Curs valutar

18-Oct-2018

1 EURO = 4.6658 RON  
1 USD = 4.0493 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitstabilizator de tensiunez-wavepoeswitch cu managementcablu utpcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancameragigabitplanettemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsfphikvisionturbohdtviahdsmartvu+fibaropolitacontrollersnmppdutegatewayprizarouter wireless routerindustrialplugunifitkb4kraspberry pi 2 model bjackrca4 contactvideoaudioenergyraspberry picablemountableraftantene 24ghzmetersolomicro switchperetemountcomutatorswitch poe720p802.3atdoor phone1000m3000serverconectorirapidelectricdateelectrici1500conectorac routerrtl8370-grsolar10gfixas2amikoip66cutieventsfp+fanhdmi2200turnarduinoaeotecgertduinoraspberrycablu ftpwdmmeshoutdoorsireninox10kvadoor lockinjectorcat5xsfpstacking sfp10000fbc6000a4comborouter gigabitmobilaraspberry pi 3 model bfemaleinverter3km42uupssip100mrazberry5ghz1200hdcabluvu+ tuner dvb-c/t/t2centrala22u65027upoppraspberry pi 2 model b+ kiteps37uftthrepetersinventilatiew2lcdsplitert60850sinus1050130047u20kva1000usbpci900metalicgaming4ksepigtailapcsasiu600wmbateriebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonwirelessvera plusgascablu alimentareab cryptobox 600hdlaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2coaxialtvcamewrawallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgapatchtrifazicdimmerrgbwdvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchinvertor

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : planet - 109 inregistrari
Pagina: 123456
PCI POE4-Port 10/100/1000T 802.3at PoE+ PCI Express Server Adapter (120W PoE budget, PCIe x4, -10~60 degrees C) Planet - ENW-9740P

Placa PCI-Ex cu 4 port 10/1000/1000T 802.3at POE+ (120W)

Pret : 886.50 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
GSW-2620Switch POE Gigabit 24 port + 2 port SFP (220W) Planet - GSW-2620HP

24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port Gigabit SFP Switch

Pret : 1,026.48 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : In stoc
GSD-1222VHPSwitch Gigabit 8-Port PoE + 2-Port 10/100/1000T + 2-Port 1000X SFP, Monitor LCD Planet - GSD-1222VHP

Switch Gigabit 8-Port PoE + 2-Port 10/100/1000T + 2-Port 1000X SFP, Monitor LCD, 120W

Pret : 629.88 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
WDAP-702C1200Mbps Dual Band 802.11ac Outdoor Wireless AP Planet - WDAP-702AC

Access Point Dual Band 802.11ac 1200Mbps pentru exterior cu 4 antene detasabile 5dBi 

Pret : 676.54 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : In stoc
GS-4210-24P4CSwitch POE Gigabit 24 port + 4 port Combo TP/SFP (220W) Planet - GS-4210-24P4C

24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port Gigabit TP/SFP Combo Managed Switch

Pret : 1,609.70 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : In stoc
GSD-1002VHP8-Port 10/100TX PoE + 2-Port Gigabit, LCD (120W) Planet - GSD-1002VHP

8-Port 10/100/1000TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit, Desktop Switch with LCD PoE Monitor (120 Watts)

Pret : 559.90 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : In stoc
GTP-805A1000BASE-X to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE Media Converter Planet - GTP-805A

1000BASE-X to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE Media Converter

Pret : 268.28 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
GTP1000BASE-SX / LX to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE Industrial Media Converter Planet - IGTP-805AT

1000BASE-SX / LX to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE Industrial Media Converter

Pret : 494.57 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
GS-4210-48P4SSwitch POE Gigabit 48 porturi 1000BaseT + 4-Port 100/1000BASE-X SFP management Planet - GS-4210-48P4S

48-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 100/1000BASE-X SFP Managed Switch

Pret : 2,668.84 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
980110Gbps SFP+ PCI Express Server Adapter Planet - ENW-9801

Placa PCI-Ex cu port 10G SFP+ 

Pret : 629.88 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
MTBMTB-10G SFP Planet - MTB 10G SFP Series

The PLANET MTB family of 10G SFP+ fiber optic module that is designed to work with PLANET products with 10G SFP+ interface provides a high-performance 10G Ethernet network for enterprises, telecoms and ISPs. The MTB family is also well applicable for data center cloud computing. The deployment distance can be extended from 300 meters (multi-mode, LC), to up to 60 kilometers (single-mode, LC).

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
621TFSwitch Industrial 4 port 10/100Base-TX + 2-port 100Base-FX SFP Planet - ISW-621TF

4-Port 10/100Base-TX + 2-Port 100Base-FX SFP Industrial Ethernet Switch with Wide Operating Temperature

Pret : 275.28 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
IGS-801TSwitch Industrial Gigabit 8 port 10/100/1000T Planet - IGS-801T

8-Port 10/100/1000T Industrial Gigabit Ethernet Switch (-40~75 degrees C)

Pret : 433.92 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
IGSSwitch Industrial Gigabit 5 port 10/100/1000M Planet - IGS-501T

Industrial 5-Port 10/100/Mbps Gigabit Ethernet Switch (-40~75 degrees C operating temperature)

Pret : 340.60 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : In stoc
front8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 1-Port 10/100/1000T + 1-Port 100/1000X SFP Desktop Switch (120 watts) Planet - FGSD-1011HP

8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 1-Port 10/100/1000T + 1-Port 100/1000X SFP Desktop Switch (120 watts)

Pret : 415.26 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : In stoc
E2021-Port 802.3at PoE+ to 2-Port 802.3af/at Gigabit PoE Extender Planet - POE-E202

Injector/Repetor POE, 1 port 802.3at PoE+ la 2 porturi POE Gigabit 802.3af/at.

Pret : 237.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : In stoc
GSD-1008HP8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 10/100/1000T Desktop Switch Planet - GSD-1008HP

PLANET GSD-1008HP provides eight 10/100/1000T ports featuring 30-watt 802.3at PoE+, a total 120-watt PoE budget and extra two uplink ports to fulfill the demand of sufficient PoE power for HD IP surveillance and Wi-Fi system in a small-scale but high-performance network. With the same desktop-sized and compact metal housing, it makes the placement of the unit convenient and provides a quick and easy PoE PDs deployment with power feeding.

Pret : 396.59 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : In stoc
FSD-1008HP8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port 10/100TX Desktop Switch Planet - FSD-1008HP

PLANET FSD-1008HP provides eight 10/100TX ports featuring 30-watt 802.3at PoE+, a total 120-watt PoE budget and extra two uplink ports to fulfill the demand of sufficient PoE power for HD IP surveillance and Wi-Fi system in a small-scale but high-performance network. With the same desktop-sized and compact metal housing, it makes the placement of the unit convenient and provides a quick and easy PoE PDs deployment with power feeding.

Pret : 349.94 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : In stoc
WPG-210NWireless Presentation Gateway Planet - WPG-210N

PLANET Wireless Presentation Gateway WPG-210N adoptă tehnologia IEEE 802.11n pentru a furniza o transmisie wireless de mare viteză de 300Mbps

Pret : 769.86 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed SwitchSwitch Layer2, PoE 10/100/1000T 802.3at +2port SFP -24-Port Gigabit Planet - GS-4210-24P2S

 24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch

Pret : 1,563.04 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : In stoc
Pagina: 123456