Curs valutar

25-Sep-2020

1 EURO = 4.8750 RON  
1 USD = 4.1874 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoegigabitcablu utpz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfac routergatewayplugprizawirelessterouter wireless routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikounifiraspberry pi 2 model benergytkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atmeterraftsolo10gplc2plc4door phone720pcomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobilamesh3000ventmanagementplc8rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectriciraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanextender3g4grg6plc16router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcoaxialinoxsirendoor lockfbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4kseoutdoor650ups120060001000010kvausbepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraac1200om1svcstackingcoaxvflsmbgftp5plc8-absbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2cablu ftpab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascablutvcamewradvr4ch150mmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblinda4unotesterconvertortermostatvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gaming20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetallitatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin bgftp6bgftp6pebgutp5bgutp6bgutp3bgutp5pebgftp5pebgutp6lszhbgutp6pebgutp5lszhbgsf/utp5lsnhbgftp5lszhbgftp6lszhbgf/ftp6abgf/ftp6apebgftp6alszhtooless>qrg11>xtrg11cu-mxtrg6uxtrg6mxtrg11mxtprg11cupextrg11pvcxtrg6m/txtrg6/txtrg11m/txtrg6u100xtrg6lszhxtrg11/tbgrg6ubgrg6/tbgrg6mbgrg6m/tbgrg11mbgrg11m/tbgrg6lszhbgrg6/tlszh802.3btplc4-absplc16apcbgkutp5bgkutp5pbgkutp5pem>bgkftp5>bgkftp5pema6

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : planet - 114 inregistrari
Pagina: 123456
Modul alimentare 1200W CRPS AC, C16, 54V DC, 1000W PoE budget pentru GS-6322-24P4X Planet - PWR-CRPS1200

Sursa alimentare pentru GS-6322-24P4X

Pret : 1,365.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,624.35 RON
Disponibilitate : Sunati
Modul alimentare 920W CRPS AC, C16, 54V DC, 720W PoE budget pentru GS-6322-24P4X Planet - PWR-CRPS920

Sursa alimentare pentru GS-6322-24P4X

Pret : 1,033.50 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,229.87 RON
Disponibilitate : Sunati
GS-6322-24P4X-frontSwitch Gigabit L3 24-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE + 2-Port 10GBASE-T + 2-Port 10G SFP+ Management cu 2-sloturi pentru sursa alimentare Planet - GS-6322-24P4X
L3 24-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE + 2-Port 10GBASE-T + 2-Port 10G SFP+ Managed Switch with Dual Modular Power Supply Slots  (se livreaza fara surse)
 
Module de alimentare disponibile:
PWR-CRPS920 - 920W CRPS AC Power Supply, C16 socket, 54V DC output, 720-watt PoE budget@100-240VAC
PWR-CRPS1200 - 1200W CRPS AC Power Supply, C16 socket, 54V DC output, 1000-watt PoE budget@100-240VAC
Pret : 5,079.75 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6,044.90 RON
Disponibilitate : Sunati
504UP2-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE + 2-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 1-Port Gigabit Desktop Switch (120W PoE Budget, BT/Legacy mode support) Planet - GSD-504UP

Switch POE 2-port 10/100/1000T POE+ (802.3bt) + 2-port 10/100/1000T PoE (802.3at) + 1-port Gigabit (120 watts)

Pret : 487.50 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 580.13 RON
Disponibilitate : Sunati
front8-Port 10/100/1000Mbps + 2-Port 100/1000X SFP Managed Desktop Switch Planet - GSD-1002M

Switch cu management, 8-port 10/100/1000Mbps + 2-port 100/1000X SFP 

Pret : 404.63 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 481.50 RON
Disponibilitate : Sunati
WGS-814HPSwitch Industrial Wall Mount 8 porturi gigabit/4 porturi POE+ (60W) Planet - WGS-814HP

8-Port 10/100/1000T Wall Mounted Gigabit Ethernet Switch with 4-Port PoE+

Sursa alimentare: 54V / 72W - inclusa.

Pret : 531.38 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 632.34 RON
Disponibilitate : Sunati
WGS-810Switch Industrial 8-Port 10/100/1000T Wall-mount Planet - WGS-810
Industrial 8-Port 10/100/1000T Wall-mount Switch.
Sursa alimentare  12V / 1A  - inclusa.
Pret : 326.63 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 388.68 RON
Disponibilitate : Sunati
514PTFSwitch Industrial 4 port 10/100Base-TX PoE+ 802.3at + 2-port 100Base-FX SingleMode 15km Planet - ISW-514PTF

IP40 4-Port 10/100TX 802.3at PoE + 1-Port 100FX SFP Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 C, 12V~48V DC power boost, 120W PoE budget, Standard/VLAN/250m Extend mode )

Pret : 682.50 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 812.18 RON
Disponibilitate : Sunati
ISW-621TS15Switch Industrial 4 port 10/100Base-TX + 2-port 100Base-FX SingleMode 15km Planet - ISW-621TS15

IP30 Slim Type 4-Port Industrial Ethernet Switch + 2-Port 100Base-FX(15KM) (-40~75 degrees C)

Pret : 477.75 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 568.52 RON
Disponibilitate : Sunati
ENW-9701PCI Express Gigabit Fiber Optic Ethernet Adapter (SFP) Planet - ENW-9701

1000Base-SX / LX SFP PCI Express Fiber Adapter

Pret : 248.63 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 295.86 RON
Disponibilitate : Sunati
front_GS-4210-48P4SSwitch Gigabit IPv4/IPv6, 48-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 100/1000BASE-X SFP Management (400W) Planet - GS-4210-48P4S

Switch Gigabit IPv4/IPv6, 48-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 100/1000BASE-X SFP Management (400W)

 
Pret : 3,022.50 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,596.78 RON
Disponibilitate : Sunati
POE-161Injector POE IEEE 802.3at Gigabit (30W) Planet - POE-161

Injector POE, IEEE 802.3at, 10/100/1000Mbps, maxim 30W/port, 

Pret : 141.38 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 168.24 RON
Disponibilitate : In stoc
GS-4210-16P4CSwitch Gigabit POE+ 16-port 802.3at POE+ plus 4-port Gigabit Combo TP/SFP (220W) Planet - GS-4210-16P4C

IPv6/IPv4, 16-Port Managed 802.3at POE+ Gigabit Ethernet Switch + 4-Port Gigabit Combo TP/SFP (220W)

 
Pret : 1,365.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,624.35 RON
Disponibilitate : Sunati
GS-4210-16P2SSwitch Gigabit IPv6/IPv4, 16-Port 802.3at POE+ plus 2-Port 100/1000X SFP, Management (220W) Planet - GS-4210-16P2S

Switch Gigabit IPv6/IPv4, 16-Port 802.3at POE+ plus 2-Port 100/1000X SFP, Management (220W)

 
Pret : 1,155.38 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,374.90 RON
Disponibilitate : Sunati
SGS-5220-24T2XSwitch Gigabit Stackabil 24-Port + 4-port SFP + 2-port 10G SFP+ Planet - SGS-5220-24T2X

Switch Gigabit Stackabil 24-Port + 4-port SFP + 2-port 10G SFP+,stackabil pana la 16 unitati

Hardware Stacking / IPv6 / 802.1Q VLAN / Q-in-Q / MSTP / IGMP Snooping / ACL / RADIUS / TACACS+ / SSH / SSL / SNMPv3 / POE

Pret : 2,730.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,248.70 RON
Disponibilitate : Sunati
SGS-5220-24P2XSwitch Gigabit Stackabil 24-Port PoE+ plus 2-Port 10G SFP+ (380W) Planet - SGS-5220-24P2X

Switch Gigabit Stackabil 24-Port PoE+ plus 2-Port 10G SFP+, management, stackabil pana la 16 unitati

Hardware Stacking / IPv6 / 802.1Q VLAN / Q-in-Q / MSTP / IGMP Snooping / ACL / RADIUS / TACACS+ / SSH / SSL / SNMPv3 / POE

Pret : 3,217.50 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,828.83 RON
Disponibilitate : Sunati
FGSW-2511PSwitch 24-Port 10/100TX PoE + 1-Port Gigabit TP/SFP Combo (190W) Planet - FGSW-2511P

24-Port 10/100TX 802.3at PoE + 1-Port Gigabit TP/SFP combo Ethernet Switch (190W PoE Budget, Standard/ VLAN/ QoS/ Extend mode).

 

Pret vechi 809.25 RON
Pret nou
724.06 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 861.64 RON
Disponibilitate : In stoc
MGSD-10080F8-Port 100/1000X SFP + 2-Port 10/100/1000T Managed Metro Ethernet Switch Planet - MGSD-10080F

Switch L2+, Gigabit, 8x SFP port 100/1000M + 2x Rj45 port 10/100/1000, 

Pret : 1,291.88 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,537.33 RON
Disponibilitate : Sunati
POE-E2011-Port 802.3at Gigabit POE+ Repetor (Extender) - 26W Planet - POE-E201

IEEE802.3at Gigabit POE+ Repeater (Extender) - High Power POE

Pret : 226.69 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 269.76 RON
Disponibilitate : Sunati
POE E1011-Port 802.3af Ethernet POE Extender Planet - POE-E101

Extender POE, 1 port 802.3af PoE Fast Ethernet (10/100M) 

Pret : 175.50 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 208.85 RON
Disponibilitate : Sunati
Pagina: 123456
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept