Curs valutar

17-Sep-2019

1 EURO = 4.7352 RON  
1 USD = 4.2979 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : ups braun group - 1246 inregistrari
Pagina: 12345678910
R20HCamera supraveghere cu IP ONVIF 1Mpx Braun Group - BGIP-100R20H

Camera de supraveghere IP ONVIF Senzor CMOS 1 Megapixel cu IR 20m

 

Pret vechi 260.00 RON
Pret nou
58.60 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 69.73 RON
Disponibilitate : Sunati
FDB-212BECutie jonctiuni optice 2 in-16 out Braun Group - FDB-212BE

FTTH Fiber Distribution Box, pt instalatie la exterior/ interior, montaj pe perete/stalp, cutie plastic anti UV, culoare gri, cu incuietoare, 2 intrari cu locas pentru presetupe, 12 iesiri cablu drop, cu suport pentru 12 adaptori SC/PC (sau SC/APC) – fara adaptori, caseta pentru max 12 suduri optice, cu 12 tuburi termo pt protectie suduri optice, posibilitate instalare splitere optice mini PLC 1x4, 1x8, 1x12, dimensiuni 210x233x62mm, greutate 0,56kg, varianta economica

EAN 5949022105223

Pret : 47.35 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 56.35 RON
Disponibilitate : In asteptare
FTB-104CEFTTH Fiber Terminal Box, etans pt exterior Braun Group - FTB-104CE

FTTH fiber terminal box, etansa de exterior/interior, montaj pe perete/stalp, cutie high impact plastic anti-UV, culoare alb, 1 IN 4 OUT (drop cable), cu suport pentru 4 adaptori SC/PC (sau SC/APC) – fara adaptori, caseta 4 suduri si 4 tuburi protectie suduri, grad de protectie : IP55, dimensiuni : 205mm(inaltime) x 135mm(latime) x 40mm(grosime), greutate 0,27kg, varianta economica.

EAN 5949022105278

Pret : 21.31 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 25.36 RON
Disponibilitate : Sunati
FDB-224BECutie jonctiuni optice 2 in-24 out Braun Group - FDB-224BE

FTTH Fiber Distribution Box, pt exterior/interior, montaj pe perete/stalp, cutie plastic anti-UV, culoare gri, 2 intrari cu presetupe, 24 iesiri cablu drop, cu suport pentru 24adaptori SC/PC (sau SC/APC) – fara adaptori, echipata cu caseta sudura pentru 24 suduri, se pot instala splitere mini PLC 1x4, 1x8, 1x16, 2 x spliter box, dimensiuni: 260x345x100mm, greutate 1,13kg, varianta economica

EAN 5949022105230

Pret : 80.50 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 95.79 RON
Disponibilitate : In asteptare
FDB-216AECutie jonctiuni optice 2 in-16 out Braun Group - FDB-216AE

FTTH Fiber Distribution Box, pt exterior/interior, montaj pe perete/stalp, cutie high impact plastic anti-UV, culoare alba, 2 intrari cu presetupe, 16 iesiri cablu drop, cu suport pentru 16 adaptori SC/PC (sau SC/APC) – fara adaptori, caseta pentru 16 suduri optice, posibilitate instalare splitere optice mini PLC 1x4, 1x8, 1x16, dimensiuni 255x310x90mm, greutate 0,96kg, varianta economica

EAN 5949022105261

Pret : 53.03 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 63.11 RON
Disponibilitate : Sunati
Cleste sertizat RJ45Cleste sertizat RJ45 Braun Group - HT-210A

Cu acest cleste profesional se pot sertiza mufele de tip:
- RJ45 

Pret : 25.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 29.75 RON
Disponibilitate : Sunati
Media Convertor 2*SFP port 10/100M + 2* Rj45 10/100 BaseTx bridgeMedia Convertor 2*SFP port 10/100M + 2* Rj45 10/100 BaseTx bridge Braun Group - XTR202-SFP

Bridge Media converter 2 port SFP  + 2 port RJ45, 10/100 BaseT, sursa 5V




Pret : 85.23 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 101.43 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-LCST-OM4-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-LCST-OM4-2
Patch cord optic LC-ST, fibra MM 50/125 OM4 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare indigo sau violet , lungime 2m
Pret : 21.78 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 25.92 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCST-OM4-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCST-OM4-2
Patch cord optic SC-ST, fibra MM 50/125 OM4 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare indigo sau violet , lungime 2m
 
Pret : 21.78 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 25.92 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-STST-OM4-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-STST-OM4-2
Patch cord optic ST-ST, fibra MM 50/125 OM4 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare indigo sau violet , lungime 2m
 
Pret : 21.78 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 25.92 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-LCLC-OM4-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-LCLC-OM4-2
Patch cord optic LC-LC, fibra MM 50/125 OM4 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare indigo sau violet , lungime 2m
 
Pret : 21.78 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 25.92 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCLC-OM4-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCLC-OM4-2
Patch cord optic SC-LC, fibra MM 50/125 OM4 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare indigo sau violet , lungime 2m
 
Pret : 21.78 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 25.92 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCSC-OM4-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCSC-OM4-2
Patch cord optic SC-SC, fibra MM 50/125 OM4 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare indigo sau violet, lungime 2m
 
Pret : 21.78 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 25.92 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-LCST-OM3-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-LCST-OM3-2
Patch cord optic LC-ST, fibra MM 50/125 OM3 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare aqua sau turcuaz, lungime 2m
 
Pret : 17.05 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 20.29 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCST-OM3-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCST-OM3-2
Patch cord optic SC-ST, fibra MM 50/125 OM3 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare aqua sau turcuaz, lungime 2m
 
Pret : 17.05 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 20.29 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-STST-OM3-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-STST-OM3-2
Patch cord optic ST-ST, fibra MM 50/125 OM3 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare aqua sau turcuaz, lungime 2m
 
Pret : 17.05 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 20.29 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCSC-OM3-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCSC-OM3-2
Patch cord optic SC-SC, fibra MM 50/125 OM3 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare aqua sau turcuaz, lungime 2m
 
Pret : 17.05 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 20.29 RON
Disponibilitate : Sunati
CA-MESSClema ancorare ADSS Braun Group - CA-MESS

Clema ancorare/intindere cu autoajustare pentru cablu aerian tip ADSS, cu intervalul de diamente de prindere intre 3-7mm, tensiune maxima de intindere 3KN, tensiunea de rupere 5KN, distanta maxima intre doi stalpi <100m

Pret : 8.40 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 10.00 RON
Disponibilitate : Sunati
CA-69Clema ancorare FIG8 Braun Group - CA-69 / CA-FIG8-69

Clema ancorare/intindere cu autoajustare pentru cablu aerian cu sufa tip FIGURE 8, cu intervalul de diamente de prindere intre 6-9mm, tensiune maxima de intindere 2KN

Pret : 8.05 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.58 RON
Disponibilitate : Sunati
CA-05Clema ancorare FIG8 Braun Group - CA-05

Clema ancorare/intindere cu autoajustare pentru cablu aerian cu sufa metalica tip FIGURE 8, cu diamentrul maxim de prindere de 5mm, tensiune maxima de intindere 2,3KN

Pret : 7.10 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 8.45 RON
Disponibilitate : Sunati
Pagina: 12345678910
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept