Curs valutar

24-Sep-2021

1 EURO = 4.9491 RON  
1 USD = 4.2167 RON  


ANPC

 » Module SFP GBIC



SFP+ 10G SM_1

Modul SFP SM 10 Gigabit 20km, 1310nm, conector dual LC

Braun Group - SFP+10G-SM1310-20km-LC

Modul SFP+ Single-Mode 10G, 20km, 1310nm, conector LC duplex, Braun Group,
compatibil universal slot SFP+ 10G, garantie 3 ani

Alte imagini:
SFP+ 10G SM_2
Pret fara TVA:
131.26 LEI

Pret cu TVA :
156,20 LEI

Disponibilitate :
Sunati

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept