Curs valutar

17-Jan-2021

1 EURO = 4.8715 RON  
1 USD = 4.0088 RON  


ANPC

 » Switch-uri Gigabit cu 5, 8, 16, 24 porturi



T2600G-28SQ

JetStream 28-Port Gigabit SFP L2 Managed Switch

TP-Link - T2600G-28SQ

JetStream™ 24-Port Gigabit SFP L2 Managed Switch with 4 10G SFP+ Slots
PORT: 24× Gigabit SFP Slots, 4× Combo Gigabit RJ45 Ports, 4× 10G SFP+ Slots, RJ45/Micro-USB Console Port
SPEC: 1U 19-inch Rack-mountable Steel Case
FEATURE: Static Routing, OAM, sFlow, DDM, 802.1Q VLAN, QinQ, STP/RSTP/MSTP, IGMP Snooping, 802.1p/DSCP QoS, ACL, 802.1x, Radius/Tacacs+ Authentication, LACP, CLI, SNMP, Dual Image/Configuration, IPv6

Pret fara TVA:
2,215.00 RON

Pret cu TVA :
2.635,85 RON

Disponibilitate :
Sunati

CARACTERISTICI HARDWARE
Standarde și Protocoale IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x,IEEE802.3z, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interfață 24 Gigabit SFP Slots
4 Combo 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
4 10G SFP+ Slots
1 RJ45 Console Port
1 Micro-usb Console Port
Rețea media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-X:MMF, SMF
10GSFP+CU “SFP+ Direct Attach Cable” (TXC432-CU1M, TXC432-CU3M)
Număr ventilatoare 2
Physical Security Lock Yes
Alimentator 100~240VAC, 50/60Hz
Dimensiuni (L x l x H) 17.32 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)
Montare Rack Mountable
Consum maxim 29.67W (220V/50Hz)
Max Heat Dissipation 101.23 BTU/h
PERFORMANȚĂ
Bandwidth/Backplane 128Gbps
Packet Forwarding Rate 95.2Mpps
Tabelă Adrese MAC 16k
Jumbo Frame 9216 Bytes
CARACTERISTICI SOFTWARE
Calitatea Serviciului Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
Caracteristici L2 și L2+ Static Routing
DHCP Relay
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
L2PT
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
802.1Q/ MAC/Protocol-based/Private VLAN
GARP/GVRP
Securitate IP-MAC-Port Binding
AAA
802.1x and Radius Authentication
DoS Defend
Dynamic ARP Inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 ACL
DHCPv6 Snooping
IPv6 Interface
Aplicații IPv6 DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
IPv6 ACL
IPv6 Interface
IPv6 Routing
DHCPv6 Relay
DHCPv6 Snooping
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-Link private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
sFlow
PPPoE Circuit ID
DHCP Relay
DHCP Server
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
Dual Image
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Password Recovery
Control Acces L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
ALTELE
Certificări CE, FCC, RoHS
Conținut Pachet Switch
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
Cerințe de sistem Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Mediu Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept