,079.23 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6,044.28 RON
Disponibilitate : Sunati
504UP2-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE + 2-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 1-Port Gigabit Desktop Switch (120W PoE Budget, BT/Legacy mode support) Planet - GSD-504UP

Switch POE 2-port 10/100/1000T POE+ (802.3bt) + 2-port 10/100/1000T PoE (802.3at) + 1-port Gigabit (120 watts)

Pret : 467.95 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 556.86 RON
Disponibilitate : In stoc
front8-Port 10/100/1000Mbps + 2-Port 100/1000X SFP Managed Desktop Switch Planet - GSD-1002M

Switch cu management, 8-port 10/100/1000Mbps + 2-port 100/1000X SFP 

Pret : 404.58 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 481.45 RON
Disponibilitate : Sunati
WGS-814HPSwitch Industrial Wall Mount 8 porturi gigabit/4 porturi POE+ (60W) Planet - WGS-814HP

8-Port 10/100/1000T Wall Mounted Gigabit Ethernet Switch with 4-Port PoE+

Sursa alimentare: 54V / 72W - inclusa.

Pret : 531.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 632.27 RON
Disponibilitate : Sunati
WGS-810Switch Industrial 8-Port 10/100/1000T Wall-mount Planet - WGS-810
Industrial 8-Port 10/100/1000T Wall-mount Switch.
Sursa alimentare  12V / 1A  - inclusa.
Pret : 326.59 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 388.64 RON
Disponibilitate : Sunati
514PTFSwitch Industrial 4 port 10/100Base-TX PoE+ 802.3at + 2-port 100Base-FX SingleMode 15km Planet - ISW-514PTF

IP40 4-Port 10/100TX 802.3at PoE + 1-Port 100FX SFP Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 C, 12V~48V DC power boost, 120W PoE budget, Standard/VLAN/250m Extend mode )

Pret : 682.43 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 812.09 RON
Disponibilitate : Sunati
ISW-621TS15Switch Industrial 4 port 10/100Base-TX + 2-port 100Base-FX SingleMode 15km Planet - ISW-621TS15

IP30 Slim Type 4-Port Industrial Ethernet Switch + 2-Port 100Base-FX(15KM) (-40~75 degrees C)

Pret : 477.70 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 568.46 RON
Disponibilitate : Sunati
ENW-9701PCI Express Gigabit Fiber Optic Ethernet Adapter (SFP) Planet - ENW-9701

1000Base-SX / LX SFP PCI Express Fiber Adapter

Pret : 248.60 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 295.83 RON
Disponibilitate : Sunati
GS-4210-48P4Sv2Switch Gigabit IPv4/IPv6, 48-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 100/1000BASE-X SFP Management (400W) Planet - GS-4210-48P4S

Switch Gigabit IPv4/IPv6, 48-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 100/1000BASE-X SFP Management (400W)

 
Pret : 3,022.19 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,596.41 RON
Disponibilitate : Sunati
Pagina: 1234567
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept