Curs valutar

17-Jan-2021

1 EURO = 4.8715 RON  
1 USD = 4.0088 RON  


ANPC

 » Placi de retea PCI, PCMCIA 10/100M, placi gigabit



ENW-9701

PCI Express Gigabit Fiber Optic Ethernet Adapter (SFP)

Planet - ENW-9701

1000Base-SX / LX SFP PCI Express Fiber Adapter

Pret fara TVA:
248.45 RON

Pret cu TVA :
295,65 RON

pret per bucata
Disponibilitate :
Sunati



Hardware Specifications
Attachment Interface PCI Express Host Bus Interface, 1 lane
PCI Express Rev 1.1
Media Interface SFP slot (LC Interface)
Cabling Options SFP LC connector :
50/125μm & 62.5/125μm Multi-Mode fiber cable.
9/125μm Single-Mode cable.
Jumbo Frame 9Kbytes
LED Indicators Link / Active per port
Dimensions (W x D) 121.4 x 119.5mm
Advanced Functions
Layer 2 Features IEEE 802.3x Flow Control support
IEEE 802.1Q VLAN support
Performance Enhancements Receive-side scaling (RSS): Optimization for multiple CPUs under Windows OS control
Reduced host bus traffic
IP, TCP and UDP Checksum Offloading
Transmit / Receive On-Chip Buffer Support
IPv4, IPv6
OS Support Windows Server 2003, Windows Server 2008
Windows XP, Windows Vista™, Windows 7
Linux 2.4, Linux 2.6, Linux 64-bit
Redhat Enterprise Linux 4.7 & 5.3
Mac OS X 10.4, 10.5 and 10.6 Intel-based Mac computer
Standards Conformance
Regulation Compliance FCC Part 15 Class B, CE
Standards Compliance IEEE 802.3z:1000Base-X Gigabit Ethernet
IEEE 802.3x: Flow Control and Back pressure
IEEE 802.1Q:VLAN Tagging
Environment
Operating Temperature: 0~65 degrees C
Relative Humidity: 5~95% (non-condensing)
Storage Temperature: -10~85 degrees C
Relative Humidity: 5~95% (non-condensing)
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept