Curs valutar

07-Jun-2020

1 EURO = 4.8393 RON  
1 USD = 4.2695 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpgigabitz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikoac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : ups braun group - 1257 inregistrari
Pagina: 12345678910
L80L sustinere pentru rack Braun Group - LDG80 (SA800)

L sustinere pentru rack-urile cu 800 adancime. Lungime: 550mm

Pretul este pentru 1 bucata. 

Pret : 15.40 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 18.33 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD15-20km LC DDMSFP-WDM DDM Gigabit 20km, TX1550nm Braun Group - XSFP-LD15-20km LC DDM

Modul SFP WDM/ single fiber  20km, SM, DDM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: LC, Braun Group. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD13-20km LC DDM

Pretul este pe bucata ( nu include perechea )

Pret : 84.71 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 100.81 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD13-20km LC DDMSFP-WDM DDM Gigabit 20km, TX1310nm Braun Group - XSFP-LD13-20km LC DDM

Modul SFP WDM / single fiber 20km, SM, DDM, 10/100/1000 minigbic, TX=1310nm / RX=1550nm, conectorizare: mini-LC, Braun Group. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD15-20km LC DDM

Pretul este pe bucata ( Nu include perechea )

Pret : 84.71 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 100.81 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD15-3K LC DDMModul SFP DDM minigbic 3km 1550TX Braun Group - XSFP-LD15-3K LC DDM

Modul SFP WDM DDM Gigabit, SM,  3Km SM, 1550nm TX ; 1310nm Rx- conector LC.Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

Se imperecheaza cu: XSFP-LD13-3K LC DDM ( Tx1310nm/ Rx1550nm) ;


( pretul este per bucata - nu include perechea).

Pret vechi 52.11 RON
Pret nou
45.69 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 54.37 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD13-3K LC DDMMinigbic SFP WDM DDM 1.25G -3km 1310TX Braun Group - XSFP-LD13-3K LC DDM

Modul SFP (1.25 G) Gigabit WDM ( single Fiber), distanta 3km, Single Mode, DDM, Tx=1310nm; Rx=1550nm, conector LC. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.


Se imperecheaza cu: XSFP-LD15-3K LC DDM ( Tx1550nm/ Rx1310nm) 

Pret pe bucata ( perechea nu este inclusa )

Pret vechi 52.11 RON
Pret nou
45.69 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 54.37 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD15-20km DDM - SCSFP-WDM DDM Gigabit 20km, TX1550nm Braun Group - XSFP-LD15-20km SC DDM

Modul SFP WDM/ single fiber  20km, SM, DDM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: SC, Braun Group. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD13-20km SC DDM

Pretul este pe bucata ( nu include perechea )

Pret : 84.71 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 100.81 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD13-20km DDM SCSFP-WDM DDM Gigabit 20km, TX1310nm Braun Group - XSFP-LD13-20km SC DDM

Modul SFP WDM / single fiber 20km, SM, DDM, 10/100/1000 minigbic, TX=1310nm / RX=1550nm, conectorizare: SC, Braun Group. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD15-20km SC DDM

Pretul este pe bucata ( Nu include perechea )

Pret : 84.71 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 100.81 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-3K DDM-SCModul SFP DDM minigbic 3km 1550TX Braun Group - XSFP-LD15-3K SC DDM

Modul SFP WDM DDM Gigabit, SM,  3Km SM, 1550nm TX ; 1310nm Rx- conector SC, Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

Se imperecheaza cu: XSFP-LD13-3K SC DDM ( Tx1310nm/ Rx1550nm) ;


( pretul este per bucata - nu include perechea).

Pret : 52.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 62.01 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD13-3K DDMMinigbic SFP WDM DDM 1.25G -3km 1310TX Braun Group - XSFP-LD13-3K SC DDM

Modul SFP (1.25 G) Gigabit WDM ( single Fiber), distanta 3km, Single Mode, DDM, Tx=1310nm; Rx=1550nm, conector SC. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.


Se imperecheaza cu: XSFP-LD15-3K SC DDM ( Tx1550nm/ Rx1310nm) 

Pret pe bucata ( perechea nu este inclusa )

Pret : 52.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 62.01 RON
Disponibilitate : Sunati
SFP-10G-TX1330Rx1270-L2Modul SFP+10G WDMA SM-singlefiber 10xGigabit 10km, SFP+10G, TX1330Rx1270 Braun Group - SFP-10G-TX1330Rx1270-L2

Modul SFP+ Single-Mode 10G/ps,  10km , TX1330nm    Rx1270nm , conector LC, brand: Braun Group,
compatibil slot SFP+ switch 10G, garantie 3 ani
singleLC,single fiber SM

Functioneaza impreuna cu - SFP-10G-TX1270Rx1330-L2

Pret : 215.63 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 256.60 RON
Disponibilitate : Sunati
SFP-10G-TX1270Rx1330-L2Modul SFP 10G WDMA SM-singlefiber 10xGigabit 10km, SFP+10G, TX1270Rx1330, SFP-10G Braun Group - SFP+10G-TX1270Rx1330-L2

Modul SFP+ Single-Mode 10G/ps,  10km , TX1270nm    Rx1330nm , conector LC, brand: Braun Group,
compatibil slot universal SFP+ switch 10G, garantie 3 ani
single LC, single fiber SM

Functioneaza impreuna cu - SFP-10G-TX1330Rx1270-L2

Pret : 215.63 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 256.60 RON
Disponibilitate : In stoc
Modul SFP-10G SM 10xGigabit 20km, SFP 10G, 1310nm -data center, dual fiber Braun Group - SFP+10G-SM1310-20km-LC

Modul SFP+ Single-Mode 10G/ps, dual fiber SM,  20km , 1310nm, conector LC duplex, brand: Braun Group,
compatibil universal slot SFP+ switch 10G, garantie 3 ani

Pret : 128.35 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 152.74 RON
Disponibilitate : Sunati
Cleste dezizolat, sertizatCleste dezizolat, sertizat Braun Group - HT-322

Cleste de dezizolat RG-58/59/62/6/6QS/3C/4C/5C, distanta de dezizolare 4mm HT-322

Pret : 37.13 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 44.19 RON
Disponibilitate : Sunati
T8-120Tub cu LED T8-120-12W Braun Group - T8-120-12W

Tub cu leduri 120cm , 12W, lumina galben verzuie, 5000K

 

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
T8-60-6Tub cu LED T8-60-6W Braun Group - T8-60-6W

Tub cu leduri 60cm , 6W, lumina galben verzuie, 5000K

 

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
MM-LC-OM2-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-LC-OM2-1,5

Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM2, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare portocaliu, lungime 1,5m

Pret vechi 4.11 RON
Pret nou
3.74 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.45 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-SC-OM2-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-SC-OM2-1,5

Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM2, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare portocaliu, lungime 1,5m

Pret vechi 4.11 RON
Pret nou
3.74 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.45 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-LC-OM4-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-LC-OM4-1,5

Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM4, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare violet/magenta, lungime 1,5m

Pret : 5.48 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.52 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-SC-OM4-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-SC-OM4-1,5

Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM4, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare viloet/magenta, lungime 1,5m

Pret : 5.48 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.52 RON
Disponibilitate : Sunati
Colier plastic 4.8*400mm alb BG-4840W =100bucColier plastic 4.8*400mm alb BG-48400W =100buc Braun Group - BG-48400W

Colier prindere cablu din plastic alb 400x4.8mm (100 buc);
ambalare la 100 buc/ plastic bag
EAN: 5949022101348

Pret : 14.85 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 17.67 RON
Disponibilitate : Sunati
Pagina: 12345678910
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept