Curs valutar

15-Jun-2024

1 EURO = 4.9767 RON  
1 USD = 4.5830 RON  


ANPC
Rezultatele cautarii pentru : ups braun group - 1354 inregistrari
Pagina: 12345678910
S2 SeriesCabinet rack 19" - 47U Braun Group - S2 8147

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Cabinet rack 19", 47U, 800x1000x2290mm, usa fata sticla, usa spate metal, laterale detasabile, 2 x organizatoare verticale 47U, incarcare statica 800Kg, culoare GRI.   GW: 157Kg.

<8047>

Pret : 3,666.40 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 4,363.02 LEI
Disponibilitate : Indisponibil
S2 SeriesCabinet rack 19" - 42U Braun Group - S2 6842

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Cabinet rack 19", 42U, 600x800x2055mm, usa fata sticla, usa spate metal, laterale detasabile, incarcare statica 800Kg, culoare GRI.   GW: 108Kg 

Accesorii incluse in pret: Unitate ventilatie Braun Group - FAN-80S2 = 1buc 

Pret : 2,062.35 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 2,454.20 LEI
Disponibilitate : Indisponibil
S2 SeriesCabinet rack 19" - 37U Braun Group - S2 6637

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Cabinet rack 19", 37U, 600x600x1833mm, usa fata sticla, usa spate metal, laterale detasabile, incarcare statica 800Kg, culoare GRI.  GW: 78Kg 

Accesorii incluse in pret:  Unitate ventilatie Braun Group - FAN-60S2 = 1buc 
                              
Pret : 1,912.49 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 2,275.86 LEI
Disponibilitate : In stoc
S2 SeriesCabinet rack 27U Braun Group - S2 6827

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Cabinet rack 19", 27U, 600x800x1388mm, usa fata sticla, usa spate metal, laterale detasabile, incarcare statica 800Kg, culoare GRI.  GW: 73Kg

Accesorii incluse in pret: Unitate ventilatie Braun Group - FAN-80S2 = 1buc 
                                  
Pret : 1,833.20 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 2,181.51 LEI
Disponibilitate : In stoc
S2 SeriesCabinet rack 19" - 27U Braun Group - S2 6627

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Cabinet rack 19", 27U, 600x600x1388mm, usa fata sticla, usa spate metal, laterale detasabile, incarcare statica 800Kg, culoare GRI. GW: 66Kg

Accesorii incluse in pret:  Unitate ventilatie Braun Group - FAN-60S2 = 1buc 
                                    
Pret : 1,581.14 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1,881.55 LEI
Disponibilitate : In stoc
S2 SeriesCabinet rack 19" - 22U Braun Group - S2 6822

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Cabinet rack 19", 22U, 600x800x1166mm, usa fata sticla, usa spate metal, laterale detasabile, incarcare statica 800Kg, culoare GRI.  GW: 65Kg.

Accesorii incluse in pret: Unitate ventilatie Braun Group - FAN-80S2 = 1buc 
                                      
Pret : 1,626.97 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1,936.09 LEI
Disponibilitate : In stoc
S2 600WidthCabinet rack 19" - 22U Braun Group - S2 6622

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Cabinet rack 19", 22U, 600x600x1166mm, usa fata sticla, usa spate metal, laterale detasabile, incarcare statica 800Kg, culoare GRI . GW: 60Kg

Accesorii incluse in pret:  Unitate ventilatie Braun Group - FAN-60S2 = 1buc 
                           
 
Pret : 1,374.90 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1,636.13 LEI
Disponibilitate : Indisponibil
GPJM-R24ECutii jonctiuni optice pt exterior 24 suduri Braun Group - GPJM-R24E

Encloser cilindric etans pentru exterior, echipat cu 2 casete (12-24 suduri/caseta), upgradabil pana la 6 casete, 1 intrare ovala + 4 intrari rotunde, toate cu mansoane termoretractabile, complet echipat pt 24 suduri, dimensiuni exterioare : 410mm(inaltime) x 210mm(diametru), temperatura operare -40+65 grade Celsius

Pret : 159.25 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 189.51 LEI
Disponibilitate : Sunati
50M HDMI1.4 AOCFIBBR UltraPro HDMI 2.0 18Gbps Cable 50m 49.2ft - Support 4K 4:4:4 60FPS HDR - Optical Fiber Long Distance Digital Audio/Video C Braun Group - EPH2C01-A0A0K050PG
  • 50M HDMI1.4 AOC
  • Reliably high bandwidth—18Gbps bandwidth and 4K@60FPS with HDR
  • Extremely low signal attenuation, and high resistance to external electromagnetic interference—all necessary features for future, higher-definition developments.
  • Fiber is strong but lightweight—60% lighter than traditional cabling—and flexible
  • Plug and play, no external power needed.
  • Easy-to-use Connect-Light and Smart Status Indicator
Pret : 1,086.94 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1,293.46 LEI
Disponibilitate : In asteptare
FIBBR UltraPro HDMI 2.0FIBBR UltraPro HDMI 2.0 18Gbps Cable 35m 49.2ft - Support 4K 4:4:4 60FPS HDR - Optical Fiber Long Distance Digital Audio/Video C Braun Group - EPH2C01-A0A0K035PG
  • 30M HDMI1.4 AOC
  • Reliably high bandwidth—18Gbps bandwidth and 4K@60FPS with HDR
  • Extremely low signal attenuation, and high resistance to external electromagnetic interference—all necessary features for future, higher-definition developments.
  • Fiber is strong but lightweight—60% lighter than traditional cabling—and flexible
  • Plug and play, no external power needed.
  • Easy-to-use Connect-Light and Smart Status Indicator
Pret : 992.93 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1,181.59 LEI
Disponibilitate : In asteptare
GT-LED-FL-007-30W-RGBProiector industrial RGB cu telecomanda, putere 30Watt, IP65, Flood Light, COB single LED technology, 16M culori, diverse efecte Braun Group - GT-LED-FL-007-30W-RGB

Proiector LED RGB, LED Flood Light,30W,COB LED,AC85-265V,IP65,Grey color body, RGB color with remote Proiector industrial RGB pentru exterior de putere 30watt,+ telecomanda 30 buton, efecte diverse de schimbat culori, in trepte, fading, viteza de schimbare reglabila,...
plaja larga de tensiune de alimentare

Pret vechi 139.36 LEI
Pret nou
97.40 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 115.90 LEI
Disponibilitate : Sunati
GT-LED-FL-007-20W-RGBProiector RGB industrial Flood Light 20Watt, exterior IP65, COB LED, 16M culori, FL-007 Braun Group - GT-LED-FL007-20W-RGB

Proiector LED RGB, Proiector industrial RGB pentru exterior 20Watt + telecomanda 30 buton, efecte diverse de schimbat culori, in trepte, fading, viteza de schimbare reglabila,...
plaja larga de tensiune de alimentare;
LED Flood Light, 20W,COB LED, AC85-265V,IP65, Grey color body

Pret vechi 149.82 LEI
Pret nou
95.18 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 113.26 LEI
Disponibilitate : Sunati
GT-LED-FL-007-10W-RGBProiector RGB cu telecomanda LED Flood Light, COB multicolor LED Braun Group - GT-LED-FL-007-10W-RGB

Proiector LED RGB, LED Flood Light, 10W,COB LED,AC85-265V, IP65,Grey color body

Pret vechi 94.00 LEI
Pret nou
63.45 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 75.51 LEI
Disponibilitate : Sunati
GT-LED-FL-003-200W-PWLED Flood Light Braun Group - GT-LED-FL-003-200W-PW

Proiector LED, LED Flood Light,200W,SMD LED,AC85-265V,IP66

Pret vechi 358.40 LEI
Pret nou
234.43 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 278.97 LEI
Disponibilitate : Sunati
GT-LED-FL-003-100W-WWLED Flood Light Braun Group - GT-LED-FL-003-100W-WW

Proiector LED, LED Flood Light,100W,SMD LED,AC85-265V,IP65

Pret vechi 235.01 LEI
Pret nou
105.17 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 125.16 LEI
Disponibilitate : Sunati
GT-LED-FL-003-100W-PWLED Flood Light Braun Group - GT-LED-FL-003-100W-PW

Proiector LED, LED Flood Light,100W,SMD LED,AC85-265V,IP65

Pret vechi 235.01 LEI
Pret nou
105.17 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 125.16 LEI
Disponibilitate : Sunati
GT-LED-FL-003-50W-PWLED Flood Light Braun Group - GT-LED-FL-003-50W-WW

Proiector LED, LED Underground Light,SMD LED,black color body,IP66

Pret vechi 133.96 LEI
Pret nou
65.80 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 78.30 LEI
Disponibilitate : Sunati
GT-LED-FL-003-30W-WWLED Flood Light Braun Group - GT-LED-FL-003-30W-WW

Proiector LED, LED Flood Light,30W,SMD LED,AC85-265V,IP66

Pret vechi 80.49 LEI
Pret nou
43.48 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 51.74 LEI
Disponibilitate : Sunati
GT-LED-FL-003-30W-PWLED Flood Light Braun Group - GT-LED-FL-003-30W-PW

Proiector LED, LED Flood Light,30W,SMD LED,IP66,black color body

Pret vechi 80.49 LEI
Pret nou
43.48 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 51.74 LEI
Disponibilitate : Sunati
GT-LED-FL-003-10W-WWLED Flood Light Braun Group - GT-LED-FL-003-10W-WW

Proiector LED, LED Underground Light,SMD LED,black color body,IP66

Pret vechi 36.43 LEI
Pret nou
21.15 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 25.17 LEI
Disponibilitate : Sunati
GT-LED-FL-003-10W-PWLED Flood Light Braun Group - GT-LED-FL-003-10W-PW

Proiector LED, LED Flood Light,AC220V,SMD LED,IP66,black color body

Pret vechi 36.43 LEI
Pret nou
21.15 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 25.17 LEI
Disponibilitate : Sunati
UGL-5WLED Underground Light Braun Group - GT-LED-UGL-001-5W

Proiector pavaj, LED Underground Light,AC220V,5x1W,D100xH70mm,IP68

Pret vechi 105.75 LEI
Pret nou
80.49 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 95.78 LEI
Disponibilitate : Sunati
RG6U TrishieldCablu Coaxial 75ohm Braun Group - RG6U Trishield LSZH

Cablu coaxial trishield 75 ohm, Central Otel-Cuprat 1,02mm, dielectric Foam PE 4,7mm, folie AL, tresa Al 70%(16x7x0,12mm), folie AL, atenuare 13,5-26,2dB/100m la 211-750MHz, imunitate >90dB, manta LSZH, culoare alb, diametru 6,93mm, role 305m

>BGRG6/TLSZH>

Pret : 0.94 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1.12 LEI
Disponibilitate : Sunati
FOSC400A6-24Encloser cilindric etans pt 24 suduri Braun Group - FOSC-400A6-24

Encloser cilindric etans pentru exterior, echipat cu 2 casete (12-24 suduri/caseta), maxim 6 casete (144 suduri), 1 intrare ovala, 6 iesiri rotunde, mansoane termoretractabile, dimensiuni : 455mm (inaltime) x 240mm (diametru), temperatura operare -40+65 grade Celsius

Pret : 166.72 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 198.40 LEI
Disponibilitate : Sunati
HDMI to VGAAdaptor HDMI tata VGA mama Braun Group - HDMIM-VGAF

Adaptor HDMI tata VGA mama

Pret : 28.92 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 34.42 LEI
Disponibilitate : Sunati
USB-RJ45Placa retea LAN 10/100, adaptor Ethernet USB la RJ45 mama compatibil receptoare MEDIALINK, Amiko, Kaon, Chipset 88772B, blister, Windows, Linux, Android Braun Group - USB-RJ45

Ethernet external adapter 10/100 USB 2.0  to  RJ45 Network adapter , blister
compatibil cu receptoare Medialink, Amiko, Kaon, ... set-top-boxes 
for Windows ( XP, 7,8,10, 2000, Vista), Linux, Android -Chipset 88772B 

Pret : 19.38 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 23.07 LEI
Disponibilitate : In stoc
MW-1000(ORT)19"-23mWReleu Optic Braun Group Braun_Group - MW-1000(ORT)19"-23mW

Releu Optic pentru rack 19" (receptor optic cu modul Philips + emitator laser Ortel 23mW)
Nivel optic intrare -8+2dBm, intrare optica 1100-1600nm pe conector SC/APC, 2 iesiri RF 105dBuV cu mufe F, emitator laser Ortel 1310nm, nivel optic iesire 13,6dBm/23mW pe conector SC/APC, alimentare 220V, montabil in rack 19”.

Pret : 4,700.27 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 5,593.33 LEI
Disponibilitate : Sunati
PP25-RJ11Patch Panel 19 inch Telefonie/ISDN 25 *porturi RJ11/RJ12 Braun Group - PP25-RJ11

Patch panel 25 porturi telefonie RJ11/ RJ12 6P4C, montabil in rack 19”, 1U,  Krone. 
Pentru aplicatii ISDN/ Cat3/Interfon

Pret vechi 51.70 LEI
Pret nou
45.24 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 53.84 LEI
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC ABS 1x16Spliter optic PLC 1x16 SC/APC Braun Group - SO-PLC ABS 1x16-SC/APC

Spliter optic PLC (planar lightware circuit) 1x16, 1260-1650nm, ABS box 100x80x10mm, fibra 2mm, conectori SC/APC
ABS box 100x80x10mm,  patch fibra 2mm -150cm, conectori SC/APC,
Aplicatii tipice: 10G/ gigabit GPON/EPON

>PLC16APC>

Pret vechi 155.70 LEI
Pret nou
133.96 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 159.42 LEI
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x16Spliter optic PLC 1x16 SC/PC, 0.9mm, 1.5m Braun Group - SO-PLC1x16-SC/PC

Spliter optic PLC 1x16, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/PC
Test report inclus in cutie.

>PLC16PC>

Pret vechi 63.45 LEI
Pret nou
53.75 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 63.96 LEI
Disponibilitate : In stoc
SO-PLC1x2Spliter optic PLC 1x2 SC/PC, 0.9mm, 1.5m Braun Group - SO-PLC1x2-SC/PC

Spliter optic PLC 1x2, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/PC
Test report inclus in cutie.

>PLC2PC>

 

Pret vechi 22.15 LEI
Pret nou
18.91 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 22.50 LEI
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x16Spliter optic PLC 1x16 SC/APC, 0.9mm, 1.5mm Braun Group - SO-PLC1x16-SC/APC

Spliter optic PLC 1x16, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/APC
Test report inclus in cutie.

>PLC16APC>

Pret vechi 63.45 LEI
Pret nou
53.75 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 63.96 LEI
Disponibilitate : In stoc
SO-PLC1x2-SC/APCSpliter optic PLC 1x2 SC/APC, 0.9mm, 1.5m Braun Group - SO-PLC1x2-SC/APC

Spliter optic PLC 1x2, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/APC
Test report inclus in cutie.

>PLC2APC>

Pret vechi 22.15 LEI
Pret nou
18.91 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 22.50 LEI
Disponibilitate : In stoc
XTR101-LD1550-10kmWDM Media Converter 10/100 SM-1*RJ45, distanta 25km pe o singura fibra SM, pentru camere CCTV Braun Group - XTR101B-1550-25

Media Converter WDM 10/100M, Tx:1550nm, Rx:1310nm, max 25Km transmission distance, SC connector, 1 x port RJ-45.
Braun Group.

Rackabile in MC1400-5V

Sursa alimentare YGY-05200, triple protection ( SC/OV/OC =Scurt Circuit; Over Voltage /Over current) cu automatic restart  ( auto recovery).

Lucreaza impreuna cu XTR101A-1310-25

Pret : 69.67 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 82.91 LEI
Disponibilitate : Sunati
XTR101-LD1310-10kmWDM Media Converter 10/100 single fiber SM, 1*RJ45,distanta 25km pe o singura fibra SM, pentru camere CCTV Braun Group - XTR101A-1310-25

Media Converter WDM 10/100M, Tx:1310nm, Rx:1550nm, max 25Km transmission distance transceiver optic 155Mbps, SC connector, 1 x port RJ-45. Sursa 5V.
Braun Group

Rackabile in sasiul MC1400-5V
Lucreaza pe o singura fibra optica SM, in pereche cu XTR101B- 1550-25

Pret : 69.67 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 82.91 LEI
Disponibilitate : Sunati
TX-09Sursa 180W pentru 12 camere, iesiri protejate tensiune duala 12V & 15V, cabinet metalic, full protection Braun Group - TX09-12V15A (TX-09)

Sursa de alimentare TX09 pentru 12 camere CCTV, montata in cabinet metalic DC12V incarcare nominala 15A ( putere totala 180watt) , Domeniu larg al tensiunii de intrare: AC 110V.... 245V,
Sursa este proiectata pentru a oferi tensiuni diferentiate (12V...15V)  pe cele 12 canale :
Iesire: DC12V / 1.25A , canalele 1...4   & DC15V /1.0A, canalele 5...12, complet protejate
Protectiia tripla SC, OV, OC ( scurt circuit, over-voltage, over- current) si protectia la supra-incalzire ofera o siguranta 100% asupra obiectivului.
dimensiune: 24.5x24.5x7.2cm, greutate: 2.5kg;

CCTV Power Supply Box, Input: AC 110/245V, Output DC12V & 15A, 12 ch, Fuse protection: PTC1.35A resettable, dimension: 24.5x24.5x7.2cm, wight: 2.5kg

Pret vechi 199.00 LEI
Pret nou
150.35 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 178.92 LEI
Disponibilitate : In stoc
termostatTermostat analogic 0-60 Braun Group - BG-TERM

Termostat analogic de montat in cabinete metalice. 

Pret : 36.00 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 42.84 LEI
Disponibilitate : Sunati
KJ6ASS-AKeystone Jack cat6A ecranat Braun Group - KJ6ASS-A

Keystone Jack cat6A, fully shielded (STP), la 180 grade, slim type (se potriveste in patch paneluri blank de 24 porturi), negru

Pret : 9.46 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 11.25 LEI
Disponibilitate : Sunati
KJ6SS-AKeystone Jack cat6 ecranat Braun Group - KJ6SS-A

Keystone Jack cat6, fully shielded (STP), la 180 grade, slim type (se potriveste in patch paneluri blank de 24 porturi), negru

Pret : 8.81 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 10.49 LEI
Disponibilitate : Sunati
DIN-12-SC-UPC-FrameRack DIN Rail mount Braun Group - Rack 19" DIN
19"/2U DIN Rail mount, fit in 19" cabinet. Can load with 12 psc of DIN RAIL Terminal Box DIN-12-SC-UPC or DIN-12-LC-UPC. Outside dimensions : 448mm x 86 mm x 35mm.
Pret : 163.38 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 194.42 LEI
Disponibilitate : Sunati
DIN-12-SC-UPCTerminal Box Braun Group - DIN-12-SC-UPC

Cutie Terminala fibra optica, DIN RAIL mount, carcasa high quality Flame Retardant ABS plastic, IN-OUT cu presetupe, echipata cu faceplate metalic cu 12 adaptori SC/UPC, cu caseta sudura pt 12 suduri, dimensiuni 133x130x35mm, optional se poate comanda rack 19” cu DIN RAIL pentru montare 12 buc cutii DIN-12-SC-UPC

Pret vechi 49.52 LEI
Pret nou
43.30 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 51.52 LEI
Disponibilitate : Sunati
FDB-224MCutie jonctiuni optice 2 in-24 out Braun Group - FDB-224M

Cutie distributie fibra optica pentru 24 conexiuni, metalica de interior, protectie IP54, doua usi cu incuietoare, montaj pe perete, 2 intrari cu presetupe, pentru 24 adaptori SC Simplex sau LC Duplex (fara adaptori), doua compartimente : unul cu caseta sudura pt 24 suduri si unul pentru management patch corduri optice, carcasa metalica vopsita gri, dimensiuni: 400x380x82mm, greutate 4kg.
( se pot oferta in acelasi pret cu conectori SC/UPC verzi, in loc de conectori albastri. )

Pret vechi 223.25 LEI
Pret nou
159.25 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 189.51 LEI
Disponibilitate : In stoc
SB-FDB-224Spliter box 8+1 SC/UPC pentru FDB-224B Braun Group - SB-FDB-224

Spliter box 8+1 SC/UPC adapters, fara spliter PLC, dimensiuni 126,8x100,9x25mm

Pret : 22.32 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 26.56 LEI
Disponibilitate : Sunati
FDB-216CCutie jonctiuni optice 2 in-16 out Braun Group - FDB-216C

FTTH Fiber Distribution Box, pt exterior perete/stalp, interfata utilizator la standard industrial, 2 intrari cu presetupe, 16 iesiri cablu drop, 16 adaptori SC/PC, se pot instala splitere mini PLC 1x4, 1x8, 1x16, , echipata cu caseta sudura pentru 16 suduri, 16 tuburi protectie sudura, carcasa high quality ABS plastic, dimensiuni: 304,1x236,5x104,3mm

Pret vechi 152.75 LEI
Pret nou
84.60 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 100.68 LEI
Disponibilitate : Sunati
AHD-99Camera AHD 1 Mpx, HD 720p Braun Group - AHD-99A

Camera Color AHD, Image Sensor: 1/4" CMOS, Rezolutie: 1280×720, 1 Mpx, HD 720p, Min. Illumination: 0Lux (IR ON), Lentile: 3.6 mm, Day/night: Auto, dual IR-Cut filter, IR 10-15m 

Chipset: GC1004+NVP2431H

Pret vechi 88.54 LEI
Pret nou
33.29 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 39.62 LEI
Disponibilitate : Sunati
ADSS 2.5kN 24 FibreADSS 2,5KN 24 fibre SM G652D (6x4) Braun Group - ADSS 2.5kN 24 Fibre

Cablu optic ADSS 2,5KN 24xSM G652D (6x4), multitub (loose tube gel filled), A-DQ(ZN)2Y - AERIAN, metalfree, longitudinal waterbloking, aramid yarns, manta PE, protectie UV, distanta intre stalpi 30-60m (functie de conditiile de instalare/conditiile de mediu), diametru : 10,6mm, greutate : 86 kg/km, tensiune maxima de intindere: 2,5 kN, raza min. de curbura : 212mm, temp. de operare : -40+60 grade Celsius, lungime rola : 4km

Pret vechi 4.38 LEI
Pret nou
3.82 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 4.55 LEI
Disponibilitate : Sunati
ADSS 2.5kN 12 FibreADSS 2,5KN 12 fibre SM G652D (6x2) Braun Group - ADSS 2.5kN 12 Fibre

Cablu optic ADSS 2,5KN 12xSM G652D (6x2), multitub (loose tube gel filled), A-DQ(ZN)2Y - AERIAN, metalfree, longitudinal waterbloking, aramid yarns, manta PE, protectie UV, distanta intre stalpi 30-60m (functie de conditiile de instalare/conditiile de mediu), diametru : 10,6mm, greutate : 84 kg/km, tensiune maxima de intindere: 2,5 kN, raza min. de curbura : 212mm, temp. de operare : -40+60 grade Celsius, lungime rola : 4km

Pret vechi 3.37 LEI
Pret nou
2.99 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 3.56 LEI
Disponibilitate : Sunati
OM3-LCLCPatch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-LCLC-OM3-3
Patch cord optic LC-LC, fibra MM 50/125 OM3 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare  aqua/turcuaz, lungime 3m
 
Pret vechi 21.10 LEI
Pret nou
16.42 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 19.54 LEI
Disponibilitate : In stoc
MMD-SCLC-OM3-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCLC-OM3-3
Patch cord optic SC-LC, fibra MM 50/125 OM3 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare  aqua/turcuaz, lungime 3m
 
Pret vechi 21.10 LEI
Pret nou
16.42 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 19.54 LEI
Disponibilitate : Sunati
WL004Conector F cu filet Braun Group - WL004

Mufe F cu filet pentru cablu RG11, cu garnitura de cauciuc, din cupru, lungime 28mm, din 3 piese : mufa, izolator, pin.

Ambalare la pungi de 50 buc.

Pret : 2.94 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 3.49 LEI
Disponibilitate : Sunati
KJ5ES-AKeystone Jack Cat5e ecranat 180 grade Braun Group - KJ5S-A

Keystone Jack cat5E ecranat (FTP), la 180 grade, negru, se potriveste in patch paneluri blank de 24 porturi

Pret : 7.05 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 8.39 LEI
Disponibilitate : Sunati
MPG7P1GPOE Switch Metal Desk PoE (10/100) with 4POE + 1*Fiber SM module 155M Braun Group - MPG7P1G

POE Switch   ==Metal PoE-switch Gigabit with 7PoE giga+1*Giga Uplink, desktop, cu alimentator

Pret : 475.90 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 566.32 LEI
Disponibilitate : Sunati
MFP4P1RPOE Switch Metal Flanche PoE (10/100) with 4POE + 1*Rj45 uplink Braun Group - MFP4P1R

POE Switch   == Metal Flanche PoE (10/100) with 4POE + 1*Rj45 uplink, cu alimentator

Pret : 175.67 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 209.05 LEI
Disponibilitate : Sunati
MDP4P1RPOE Switch Metal Desk PoE (10/100) with 4POE + 1*Rj45 uplink Braun Group - MDP4P1R

POE Switch   == Metal Desk PoE (10/100) with 4POE + 1*Rj45 uplink, cu alimentator incorporat

Pret : 158.63 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 188.77 LEI
Disponibilitate : Sunati
MPX4P1FSPOE Switch Metal Desk PoE (10/100) with 4POE + 1*Fiber SM module 155M Braun Group - MPX4P1FS

POE Switch   == Metal Desk PoE (10/100) with 4POE + 1*Fiber SM module 155M, cu alimentator

Pret : 264.39 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 314.63 LEI
Disponibilitate : Sunati
MPG4P2GGigabit POE switch 4 PorturiPoE Braun Group - MPG4P2G

Switch 4*10/100/1000 PoE + 2*10/100/1000 Uplink, 802.3 af/at, fiecare port suporta max 15,4W ( mod 802.3af ) sau max 30W ( mod 802.3at ), cu alimentator inclus

Pret : 346.65 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 412.51 LEI
Disponibilitate : Sunati
IPG2P2SIndustrial Gigabit switch 2PoE+ 2SFP = MC bridge POE giga Braun Group - IPG2P2S industrial

Industrial Media converter bridge-gigabit POE+ cu doua porturi SFP & doua porturi PoE+,
Industrial Switch 2*10/100/1000 PoE + 2 Gigabit SFP, Industrial, 802.3 af/at, puterea maxima =30W/ port, output voltage DC 48-57V ;
 
Industrial temperature range;   DIN RAIL; PoE Power nu este inclusa

Pret : 702.44 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 835.90 LEI
Disponibilitate : Sunati
IPX8P2RPOE switch 8 PorturiPoE Braun Group - IPX8P2R

Switch 8*10/100 PoE + 2*10/100 Uplink Industrial, 802.3 af/at, 1 port max 30W, IP40, DC 48-57V 

Pret : 646.29 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 769.08 LEI
Disponibilitate : Sunati
9 Ports PoE Switch8Poe FE-9Port 10/100 Switch ,Uplink port,96W,Poe Power Braun Group - FP801

With 9 auto-negotiation,auto MDI/MDIX RJ45 ports,1-8 ports support IEEE 802.3af/at PoE standard, plug and play; With the innovative energy-efficient technology, users can choose the PoE switch according power consumption, making it an eco-friendly solution for home/business networking

Pret : 311.39 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 370.56 LEI
Disponibilitate : Sunati
9 Ports PoE Switch9 Ports faster Poe switch with 120W Poe Power Braun Group - FP801H

with 9 auto-negotiation,auto MDI/MDIX RJ45 ports,1-8 ports support IEEE 802.3af/at PoE standard, plug and play; With the innovative energy-efficient technology, users can choose the PoE switch according power consumption, making it an eco-friendly solution for home/business networking.

Pret : 358.40 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 426.49 LEI
Disponibilitate : Sunati
RG6U LSZHCablu Coaxial 75ohm Braun Group - RG6U LSZH

Cablu coaxial 75 ohm, Central Otel-Cuprat 1,02mm, tresa Al 60%+folie Al, atenuare 13,5/26,2dB pe 100m la 211/750MHz, imunitate >70dB, manta LSZH, culoare alb, diametru 6,9mm, role 305m

>BGRG6LSZH>

Pret : 0.89 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1.05 LEI
Disponibilitate : Sunati
9 Ports Gigabit POE SwitchSwitch Gigabit PoE 10Port cu 8PoE gigabit & Uplink Giga-Cu & SFP & 96w POE sursa Braun Group - GP811+96W sursa

Switch full Gigabit POE ( 802.3 af/AT) cu 10 porturi gigabit si 8 porturi PoE & doua porturi de uplink , cupru gigabit & SFP 1.25G gigabit 1000x slot. Furnizeaza PoE pe 8 port* gigabit 10/100/1000 (max 96W). Constructie compacta cu flansa pentru instalare in closere / spatii inguste. Protectie la fulgere.
sursa 48V, 2A , alimentare 100V-240V
with 9 auto-negotiation, auto MDI/MDIX RJ45 ports,1-8 ports support IEEE 802.3af/at PoE standard, plug and play; With the innovative energy-efficient technology, users can choose the PoE switch according power consumption, making it an eco-friendly solution for home/business networking.

Pret vechi 470.03 LEI
Pret nou
428.90 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 510.39 LEI
Disponibilitate : Sunati
9 Ports Gigabit POE Switch10 Ports Gigabit POE Switch ( 8*POE giga+giga uplink+1.25G SFP fiber port, 120W Braun Group - GP811H

Switch PoE plus ( 802.3 af/AT) cu 10 porturi gigabit si 8 porturi PoE  & doua porturi de uplink , cupru gigabit & SFP 1.25G gigabit 1000x slot. Furnizeaza PoE pe 8 port* gigabit 10/100/1000 (max 120W). Constructie compacta otel cu flansa pentru instalare in closere / spatii inguste.
are protectie la fulgere 4kV
include in pachet PSU 120Watt ( 48V*2.5A) , in 100-240Vac
with 9 auto-negotiation, auto MDI/MDIX RJ45 ports,1-8 ports support IEEE 802.3af/at POE standard, plug and play; Fiber uplink
With the innovative energy-efficient technology, users can choose the PoE switch according power consumption, making it an eco-friendly solution for home/business networking.

Pret vechi 517.03 LEI
Pret nou
475.90 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 566.32 LEI
Disponibilitate : Sunati
WMZDulap Rack 12-unitati de montat pe perete Braun Group - WMZ12U

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Dulap Rack 19" 12U 600x550(450+100)x635, usa transparenta fumurie, usi laterale, dubla sectiune, culoare GRI. GW: 27Kg

Pret : 497.67 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 592.23 LEI
Disponibilitate : Sunati
WMZDulap Rack 9unitati de montat pe perete Braun Group - WMZ9U

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Dulap Rack 19" 9U 600x550(450+100)x501, usa transparenta fumurie, usi laterale, dubla sectiune, culoare GRI. GW: 20Kg

Pret : 437.95 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 521.16 LEI
Disponibilitate : In stoc
WMZDulap Rack 6unitati de montat pe perete Braun Group - WMZ6U

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Dulap Rack 19". Inaltime 6U, 600x550(450+100)x368, usa transparenta fumurie, usi laterale, dubla sectiune, culoare GRI.  GW: 17Kg

Pret : 398.14 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 473.78 LEI
Disponibilitate : In stoc
WMFxxxDulap Rack 9U wall mount Braun Group - WMF9U-600
Cabinet metalic standard 19" pentru telecomunicatii si retelistica montabil pe perete. Montanti fata-spate pentru montare echipamente si accesorii de 19 inch
9U, 600x600x501, usa transparenta fumurie, usi laterale.  GW: 19Kg
Se livreaza dezasamblat.
 
Accesorii optionale:  polita fixa: Braun Group - WMF300 
                                 ventilator: BG-VENT
Pret : 378.23 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 450.09 LEI
Disponibilitate : Sunati
WMFxxxDulap Rack 18U wall mount Braun Group - WMF18U-600
Cabinet metalic standard 19" pentru telecomunicatii si retelistica montabil pe perete. Montanti fata-spate pentru montare echipamente si accesorii de 19 inch
18U, 600x600x901mm, usa transparenta fumurie, usi laterale. GW: 29Kg
Se livreaza dezasamblat.
 
Accesorii optionale:  polita fixa: Braun Group - WMF300
                                 ventilator: BG-VENT
 
Pret : 557.39 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 663.29 LEI
Disponibilitate : In stoc
WMFxxxDulap Rack 15U wall mount Braun Group - WMF15U
Cabinet metalic standard 19" pentru telecomunicatii si retelistica montabil pe perete. Montanti fata-spate pentru montare echipamente si accesorii de 19 inch
15U, 600x450x769, usa transparenta fumurie, usi laterale. GW: 23Kg
Se livreaza dezasamblat.
 
Accesorii optionale:  polita fixa: Braun Group - WMF250
                                 ventilator: BG-VENT
Pret : 482.74 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 574.46 LEI
Disponibilitate : In stoc
WMF300Tava fixa pentru rack wallmount adancime 600 Braun Group - WMF300

Tava fixa pentru rack-urile montabile pe perete cu adancime 600

Compatibile cu seriile WMF-xU-600. 
Dimensiuni: 497*300mm
Pret : 49.77 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 59.22 LEI
Disponibilitate : In stoc
TE seriesDulap Rack 42-unitati Braun Group - TE6842F

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Dulap Rack 19" 42U 600x800x2055, cu usa fata de sticla securizata, usa spate metal si laterale detasabile. Contine unitate ventilatie cu 4 ventilatoare si o polita fixa. GW: 73Kg

Pret : 1,319.90 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1,570.69 LEI
Disponibilitate : Sunati
TE seriesDulap Rack 18-unitati Braun Group - TE6818F

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Dulap Rack 19" 18U 600x800x988, cu usa fata de sticla securizata, usa spate metal si laterale detasabile. Contine unitate ventilatie cu 4 ventilatoare si o polita fixa. GW: 46Kg

Pret : 985.35 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1,172.56 LEI
Disponibilitate : Sunati
TE seriesDulap Rack 37-unitati Braun Group - TE6837F

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Dulap Rack 19" 37U 600x800x1833, cu usa fata de sticla securizata, usa spate metal si laterale detasabile. Contine unitate ventilatie cu 4 ventilatoare si o polita fixa. GW: 69Kg

Pret : 1,260.33 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1,499.79 LEI
Disponibilitate : Sunati
TE seriesDulap Rack 27-unitati Braun Group - TE6827F

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Dulap Rack 19" 27U 600x800x1400, cu usa fata de sticla securizata, usa spate metal si laterale detasabile. Contine unitate ventilatie cu 4 ventilatoare si o polita fixa. GW: 58Kg

Pret : 1,141.17 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1,357.99 LEI
Disponibilitate : In stoc
TE seriesDulap Rack 32 unitati Braun Group - TE6832F

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Dulap Rack 19" 32U 600x800x1610, cu usa fata de sticla securizata, usa spate metal si laterale detasabile. Contine unitate ventilatie cu 4 ventilatoare si o polita fixa. GW: 62Kg

Pret : 1,164.08 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1,385.26 LEI
Disponibilitate : Sunati
TE seriesDulap Rack 22-unitati Braun Group - TE6822F

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Dulap Rack 19" 22U 600x800x1140. usa fata sticla, usa spate metal. Contine unitate ventilatie cu 2 ventilatoare si o polita fixa. GW: 48Kg.

Accesorii: polita fixa:Braun Group - Shelf-500
                polita mobila: Braun Group - SLIDE500
Pret : 1,054.09 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1,254.37 LEI
Disponibilitate : In stoc
TE seriesDulap Rack 42-unitati Braun Group - TE6642F

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Dulap Rack 19" 42U 600x600x2055, cu usa fata de sticla securizata, usa spate metal si laterale detasabile. Contine unitate ventilatie cu 2 ventilatoare si o polita fixa. GW: 72Kg.

Pret : 1,099.92 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1,308.90 LEI
Disponibilitate : In stoc
TE seriesDulap Rack 18-unitati Braun Group - TE6618F
Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.
Dulap Rack 19" 18U 600x600x988, cu usa fata de sticla securizata, usa spate metal si laterale detasabile. Contine unitate ventilatie cu 2 ventilatoare si o polita fixa. GW: 40Kg
 
Accesorii: polita fixa: Braun Group - Shelf-300
                polita mobila: Braun Group - SLIDE300
Pret : 756.20 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 899.87 LEI
Disponibilitate : Sunati
TE seriesDulap Rack 37-unitati Braun Group - TE6637F

Cabinet metalic pentru telecomunicatii si retelistica, standard industrial de 19 inch, montanti fata si spate pentru echipamente de 19 inch.

Dulap Rack 19" 37U 600x600x1833, cu usa fata de sticla securizata, usa spate metal si laterale detasabile. Contine unitate ventilatie cu 2 ventilatoare si o polita fixa. GW: 70Kg

Pret : 1,017.43 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1,210.74 LEI
Disponibilitate : Sunati
IPC-9800ADH PLUSTester CCTV IP+CVBS+AHD+CVI+TVI Braun Group - BG-9800ADH PLUS
7 inch retina touch screen display,1280*800
Resolution
H.264& H.265,4K video display via mainstream 
5MP TVI,4MP,AHD TEST
RJ45 TDR CABLE TEST /TESTERPLAY & CVBS CAMERA TEST
ONVIF camera test,support 2592*1520
HDMI input and output,1080P
Auto scan IP camera address
Ping test,UTP cabe test ,1080P camera test
With over 80 camera models test,Dahua,Hikvision,etc
4X Zoom image Snapshot,video record and playback
Pret vechi 2,046.97 LEI
Pret nou
1,661.42 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1,977.09 LEI
Disponibilitate : Sunati
IPC-3500 DTester Camere IP + Analogice + CVI (Dahua) Braun Group - BG-3500D
3.5 inch capacitive touch screen, IP + Analog + CVI (Dahya)
1A power output, Built-in WIFI
Ping test,UTP cabe test,080P camera test
Over 80 camera models test,Dahua,Hikvision
Mobile apps of te IP camera
Auto scan IP camera address
3.7V Lithium polymer battery,3000mAh
IPC 3500+CVI test:HD CVI image display:support 720P 25fps, 30fps, 50fps, 60fps,1080P
25fps,30fps;support the coaxial visual control calls to set up the camera menu.
Pret vechi 1,297.45 LEI
Pret nou
753.20 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 896.31 LEI
Disponibilitate : Sunati
NF-8601WTester Retea NF-8601W Braun Group - NF-8601W
Tester retea NF-8601W pentru cabluri : cat5, cat6, coaxiale, telefonice, cu functie POE (decteaza pinii cu tensiune pe ei, si valoarea tensiunii), test PING, Wiremap, identifica cablurile cu scurtcircuit, intrerupte sau cross connection, crosstalk test pentru indepartarea problemelor de viteza redusa, identifica cablul urmarit fara a-l desizola, masoara lungimea cablurilor de date/coaxiale/telefonie (distanta=20-2000m), metoda Capacitiva, precizia de masurare 3%, calibrare pt un anumit tip de cablu, lungime cablu calibrare peste 10m (se pot salva maxim 9 calibrari), localizeaza cu precizie pozitia unde cablul este intrerupt sau scurtcircuitat, tracing function (new) - scanare cabluri, detector tensiune in cabluri (50V-1000V), cu 8 testere remote pentru 8 cabluri simultan, afisaj LCD 2,8”, functie de memorare, import/export date catre calculator, inchidere automata cu intarziere, baterie Lithium 3,7V/1,8A reincarcabila, alarma baterie consumata, temperatura de operare -10+60 grade Celsius, umiditate 20%-70%
Pret : 734.42 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 873.96 LEI
Disponibilitate : Sunati
vvOPTICAL Handy 3 in 1 POWER METER/multimeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm Braun Group - NF-911

Multimetru optic cu interfete SC/ST/FC avand urmatoarele functionalitati :
- powermetru optic pe 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, rezolutie 0,01dB, interval de masura -70+10dBm,
- sursa de lumina pe 1310nm/1550nm, emitator optic tip FP-LD,
- sursa de lumina rosie 650nm, putere iesire 5/10/20/30mW selectabila,
temperatura de functionare -20+70 grade celsius,
alimentare de la 3 baterii 1,5V,
dimensiuni 160x75x32 mm

Pret vechi 734.36 LEI
Pret nou
498.42 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 593.12 LEI
Disponibilitate : Sunati
PR-2000DPD2000 Stabilizator 2kVA cu relee, microcontroler, tip AVR2000VA, 5 Schuko PDU -full protected, digital display Braun Group - PD-2000D / PR2000D

Stabilizator de tensiune cu relee si circuit de comanda cu microprocesor. Putere maxima 2000VA/1000W; Ui: 140-260VAC; 5 prize iesire S14 / 220VAC; precizie +/-10%, eficatitate 98%, dimensiuni 490x175x135mm, greutate 3,6kg, D= digital voltmeter
combina un PDU de 5 prize stabilizate cu un inalt nivel de protectie pe iesire ( supratensiune, scurt circuit, supraincarcare, supraincalzire);


Pret vechi 208.57 LEI
Pret nou
186.38 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 221.79 LEI
Disponibilitate : In stoc
PR-1000DStabilizator profesional relee PR1000D- AVR high protection & PDU 5 prize Schuko pe panou, display digital, AVR1000VA Braun Group - PR-1000D

Stabilizator de tensiune cu relee si circuit de comanda cu microprocesor. Putere maxima 1000VA/500W; Ui: 140-260VAC; 5 prize iesire S14 / 220VAC; precizie +/-10%, eficatitate 98%,460x150x120mm,  greutate 2,25kg. Display digital
 combina un PDU de 5 prize stabilizate cu un inalt nivel de protectie pe iesire ( supratensiune, scurt circuit, supraincarcare, supraincalzire);

 

Pret : 161.57 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 192.27 LEI
Disponibilitate : Sunati
MDR-5000VAStabilizator de tensiune cu servomotor 5000VA Braun Group - MDR-5000VA

Stabilizator de tensiune cu servomotor si circuit de comanda cu microprocesor. Putere maxima 5000VA/2500W; Ui: 140-260VAC; Uo: 220VAC; precizie +/-3%, eficatitate 98%, ventilatie, afisaj LED tensiune intrare/iesire, dimensiuni 405x290x255mm, greutate 14,1kg

Pret : 587.53 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 699.17 LEI
Disponibilitate : Indisponibil
MDR-2000VAStabilizator de tensiune cu servomotor 2000VA Braun Group - MDR-2000VA

Stabilizator de tensiune cu servomotor si circuit de comanda cu microprocesor. Putere maxima 2000VA/1000W; Ui: 140-260VAC; Uo: 220VAC; precizie +/-3%, eficatitate 98%, afisaj LED tensiune intrare/iesire, dimensiuni 328x222x198mm, greutate 7,7kg

Pret : 376.02 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 447.47 LEI
Disponibilitate : Indisponibil
DRC10ASursa alimentare 5V-2A cu mufa USB, full protection, for Rasberry Pi or Android STB ( 24 hours) Braun Group - DRC10A 5V2A

Sursa de alimentare 5V-2A cu mufa USB, fara cablu, input 100-240V 50/60Hz 0.3A

Pret vechi 14.71 LEI
Pret nou
12.00 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 14.28 LEI
Disponibilitate : Sunati
BG-48200BKColier plastic 4.8*200mm alb BG-48200W =100buc Braun Group - BG-48200W

Colier prindere cablu din plastic ALB 200x4.8mm (100 buc);
ambalare la 100 buc/ plastic bag
EAN: 5949022101331

Pret : 8.26 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 9.83 LEI
Disponibilitate : Sunati
BG-48200BKColier plastic 4.8*200mm negru BG-48200BK =100buc Braun Group - BG-48200BK

Colier prindere cablu din plastic NEGRU 200x4.8mm (100 buc);
ambalare la 100 buc/ plastic bag
EAN: 5949022101331

Pret : 8.26 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 9.83 LEI
Disponibilitate : Sunati
BG-48300BKColier plastic 4.8*300mm negru BG-48300BK =100buc Braun Group - BG-48300BK

Colier prindere cablu din plastic NEGRU 300x4.8mm (100 buc);
ambalare la 100 buc/ plastic bag
EAN: 5949022101645

Pret : 11.75 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 13.98 LEI
Disponibilitate : Sunati
YK30Sursa DC48V/0.5A YK30, full protection, auto restart (compatibila cu injectoarele POE) Braun Group - YK30-POE48V0.5A

Sursa 48V/0.5A  (short circuit, overvoltage, over current protection) cu restartare automata dupa intrarea protectiei.
Input Voltage: AC 100--240V≈50/60Hz 0.6A, Output Voltage: 48V-0.5A; CE & RoHS

Pret : 52.88 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 62.92 LEI
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini 1x16Spliter optic PLC 1x16 Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x16

Micro PLC 1:16 splitter optic 1260-1650nm, SM fiber G657A 0,9mm, capsula 4*7*60mm, HFl test report: 1310/1550nm, fara conectori

>PLC16>

Pret : 29.86 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 35.53 LEI
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini 1x8Spliter optic PLC 1x8 Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x8

Micro PLC 1:8 splitter optic 1260-1650nm, SM fiber G657A 0,9mm, capsula 4*7*60mm, HFl test report: 1310/1550nm, fara conectori

>PLC8>

Pret : 20.40 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 24.28 LEI
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini 1x4Spliter optic PLC 1x4 Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x4

Micro PLC 1:4 splitter optic 1260-1650nm, SM fiber G657A 0,9mm, capsula 4*7*50/60mm, HFl test report: 1310/1550nm, fara conectori

>PLC4>

Pret : 16.92 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 20.14 LEI
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini 1x2Spliter optic PLC 1x2 Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x2

Micro PLC 1:2 splitter optic ( 50/50) 1260-1650nm, SM fiber G657A 0,9mm, capsula 4*7*50/60mm, HFl test report: 1310/1550nm, fara conectori

>PLC2>

Pret : 15.43 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 18.36 LEI
Disponibilitate : Sunati
TC6P6C-3MCablu plat telefon 3m Braun Group - E04417

TC6P6C-3M Cablu plat telefon, 3.0m, RJ2, 6P6C-6P6C 

Pret vechi 3.78 LEI
Pret nou
2.17 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 2.58 LEI
Disponibilitate : Sunati
TC6P6C-2MCablu plat telefon 2m Braun Group - E04400

TC6P6C-2M Cablu plat telefon, 2.0m, RJ2, 6P6C-6P6C

Pret vechi 3.07 LEI
Pret nou
1.63 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 1.94 LEI
Disponibilitate : Sunati
WMF650Polita fixa pentru rack cu adancime 1000 Braun Group - Shelf-650

Polita fixa pentru rack-urile cu adancime 1000.

Compatibile cu AS 8042F
Dimensiuni: 487*650mm
Pret : 99.53 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 118.45 LEI
Disponibilitate : Sunati
BG-36300BKColier plastic 3.6*300mm negru BG-36300BK =100buc Braun Group - BG-36300BK

Colier prindere cablu din plastic negru 300x3.6mm (100 buc);
ambalare la 100 buc/ plastic bag
EAN: 5949022101614

Pret vechi 10.10 LEI
Pret nou
7.71 LEI
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA 19%: 9.18 LEI
Disponibilitate : Sunati
Pagina: 12345678910
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept