Curs valutar

15-May-2021

1 EURO = 4.9263 RON  
1 USD = 4.0599 RON  


ANPC

 » Adaptori, casete de sudura, spliteri optici, tuburi termo



SO-PLC1x8-SC/PC-MINI

SpliterOptic PLC 1x8 SC/PC, 0.9mm, 1.5m pigtails -8 culori, Hengtong premium, blister, test report

Braun Group - SO-PLC1x8-SC/PC

Spliter optic PLC 1x8, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/PC
Test report inclus in cutie.

>PLC8PC>






Pret vechi fara TVA :
78,40 RON


Pret nou fara TVA :
41,29 RON

Pret nou cu TVA :
49,13 RON

Disponibilitate :
Sunati

Operating wave length (nm): 1260-1650
Insertion loss(dB) Max(S/P): 10.5/10.7
Loss homogeneity(dB): Max 0.8
Return loss(dB) Min(S/P): 50/55
(PDL)Polarization loss(dB): 0.3
Orientation(dB): Min 55

Operating temperature: -40 ~ +85
Storage temperature: -40 ~ +85
Splitting ratio: average
Type: 1X8
Fiber cable outer size: 2mm 
Fiber lead length: 1.5m 
Transmission mode: SM G.652 G.655

Connector: SC/UPC

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept