Curs valutar

04-Dec-2020

1 EURO = 4.8743 RON  
1 USD = 4.1768 RON  


ANPC

 » AMPLIFICATOARE OPTICE LASER 1550nm EDFA



Amplificator optic EDFA Rack 19"

Amplificator optic EDFA 16dB

nextraCOM - EDFA 16DB

Amplificator EDFA 1550nm (erbium doped fibre amplifier equipped with JDSU pump), nivel optic intrare -3+10dB, nivel optic iesire 16dB, conectori SC/APC sau FC/APC, carcasa temperatura operate -40+60ºC (etansa pentru exterior) sau -5+55ºC (montabile in rack 19"), alimentare 220V sau 60V

Pret fara TVA:
2,254.62 RON

Pret cu TVA :
2.682,99 RON

Disponibilitate :
La comanda

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept