Curs valutar

06-Jun-2020

1 EURO = 4.8393 RON  
1 USD = 4.2695 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpgigabitz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikoac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : planet - 108 inregistrari
Pagina: 123456
16-Port 100/1000Base-X SFP Managed Metro Ethernet SwitchSwitch cu management 16-Port 100/1000Base-X SFP Planet - MGSW-24160F

Switch cu management , 16-Port 100/1000Base-X SFP + 8-Port 10/100/1000Base-T L2/L4 Managed Metro Ethernet Switch

Pret : 2,056.70 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2,447.48 RON
Disponibilitate : Sunati
GS-4210-8P2S - front8-Port 10/100/1000T PoE + 2-Port 100/1000X SFP Management Planet - GS-4210-8P2S

8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch

Pret : 875.91 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,042.34 RON
Disponibilitate : Sunati
8-CH Network Video RecorderNVR 8 canale Planet - NVR-810

NVR 8 Canale

Pret : 2,602.94 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,097.50 RON
Disponibilitate : La comanda
Adaptor telefonic SIP VoIP Planet VIP-156SEUAdaptor telefonic SIP VoIP Planet - VIP-156

SIP Analogue Telephony Adapter (ATA) - 2*RJ45 - T.38 FoIP

Pret : 203.25 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 241.87 RON
Disponibilitate : Indisponibil
Adaptor telefonic SIP VoIP Planet VIP-157SEUAdaptor telefonic SIP VoIP Planet - VIP-157S

Adaptor telefonic SIP VoIP, 1xLAN, 1xPC, 2xFXS

Pret : 241.97 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 287.94 RON
Disponibilitate : Indisponibil
Media Convertor Planet FT-802S15Media Convertor Planet - FT-802S15

100Base-FX to 10/100Base-TX (SC, SM, 15Km) Bridge Media Converter

Pret vechi 205.36 RON
Pret nou
112.95 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 134.41 RON
Disponibilitate : Sunati
Access Point Planet WAP-4000Access Point Wireless - 802.11g Planet - WAP-4000

Cost Effective LAN/WLAN Access Point- w/L2L bridge - 54Mbps 802.11g

Pret : 51.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 61.09 RON
Disponibilitate : Sunati
Broadband Router with 4-Port Switch XRT-401DRouter banda larga cu swith 4 porturi Planet - XRT-401D

Router banda larga cu swith 4 porturi 10/100, Protocol complet, firewall

Pret : 92.41 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 109.97 RON
Disponibilitate : Sunati
Pagina: 123456
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept