Curs valutar

02-Jun-2020

1 EURO = 4.8419 RON  
1 USD = 4.3293 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpgigabitz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikoac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : ups braun group - 1254 inregistrari
Pagina: 12345678910
MMD-LCLC-OM4-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-LCLC-OM4-3

Patch cord optic LC-LC, fibra MM 50/125 OM4 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare indigo/violet, lungime 3m

Pret vechi 23.64 RON
Pret nou
21.94 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 26.11 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCLC-OM4-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCLC-OM4-3
Patch cord optic SC-LC, fibra MM 50/125 OM4 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare indigo/violet, lungime 3m
 
Pret vechi 23.64 RON
Pret nou
21.94 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 26.11 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCSC-OM4-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCSC-OM4-3
Patch cord optic SC-SC, fibra MM 50/125 OM4 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare indigo/violet, lungime 3m
 
Pret vechi 23.64 RON
Pret nou
21.94 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 26.11 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-LCST-OM3-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-LCST-OM3-3

Patch cord optic LC-ST, fibra MM 50/125 OM3 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare  aqua/turcuaz, lungime 3m

Pret vechi 18.50 RON
Pret nou
15.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 18.99 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCST-OM3-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCST-OM3-3
Patch cord optic SC-ST, fibra MM 50/125 OM3 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare  aqua/turcuaz, lungime 3m
 
Pret vechi 18.45 RON
Pret nou
15.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 18.99 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-STST-OM3-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-STST-OM3-3
Patch cord optic ST-ST, fibra MM 50/125 OM3 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare  aqua/turcuaz, lungime 3m
 
Pret vechi 18.45 RON
Pret nou
15.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 18.99 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCSC-OM3-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCSC-OM3-3
Patch cord optic SC-SC, fibra MM 50/125 OM3 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare aqua/turcuaz, lungime 3m
Pret vechi 18.50 RON
Pret nou
15.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 18.99 RON
Disponibilitate : Sunati
CA-MESSClema ancorare ADSS Braun Group - CA-MESS

Clema ancorare/intindere cu autoajustare pentru cablu aerian tip ADSS, cu intervalul de diamente de prindere intre 3-7mm, tensiune maxima de intindere 3KN, tensiunea de rupere 5KN, distanta maxima intre doi stalpi <100m

Pret : 8.91 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 10.60 RON
Disponibilitate : Sunati
CA-69Clema ancorare FIG8 Braun Group - CA-69 / CA-FIG8-69

Clema ancorare/intindere cu autoajustare pentru cablu aerian cu sufa tip FIGURE 8, cu intervalul de diamente de prindere intre 6-9mm, tensiune maxima de intindere 2KN

Pret : 8.73 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 10.39 RON
Disponibilitate : Sunati
CA-05Clema ancorare FIG8 Braun Group - CA-05

Clema ancorare/intindere cu autoajustare pentru cablu aerian cu sufa metalica tip FIGURE 8, cu diamentrul maxim de prindere de 5mm, tensiune maxima de intindere 2,3KN

Pret : 7.53 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 8.96 RON
Disponibilitate : Sunati
CF52Clema Fish Braun Group - CF52

Clema Fish pentru prindere/intindere cabluri optice aeriene DROP FTTH, dimensiuni maxime de prindere 5x2mm, tensiune max de intindere 0,5KN

Pret : 2.44 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.90 RON
Disponibilitate : Sunati
CF62Clema Fish Braun Group - CF62

Clema Fish pentru prindere/intindere cabluri optice aeriene DROP FTTH, dimensiuni maxime de prindere 6x2mm, tensiune max de intindere 0,5KN

Pret : 2.76 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.28 RON
Disponibilitate : Sunati
C6-FTTHClema Drop Braun Group - C6-FTTH

Clema Drop pentru prindere/intindere cabluri optice aeriene DROP FTTH, dimensiuni maxime de prindere 6x2mm, tensiune max de intindere 1KN

Pret : 3.18 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.79 RON
Disponibilitate : Sunati
BGH-10.5-11.5Intinzatoare spirala pentru cablu fibra optica Braun Group - BGH-10.5-11.5

Spirale intindere (armorozi) pentru cablu optic ADSS cu diametrul 10,6-11,6mm, 4spire x 2mm, tensiune maxima 4KN, nu este necesara rodanta, marcaj culoare albastru

Pret : 15.41 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 18.34 RON
Disponibilitate : Sunati
BGH-9.5-10.5Intinzatoare spirala pentru cablu fibra optica Braun Group - BGH-9.5-10.5

Spirale intindere (armorozi) pentru cablu optic ADSS cu diametrul 9,5-10,5mm, 4spire x 2mm, tensiune maxima 4KN, nu este necesara rodanta, marcaj culoare alb

Pret : 12.84 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 15.28 RON
Disponibilitate : Sunati
BGH-8.5-9.4Intinzatoare spirala pentru cablu fibra optica Braun Group - BGH-8.5-9.4

Spirale intindere (armorozi) pentru cablu optic ADSS cu diametrul 8,5-9,4mm, 4spire x 2mm, tensiune maxima 4KN, nu este necesara rodanta, marcaj culoare maro

Pret : 12.84 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 15.28 RON
Disponibilitate : Sunati
BGH-7.5-8.4Intinzatoare spirala pentru cablu fibra optica Braun Group - BGH-7.5-8.4

Spirale intindere (armorozi) pentru cablu optic ADSS cu diametrul 7,5-8,4mm, 4spire x 2mm, tensiune maxima 4KN, nu este necesara rodanta, marcaj culoare portocaliu

Pret : 12.84 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 15.28 RON
Disponibilitate : Sunati
BGH-6.6-7.5Intinzatoare spirala pentru cablu fibra optica Braun Group - BGH-6.6-7.5

Spirale intindere (armorozi) pentru cablu optic ADSS cu diametrul 6,6-7,4mm, 4spire x 2mm, tensiune maxima 4KN, nu este necesara rodanta, marcaj culoare neagra

Pret : 12.84 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 15.28 RON
Disponibilitate : Sunati
BO-05 SS201Banda otel-inox SS201 Rola 50 m Braun Group - BO-05 SS201

Banda otel inox (platbanda), latime 20mm x 0,7mm grosime, confectionata din otel inox SS201, ambalata la role de 50m pe suport de plastic
Pret per rola.

Unealta de strangere: Braun Group CTP-260

Pret : 106.09 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 126.25 RON
Disponibilitate : Sunati
FDB-208JCutie jonctiuni optice pentru interior cu 8 adaptoare SC Braun Group - FDB-208J

FTTH Fiber Distribution Box, pt exterior, montaj pe perete/stalp, cutie high impact plastic anti-UV, 2 intrari cu presetupe, 8 iesiri cablu drop, locas pentru 8 adaptori SC/LC (nu include adaptori) , caseta pentru 8 suduri optice, posibilitate instalare splitere optice mini PLC 1x4, 1x8, dimensiuni 190x210x60mm, greutate 0,50kg

Pret : 46.23 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 55.01 RON
Disponibilitate : Sunati
Pagina: 12345678910
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept