Curs valutar

25-Feb-2021

1 EURO = 4.8745 RON  
1 USD = 4.0179 RON  


ANPC

Module SFP GBIC

 
  Descriere Pret
SFP-WDM 3km long casing Braun GroupMinigbic SFP WDM 1.25G -3km 1310TX Braun Group - XSFP-LD1310-3K

Modul SFP (1.25 G) Gigabit WDM ( single Fiber), distanta 3km, Single Mode, Tx=1310nm; Rx=1550nm, conector SC ( optional conector LC)
Se imperecheaza cu: XSFP-LD1550-3K ( Tx1550nm/ Rx1310nm) 

Pret : 52.49 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 62.46 RON
Disponibilitate : Sunati
SFP-WDM1550 Bi-DiSFP-WDM Gigabit 20km, TX1550nm Braun Group - XSFP-LD1550-1.25G-20

Modul SFP WDM/ single fiber  20km, SM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: SC sau LC, Braun Group

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD1310-1.25G-20 

Pret : 85.33 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 101.54 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-MM1310XSFP-MM =SFP Multi-Mode Gigabit 2km Braun Group - XSFP-MM1310

Modul SFP mini Gbic, Multi-Mode  10/100/1000,  1310nm, distanta 2km pe fibra 50nm ,conector LC, brand: Braun Group

Pret vechi 60.51 RON
Pret nou
46.54 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 55.38 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-SM1310Modul SFP Gigabit SM-10 Braun Group - XSFP-SM1310-1.25G-10

Modul SFP, 1310nm Single Mode, 1000LX, 10Km, conector LC, Braun Group.

Pret : 85.33 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 101.54 RON
Disponibilitate : Sunati
SFP GIGABIT  SM 3km 1550TXModul SFP minigbic 3km 1550TX Braun Group - XSFP-LD1550-3K

Modul SFP WDM Gigabit, SM,  3Km SM, 1550nm TX ; 1310nm Rx- conector SC; (optional conector LC).

Se imperecheaza cu: XSFP-LD1310-3K ( Tx1310nm/ Rx1550nm) ;
( pretul este per bucata - nu include perechea).

Pret : 52.49 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 62.46 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-MM850Modul SFP Multi-Mode Gigabit Braun Group - XSFP-MM850

Modul SFP Multi-Mode  10/100/1000,  850nm, conector LC, brand: Braun Group

Pret vechi 53.78 RON
Pret nou
41.37 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 49.23 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD1550-1.25G-40SFP-WDM Gigabit 40km, TX1550nm Braun Group - XSFP-LD1550-1.25G-40

Modul SFP WDM/ single fiber  40km, SM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: SC sau LC, Braun Group

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD1310-1.25G-40 

Pret : 139.63 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 166.16 RON
Disponibilitate : Sunati
Modul SFP CWDM GIGABIT 80km Braun Group - CWDM-SFP-1.25GB-80km

Modul SFP CWDM GIGABIT 1000Base-BX (1470nm, 1490nm, 1510nm, 1530nm, 1550nm, 1570nm, 1590nm, 1610nm), 80km, conector LC, 2 fibre

Pret : 351.65 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 418.47 RON
Disponibilitate : Sunati
Modul SFP CWDM GIGABIT 40km Braun Group - CWDM-SFP-1.25GB-40km

Modul SFP CWDM GIGABIT 1000Base-BX  (1470nm, 1490nm, 1510nm, 1530nm, 1550nm, 1570nm, 1590nm, 1610nm), 40km, conector LC, 2 fibre

Pret : 307.70 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 366.16 RON
Disponibilitate : Sunati
Modul SFP 155M WDM-1310Tx/1550Rx Braun Group - SFP-SM100A

Modul SFP WDM-  single fiber 155Mbps 1550TX/1310Rx  , 10Km, conector LC ,
Fast ethernet  10/100 host-switch compatible.

Atentie: modulul este pentru echipamente (slot) fast Ethernet , si poate sa nu functioneze in slot gigabit

Pret : 87.91 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 104.62 RON
Disponibilitate : Sunati
Modul SFP 155M WDM-1550Tx/1310Rx Braun Group - SM100B

Modul SFP WDM-  single fiber 155Mbps, 1310Tx/1550Rx, 10Km, conector LC ,
Fast ethernet  10/100 host-switch compatible.

Atentie: modulul este pentru echipamente (SFP-slot) fast Ethernet , si poate sa nu functioneze in slot gigabit

Pret : 87.91 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 104.62 RON
Disponibilitate : Sunati
TL-SM321BModul SFP GIGABIT WDM Singlemode TP-Link - TL-SM321B

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km

Pret : 71.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 84.49 RON
Disponibilitate : Sunati
TL-SM311LSModul SFP Singlemode TP-Link - TL-SM311LS

Gigabit SFP module, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance

Pret : 71.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 84.49 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-3K DDM-SCModul SFP DDM minigbic 3km 1550TX Braun Group - XSFP-LD15-3K SC DDM

Modul SFP WDM DDM Gigabit, SM,  3Km SM, 1550nm TX ; 1310nm Rx- conector SC, Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

Se imperecheaza cu: XSFP-LD13-3K SC DDM ( Tx1310nm/ Rx1550nm) ;


( pretul este per bucata - nu include perechea).

Pret : 52.49 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 62.46 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD13-3K DDMMinigbic SFP WDM DDM 1.25G -3km 1310TX Braun Group - XSFP-LD13-3K SC DDM

Modul SFP (1.25 G) Gigabit WDM ( single Fiber), distanta 3km, Single Mode, DDM, Tx=1310nm; Rx=1550nm, conector SC. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.


Se imperecheaza cu: XSFP-LD15-3K SC DDM ( Tx1550nm/ Rx1310nm) 

Pret pe bucata ( perechea nu este inclusa )

Pret : 52.49 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 62.46 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD15-3K LC DDMModul SFP DDM minigbic 3km 1550TX Braun Group - XSFP-LD15-3K LC DDM

Modul SFP WDM DDM Gigabit, SM,  3Km SM, 1550nm TX ; 1310nm Rx- conector LC.Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

Se imperecheaza cu: XSFP-LD13-3K LC DDM ( Tx1310nm/ Rx1550nm) ;


( pretul este per bucata - nu include perechea).

Pret vechi 52.49 RON
Pret nou
46.03 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 54.77 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD13-3K LC DDMMinigbic SFP WDM DDM 1.25G -3km 1310TX Braun Group - XSFP-LD13-3K LC DDM

Modul SFP (1.25 G) Gigabit WDM ( single Fiber), distanta 3km, Single Mode, DDM, Tx=1310nm; Rx=1550nm, conector LC. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.


Se imperecheaza cu: XSFP-LD15-3K LC DDM ( Tx1550nm/ Rx1310nm) 

Pret pe bucata ( perechea nu este inclusa )

Pret vechi 52.49 RON
Pret nou
46.03 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 54.77 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD15-20km DDM - SCSFP-WDM DDM Gigabit 20km, TX1550nm Braun Group - XSFP-LD15-20km SC DDM

Modul SFP WDM/ single fiber  20km, SM, DDM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: SC, Braun Group. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD13-20km SC DDM

Pretul este pe bucata ( nu include perechea )

Pret : 85.33 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 101.54 RON
Disponibilitate : Sunati
Modul SFP-10G SM 10xGigabit 20km, SFP 10G, 1310nm -data center, dual fiber Braun Group - SFP+10G-SM1310-20km-LC

Modul SFP+ Single-Mode 10G/ps, dual fiber SM,  20km , 1310nm, conector LC duplex, brand: Braun Group,
compatibil universal slot SFP+ switch 10G, garantie 3 ani

Pret : 129.28 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 153.85 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD15-20km LC DDMSFP-WDM DDM Gigabit 20km, TX1550nm Braun Group - XSFP-LD15-20km LC DDM

Modul SFP WDM/ single fiber  20km, SM, DDM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: LC, Braun Group. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD13-20km LC DDM

Pretul este pe bucata ( nu include perechea )

Pret : 85.33 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 101.54 RON
Disponibilitate : Sunati
SFP-10G-TX1270Rx1330-L2Modul SFP 10G WDMA SM-singlefiber 10xGigabit 10km, SFP+10G, TX1270Rx1330, SFP-10G Braun Group - SFP+10G-TX1270Rx1330-L2

Modul SFP+ Single-Mode 10G/ps,  10km , TX1270nm    Rx1330nm , conector LC, brand: Braun Group,
compatibil slot universal SFP+ switch 10G, garantie 3 ani
single LC, single fiber SM

Functioneaza impreuna cu - SFP-10G-TX1330Rx1270-L2

Pret : 217.20 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 258.46 RON
Disponibilitate : In stoc
SFP-10G-TX1330Rx1270-L2Modul SFP+10G WDMA SM-singlefiber 10xGigabit 10km, SFP+10G, TX1330Rx1270 Braun Group - SFP-10G-TX1330Rx1270-L2

Modul SFP+ Single-Mode 10G/ps,  10km , TX1330nm    Rx1270nm , conector LC, brand: Braun Group,
compatibil slot SFP+ switch 10G, garantie 3 ani
singleLC,single fiber SM

Functioneaza impreuna cu - SFP-10G-TX1270Rx1330-L2

Pret : 217.20 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 258.46 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-MM850-10G-IModul SFP10G MM 10xGigabit, SFP+10G 8500nm Industrial (-40+85 grade Celsius) Braun Group - XSFP-MM850-10G-I

Modul SFP+ industrial ,10Gb/s, 2 fibre MM, 850nm, 2 conectori LC, compatibil Cisco, temperaturi de lucru -40+85 grade Celsius

Pret vechi 148.93 RON
Pret nou
134.45 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 160.00 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-MM850-10GModul SFP10G MM 10xGigabit, SFP+10G 850nm -data center Braun Group - XSFP-MM850-10G

Modul SFP+, 10Gb/s, 2 fibre MM, 850nm, 2 conectori LC, compatibil Cisco, temperaturi de lucru -5+70 grade Celsius

Pret vechi 113.77 RON
Pret nou
87.91 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 104.61 RON
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept