Curs valutar

30-Nov-2021

1 EURO = 4.9491 RON  
1 USD = 4.3869 RON  


ANPC

Cabluri Optice Autoportante Figure-8 (cu sufa/messenger) TKF

 
  Parametri optici ai fibrelor TKF Single-Mode Matched-Cladding G.657.A1 (NO WATER PEAK)
Tip Fibra Diametru miez
conductor optic
Diametru acoperire
optica cu fibra sticla
Diametru fibra
cu invelis acrilic
Lungimea
de unda
Atenuare
maxima db/km
Coeficient Dispersie
ps/(nm.km)
Coeficient PDM
SM 9/125 9,2±0,4 µm 125 µm 250 µm 1285nm ~ 1330 nm
1550 nm
1625 nm
0,32-0,35
0,18-0,21
0,21-0,24
<3,0
<17
<21
<0,2 ps/Vkm
 
Numar Fibre Diametru Cablu Greutate Tensiune intindere Raza min.
de curbura
Temperatura
de operare
Dimensiuni
standard
Pret
EURO/m
  FIGURE 8, MULTI TUBE, miez dielectric dur, sufa metal multifilara, distanta intre stalpi < 110m, protectie UV
6 fibre FIGURE 8 12/21 mm 190 kg/km 5800 N 220mm -30 +70
4km
4.10
8 fibre FIGURE 8 12/21 mm 190 kg/km 5800 N 220mm -30 +70
4km
4.26
12 fibre FIGURE 8 12/21 mm 190 kg/km 5800 N 220mm -30 +70
4km
5.19
24 fibre FIGURE 8 12/21 mm 190 kg/km 5800 N 220mm -30 +70
4km
5.30
48 fibre FIGURE 8 12/21 mm 190 kg/km 5800 N 220mm -30 +70
4km
6.93
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept