Curs valutar

02-Jun-2020

1 EURO = 4.8419 RON  
1 USD = 4.3293 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpgigabitz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikoac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : ups braun group - 1254 inregistrari
Pagina: 12345678910
HDMI-mini HDMI (C)Cablu HDMI - Mini HDMI (type C), 2m Braun Group - E04448CU

Cablu HDMI - mini HDMI type C, v.1.4, copper, Gold Platted 2mt, Ethernet, CEC, premium 100% copper

 

Pret vechi 15.91 RON
Pret nou
8.81 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 10.48 RON
Disponibilitate : Sunati
FANS2Unitate ventilatie Braun Group - FAN-100S2

Unitate ventilare cu 4 ventilatoare pentru rack-urile cu adancime 1000mm (Seria S2 )

Pret : 205.47 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 244.51 RON
Disponibilitate : Sunati
FANS2Unitate ventilatie Braun Group - FAN-80S2

Unitate ventilare cu 4 ventilatoare pentru rack-urile cu adancime 800mm (Seria S2 )

Pret : 190.06 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 226.17 RON
Disponibilitate : Sunati
FANS2Unitate ventilatie Braun Group - FAN-60S2

Unitate ventilare cu 2 ventilatoare pentru rack-urile cu adancime 600mm (Seria S2 )

Pret : 118.15 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 140.59 RON
Disponibilitate : Sunati
Tester CCTV IP+CVBS+AHD+CVI+TVITester CCTV IP+CVBS+AHD+CVI+TVI Braun Group - BG-9800MADH PLUS
7 inch retina touch screen display,1280*800
Resolution
H.264& H.265,4K video display via mainstream 
5MP TVI,4MP,AHD TEST
RJ45 TDR CABLE TEST /TESTERPLAY & CVBS CAMERA TEST
ONVIF camera test,support 2592*1520
HDMI input and output,1080P
Auto scan IP camera address
Ping test,UTP cabe test ,1080P camera test
With over 80 camera models test,Dahua,Hikvision,etc
4X Zoom image Snapshot,video record and playback
Pret : 1,888.40 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2,247.20 RON
Disponibilitate : Sunati
TR40VA-CM138-ICR1000TVL- SONY CMOS Camera IP66, IR60m Braun Group - TR40VA-CM138-ICR

Camera de supraveghere cu infrarosu , 1000TVL, 1,3 Mpx, pentru exterior, senzor 1/3" SONY IMX225 + FH8523 , with IR-CUT , distanta IR 60m, IP66, 2.8-12mm Manual zoom Lens

Pret vechi 215.36 RON
Pret nou
67.26 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 80.04 RON
Disponibilitate : Sunati
AHD-PE20A-130ECamera dome AHD 1.3 Mpx LED Array Braun Group - AHD-PE20A-130E

Camera Dome Color AHD, Image Sensor: 1/3" CMOS, Rezolutie: 1280×960, 1.3 Mpx, Min. Illumination: 0,01Lux (IR ON), Lentile varifocale: 2.8-12mm, Day/night: Auto, dual IR-Cut filter, IR 30m

Pret vechi 115.64 RON
Pret nou
36.28 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 43.18 RON
Disponibilitate : Sunati
AHD-CS30-200Camera exterior AHD 2Mpx, IR25m Braun Group - AHD-CS30-200

1/3" SONY 2.0 Megapixel CMOS Sensor/1080P

Weatherproof IR Camera
30 pcs*¢5mm IR LED
IR Distance 25M 3-Axis Bracket Hidden cable design Built-in 3.6mm ICR Lens Water resistance:IP66 Weight:0.7Kg

Pret vechi 185.66 RON
Pret nou
81.16 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 96.58 RON
Disponibilitate : Sunati
SAD01PTZ Decoder Braun Group - SAD-01

SAD-01

PTZ Lens Decoder

- Outdoor & indoor intelligent controller
- Multi-protocol receiver/driver
- AC 220V (or 24V) 10% 50HZ/60HZ
- 150mA(AC220V input) 30W

Pret vechi 148.53 RON
Pret nou
57.82 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 68.80 RON
Disponibilitate : Sunati
130CY60MCamera supraveghere cu IP ONVIF 1.3Mpx Braun Group - BGIP-130CY60M

Camera de supraveghere IP ONVIF Senzor CMOS 1.3 Megapixel 

 

Pret vechi 260.98 RON
Pret nou
93.57 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 111.35 RON
Disponibilitate : Sunati
R20HCamera supraveghere cu IP ONVIF 1Mpx Braun Group - BGIP-100R20H

Camera de supraveghere IP ONVIF Senzor CMOS 1 Megapixel cu IR 20m

 

Pret vechi 275.83 RON
Pret nou
62.17 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 73.98 RON
Disponibilitate : Sunati
FDB-212BECutie jonctiuni optice 2 in-16 out Braun Group - FDB-212BE

FTTH Fiber Distribution Box, pt instalatie la exterior/ interior, montaj pe perete/stalp, cutie plastic anti UV, culoare gri, cu incuietoare, 2 intrari cu locas pentru presetupe, 12 iesiri cablu drop, cu suport pentru 12 adaptori SC/PC (sau SC/APC) – fara adaptori, caseta pentru max 12 suduri optice, cu 12 tuburi termo pt protectie suduri optice, posibilitate instalare splitere optice mini PLC 1x4, 1x8, 1x12, dimensiuni 210x233x62mm, greutate 0,56kg, varianta economica

EAN 5949022105223

Pret : 51.37 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 61.13 RON
Disponibilitate : In asteptare
FTB-104CEFTTH Fiber Terminal Box, etans pt exterior Braun Group - FTB-104CE

FTTH fiber terminal box, etansa de exterior/interior, montaj pe perete/stalp, cutie high impact plastic anti-UV, culoare alb, 1 IN 4 OUT (drop cable), cu suport pentru 4 adaptori SC/PC (sau SC/APC) – fara adaptori, caseta 4 suduri si 4 tuburi protectie suduri, grad de protectie : IP55, dimensiuni : 205mm(inaltime) x 135mm(latime) x 40mm(grosime), greutate 0,27kg, varianta economica.

EAN 5949022105278

Pret : 23.12 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 27.51 RON
Disponibilitate : Sunati
FDB-224BECutie jonctiuni optice 2 in-24 out Braun Group - FDB-224BE

FTTH Fiber Distribution Box, pt exterior/interior, montaj pe perete/stalp, cutie plastic anti-UV, culoare gri, 2 intrari cu presetupe, 24 iesiri cablu drop, cu suport pentru 24adaptori SC/PC (sau SC/APC) – fara adaptori, echipata cu caseta sudura pentru 24 suduri, se pot instala splitere mini PLC 1x4, 1x8, 1x16, 2 x spliter box, dimensiuni: 260x345x100mm, greutate 1,13kg, varianta economica

EAN 5949022105230

Pret : 87.33 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 103.92 RON
Disponibilitate : In asteptare
FDB-216AECutie jonctiuni optice 2 in-16 out Braun Group - FDB-216AE

FTTH Fiber Distribution Box, pt exterior/interior, montaj pe perete/stalp, cutie high impact plastic anti-UV, culoare alba, 2 intrari cu presetupe, 16 iesiri cablu drop, cu suport pentru 16 adaptori SC/PC (sau SC/APC) – fara adaptori, caseta pentru 16 suduri optice, posibilitate instalare splitere optice mini PLC 1x4, 1x8, 1x16, dimensiuni 255x310x90mm, greutate 0,96kg, varianta economica

EAN 5949022105261

Pret : 57.53 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 68.46 RON
Disponibilitate : Sunati
Cleste sertizat RJ45Cleste sertizat RJ45 Braun Group - HT-210A

Cu acest cleste profesional se pot sertiza mufele de tip:
- RJ45 

Pret : 26.52 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 31.56 RON
Disponibilitate : Sunati
Media Convertor 2*SFP port 10/100M + 2* Rj45 10/100 BaseTx bridgeMedia Convertor 2*SFP port 10/100M + 2* Rj45 10/100 BaseTx bridge Braun Group - XTR202-SFP

Bridge Media converter 2 port SFP  + 2 port RJ45, 10/100 BaseT, sursa 5V




Pret : 92.46 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 110.03 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-LCST-OM4-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-LCST-OM4-3

Patch cord optic LC-ST, fibra MM 50/125 OM4 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare indigo/violet, lungime 3m

Pret vechi 23.64 RON
Pret nou
21.94 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 26.11 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCST-OM4-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCST-OM4-3
Patch cord optic SC-ST, fibra MM 50/125 OM4 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare indigo/violet, lungime 3m
 
Pret vechi 23.64 RON
Pret nou
21.94 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 26.11 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-STST-OM4-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-STST-OM4-3
Patch cord optic ST-ST, fibra MM 50/125 OM4 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare indigo/violet, lungime 3m
Pret vechi 23.64 RON
Pret nou
21.94 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 26.11 RON
Disponibilitate : Sunati
Pagina: 12345678910
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept