Curs valutar

17-Jan-2021

1 EURO = 4.8715 RON  
1 USD = 4.0088 RON  


ANPC

AMPLIFICATOARE OPTICE LASER 1550nm EDFA

 
  Descriere Pret
EDFA 8xAmplificator optic EDFA 8x24dB nextraCOM - EDFA 8x24dB

Amplificator EDFA 1550nm , high end  professional, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 35dB (8x24dB), conectori SC/APC, 2U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC , sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC

Pret : 9,493.92 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 11,297.77 RON
Disponibilitate : La comanda
EDFA 8xAmplificator optic EDFA 8x22dB nextraCOM - EDFA 8x22dB

Amplificator EDFA 1550nm , high end  professional, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 33dB (8x22dB), conectori SC/APC, 1U pt rack 19", temperatura operare -10+ 42ºC, sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC 

Pret : 6,496.39 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 7,730.70 RON
Disponibilitate : La comanda
EDFA 8xAmplificator optic EDFA 8x20dB nextraCOM - EDFA 8x20dB

Amplificator EDFA 1550nm, high end  professional, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 31dB (8x20dB), conectori SC/APC, 1U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC , sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC 

Pret : 5,896.90 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 7,017.31 RON
Disponibilitate : La comanda
EDFA 4xAmplificator optic EDFA 4x24dB nextraCOM - EDFA 4x24dB

Amplificator EDFA 1550nm, high end  professional, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 31dB (4x24dB), conectori SC/APC, 1U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC , sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC

Pret : 5,747.01 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6,838.94 RON
Disponibilitate : La comanda
EDFA 4xAmplificator optic EDFA 4x22dB nextraCOM - EDFA 4x22dB

Amplificator EDFA 1550nm, high end  professional, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 29dB (4x22dB), conectori SC/APC, 1U pt rack 19", temperatura operare -10+40ºC, sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC 

Pret : 5,364.54 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6,383.81 RON
Disponibilitate : La comanda
EDFA 4xAmplificator optic EDFA 4x20dB nextraCOM - EDFA 4x20dB

Amplificator EDFA 1550nm, high end  professional, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 27dB (4x20dB), conectori SC/APC, 1U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC, sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC

Pret : 5,219.86 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6,211.63 RON
Disponibilitate : La comanda
EDFA 4xAmplificator optic EDFA 4x16dB nextraCOM - EDFA 4x16DB

Amplificator EDFA 1550nm (erbium doped fibre amplifier equipped with JDSU pump), nivel optic intrare -3+10dB, nivel optic iesire 4x16dB, conectori SC/APC sau FC/APC, carcasa temperatura operate -40+60ºC (etansa pentru exterior) sau -5+55ºC (montabile in rack 19"), alimentare 220V sau 60V

Pret : 3,359.31 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,997.58 RON
Disponibilitate : La comanda
Amplificator optic EDFA Rack 19"Amplificator optic EDFA 24dB nextraCOM - EDFA 24DB

Amplificator EDFA 1550nm (erbium doped fibre amplifier equipped with JDSU pump), nivel optic intrare -3+10dB, nivel optic iesire 24dB, conectori SC/APC sau FC/APC, carcasa temperatura operate -40+60ºC (etansa pentru exterior) sau -5+55ºC (montabile in rack 19"), alimentare 220V sau 60V

Pret : 4,403.29 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5,239.91 RON
Disponibilitate : La comanda
Amplificator optic EDFA Rack 19"Amplificator optic EDFA 22dB nextraCOM - EDFA 22DB

Amplificator EDFA 1550nm (erbium doped fibre amplifier equipped with JDSU pump), nivel optic intrare -3+10dB, nivel optic iesire 22dB, conectori SC/APC sau FC/APC, carcasa temperatura operate -40+60ºC (etansa pentru exterior) sau -5+55ºC (montabile in rack 19"), alimentare 220V sau 60V

Pret : 2,904.51 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,456.37 RON
Disponibilitate : La comanda
Amplificator optic EDFA Rack 19"Amplificator optic EDFA 20dB nextraCOM - EDFA 20DB

Amplificator EDFA 1550nm (erbium doped fibre amplifier equipped with JDSU pump), nivel optic intrare -3+10dB, nivel optic iesire 20dB, conectori SC/APC sau FC/APC, carcasa temperatura operate -40+60ºC (etansa pentru exterior) sau -5+55ºC (montabile in rack 19"), alimentare 220V sau 60V

Pret : 2,454.88 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2,921.31 RON
Disponibilitate : La comanda
Amplificator optic EDFA Rack 19"Amplificator optic EDFA 18dB nextraCOM - EDFA 18DB

Amplificator EDFA 1550nm (erbium doped fibre amplifier equipped with JDSU pump), nivel optic intrare -3+10dB, nivel optic iesire 18dB, conectori SC/APC sau FC/APC, carcasa temperatura operate -40+60ºC (etansa pentru exterior) sau -5+55ºC (montabile in rack 19"), alimentare 220V sau 60V

Pret : 2,274.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2,706.06 RON
Disponibilitate : La comanda
Amplificator optic EDFA Rack 19"Amplificator optic EDFA 16dB nextraCOM - EDFA 16DB

Amplificator EDFA 1550nm (erbium doped fibre amplifier equipped with JDSU pump), nivel optic intrare -3+10dB, nivel optic iesire 16dB, conectori SC/APC sau FC/APC, carcasa temperatura operate -40+60ºC (etansa pentru exterior) sau -5+55ºC (montabile in rack 19"), alimentare 220V sau 60V

Pret : 2,253.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2,681.45 RON
Disponibilitate : La comanda
Amplificator optic EDFA Rack 19"Amplificator optic EDFA 14dB nextraCOM - EDFA 14DB

Amplificator EDFA 1550nm (erbium doped fibre amplifier equipped with JDSU pump), nivel optic intrare -3+10dB, nivel optic iesire 14dB, conectori SC/APC sau FC/APC, carcasa temperatura operate -40+60ºC (etansa pentru exterior) sau -5+55ºC (montabile in rack 19"), alimentare 220V sau 60V

Pret : 2,232.65 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2,656.86 RON
Disponibilitate : La comanda
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept