Curs valutar

27-Nov-2020

1 EURO = 4.8743 RON  
1 USD = 4.1768 RON  


ANPC
Rezultatele cautarii pentru : belden - 527 inregistrari
Pagina: 12345678910
10GXE00Cablu F/FTP cat6A+ LSNH CPR:Eca 625MHz AWG23 Belden - 10GXE00

Cablu F/UTP cat6A+, LSNH, 625MHz, AWG23, 100% cupru solid, ecran general cu folie AL, manta exterioara FRNC/LSNH, clasa de reactie la foc CPR Euroclass : Eca, Flammability IEC 60332-1-2, zero halogen IEC 60754-1 EN50267-1, diametru exterior 7,2mm, culoare violet/albastru/gri, role de 500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Horizontal and building backbone cable; Support current and future Category 6A and 6 applications, such as: 10GBase-T (10 Gigabit Ethernet), 1000Base-T(Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM

Pret : 2.53 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.02 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNBE24Cablu Fibra Optica 24 fibre single mode Belden - GUSNBE24

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 24xMM 50/125 OM4 - Cod Belden GUSNBE24 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 21.01 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 25.00 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNBE12Cablu Fibra Optica 12 fibre single mode Belden - GUSNBE12

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 12xMM 50/125 OM4 - Cod Belden GUSNBE12 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 12.82 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 15.26 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNBE08Cablu Fibra Optica 8 fibre single mode Belden - GUSNBE08

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 8xMM 50/125 OM4 - Cod Belden GUSNBE08 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 10.09 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 12.01 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNBE04Cablu Fibra Optica 4 fibre single mode Belden - GUSNBE04

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 4xMM 50/125 OM4 - Cod Belden GUSNBE04 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 7.36 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 8.76 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNBD24Cablu Fibra Optica 24 fibre single mode Belden - GUSNBD24

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 24xMM 50/125 OM3 - Cod Belden GUSNBD24 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 11.94 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 14.21 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNBD12Cablu Fibra Optica 12 fibre single mode Belden - GUSNBD12

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 12xMM 50/125 OM3 - Cod Belden GUSNBD12 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 8.29 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.86 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNBD08Cablu Fibra Optica 8 fibre single mode Belden - GUSNBD08

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 8xMM 50/125 OM3 - Cod Belden GUSNBD08 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 7.07 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 8.41 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNBD04Cablu Fibra Optica 4 fibre single mode Belden - GUSNBD04

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 4xMM 50/125 OM3 - Cod Belden GUSNBD04 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 5.85 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.96 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNB224Cablu Fibra Optica 24 fibre single mode Belden - GUSNB224

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 24xMM 50/125 OM2 - Cod Belden GUSNB224 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 7.99 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.51 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNB212Cablu Fibra Optica 12 fibre single mode Belden - GUSNB212

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 12xMM 50/125 OM2 - Cod Belden GUSNB212 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 6.09 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 7.25 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNB208Cablu Fibra Optica 8 fibre single mode Belden - GUSNB208

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 8xMM 50/125 OM2 - Cod Belden GUSNB208 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 5.51 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.55 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNB204Cablu Fibra Optica 4 fibre single mode Belden - GUSNB204

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 4xMM 50/125 OM2 - Cod Belden GUSNB204 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 4.87 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.80 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNCE24Cablu Fibra Optica 24 fibre multi mode Belden - GUSNCE24

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 24xMM 50/125 OM4- Cod Belden GUSNCE24- A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, GLASS yarns, manta exterioara LSZH, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass Cca-s1a,d1,a1, diametru : 7,6mm, greutate : 70 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 152mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 19.79 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 23.55 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNCE12Cablu Fibra Optica 12 fibre multi mode Belden - GUSNCE12

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 12xMM 50/125 OM4- Cod Belden GUSNCE12- A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, GLASS yarns, manta exterioara LSZH, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass Cca-s1a,d1,a1, diametru : 7,6mm, greutate : 70 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 152mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 11.60 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 13.80 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNCE08Cablu Fibra Optica 8 fibre multi mode Belden - GUSNCE08

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 8xMM 50/125 OM4- Cod Belden GUSNCE08- A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, GLASS yarns, manta exterioara LSZH, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass Cca-s1a,d1,a1, diametru : 7,6mm, greutate : 70 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 152mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 8.87 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 10.56 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNCE04Cablu Fibra Optica 4 fibre multi mode Belden - GUSNCE04

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 4xMM 50/125 OM4- Cod Belden GUSNCE04- A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, GLASS yarns, manta exterioara LSZH, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass Cca-s1a,d1,a1, diametru : 7,6mm, greutate : 70 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 152mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 6.14 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 7.31 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNCD24Cablu Fibra Optica 24 fibre multi mode Belden - GUSNCD24

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 24xMM 50/125 OM3- Cod Belden GUSNCD24- A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, GLASS yarns, manta exterioara LSZH, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass Cca-s1a,d1,a1, diametru : 7,6mm, greutate : 70 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 152mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 10.77 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 12.82 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNCD12Cablu Fibra Optica 12 fibre multi mode Belden - GUSNCD12

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 12xMM 50/125 OM3- Cod Belden GUSNCD12- A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, GLASS yarns, manta exterioara LSZH, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass Cca-s1a,d1,a1, diametru : 7,6mm, greutate : 70 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 152mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 7.07 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 8.41 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNCD08Cablu Fibra Optica 8 fibre multi mode Belden - GUSNCD08

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 8xMM 50/125 OM3- Cod Belden GUSNCD08- A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, GLASS yarns, manta exterioara LSZH, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass Cca-s1a,d1,a1, diametru : 7,6mm, greutate : 70 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 152mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 5.85 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.96 RON
Disponibilitate : La comanda
Pagina: 12345678910
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept