Curs valutar

18-Jul-2019

1 EURO = 4.7345 RON  
1 USD = 4.2201 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemount1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecwdmsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcd4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiemetalicpigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : ups braun group - 1251 inregistrari
Pagina: 12345678910
L80L sustinere pentru rack Braun Group - LDG80 (SA800)

L sustinere pentru rack-urile cu 800 adancime. Lungime: 550mm

Pretul este pentru 1 bucata. 

Pret : 14.20 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 16.90 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD15-20km LC DDMSFP-WDM DDM Gigabit 20km, TX1550nm Braun Group - XSFP-LD15-20km LC DDM

Modul SFP WDM/ single fiber  20km, SM, DDM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: LC, Braun Group. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD13-20km LC DDM

Pretul este pe bucata ( nu include perechea )

Pret : 92.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 109.86 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD13-20km LC DDMSFP-WDM DDM Gigabit 20km, TX1310nm Braun Group - XSFP-LD13-20km LC DDM

Modul SFP WDM / single fiber 20km, SM, DDM, 10/100/1000 minigbic, TX=1310nm / RX=1550nm, conectorizare: mini-LC, Braun Group. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD15-20km LC DDM

Pretul este pe bucata ( Nu include perechea )

Pret : 92.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 109.86 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD15-3K LC DDMModul SFP DDM minigbic 3km 1550TX Braun Group - XSFP-LD15-3K LC DDM

Modul SFP WDM DDM Gigabit, SM,  3Km SM, 1550nm TX ; 1310nm Rx- conector LC.Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

Se imperecheaza cu: XSFP-LD13-3K LC DDM ( Tx1310nm/ Rx1550nm) ;


( pretul este per bucata - nu include perechea).

Pret vechi 48.06 RON
Pret nou
42.14 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 50.14 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD13-3K LC DDMMinigbic SFP WDM DDM 1.25G -3km 1310TX Braun Group - XSFP-LD13-3K LC DDM

Modul SFP (1.25 G) Gigabit WDM ( single Fiber), distanta 3km, Single Mode, DDM, Tx=1310nm; Rx=1550nm, conector LC. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.


Se imperecheaza cu: XSFP-LD15-3K LC DDM ( Tx1550nm/ Rx1310nm) 

Pret pe bucata ( perechea nu este inclusa )

Pret vechi 48.06 RON
Pret nou
42.14 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 50.14 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD15-20km DDM - SCSFP-WDM DDM Gigabit 20km, TX1550nm Braun Group - XSFP-LD15-20km SC DDM

Modul SFP WDM/ single fiber  20km, SM, DDM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: SC, Braun Group. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD13-20km SC DDM

Pretul este pe bucata ( nu include perechea )

Pret : 92.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 109.86 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD13-20km DDM SCSFP-WDM DDM Gigabit 20km, TX1310nm Braun Group - XSFP-LD13-20km SC DDM

Modul SFP WDM / single fiber 20km, SM, DDM, 10/100/1000 minigbic, TX=1310nm / RX=1550nm, conectorizare: SC, Braun Group. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD15-20km SC DDM

Pretul este pe bucata ( Nu include perechea )

Pret : 92.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 109.86 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-3K DDM-SCModul SFP DDM minigbic 3km 1550TX Braun Group - XSFP-LD15-3K SC DDM

Modul SFP WDM DDM Gigabit, SM,  3Km SM, 1550nm TX ; 1310nm Rx- conector SC, Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

Se imperecheaza cu: XSFP-LD13-3K SC DDM ( Tx1310nm/ Rx1550nm) ;


( pretul este per bucata - nu include perechea).

Pret : 48.06 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 57.19 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD13-3K DDMMinigbic SFP WDM DDM 1.25G -3km 1310TX Braun Group - XSFP-LD13-3K SC DDM

Modul SFP (1.25 G) Gigabit WDM ( single Fiber), distanta 3km, Single Mode, DDM, Tx=1310nm; Rx=1550nm, conector SC. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.


Se imperecheaza cu: XSFP-LD15-3K SC DDM ( Tx1550nm/ Rx1310nm) 

Pret pe bucata ( perechea nu este inclusa )

Pret : 48.06 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 57.19 RON
Disponibilitate : Sunati
SFP-10G-TX1330Rx1270-L2Modul SFP+10G WDMA SM-singlefiber 10xGigabit 10km, SFP+10G, TX1330Rx1270 Braun Group - SFP-10G-TX1330Rx1270-L2

Modul SFP+ Single-Mode 10G/ps,  10km , TX1330nm    Rx1270nm , conector LC, brand: Braun Group,
compatibil slot SFP+ switch 10G, garantie 3 ani
singleLC,single fiber SM

Functioneaza impreuna cu - SFP-10G-TX1270Rx1330-L2

Pret : 198.85 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 236.63 RON
Disponibilitate : Sunati
SFP-10G-TX1270Rx1330-L2Modul SFP+10G WDMA SM-singlefiber 10xGigabit 10km, SFP+10G, TX1270Rx1330 Braun Group - SFP-10G-TX1270Rx1330-L2

Modul SFP+ Single-Mode 10G/ps,  10km , TX1270nm    Rx1330nm , conector LC, brand: Braun Group,
compatibil slot SFP+ switch 10G, garantie 3 ani
singleLC,single fiber SM

Functioneaza impreuna cu - SFP-10G-TX1330Rx1270-L2

Pret : 198.85 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 236.63 RON
Disponibilitate : Sunati
Modul SFP10G SM 10xGigabit 10km, SFP+10G 1310nm -data center Braun Group - XSFP-10G-SM1310-LR

Modul SFP+ Single-Mode 10G/ps,  10km , 1310nm, conector LC, brand: Braun Group,
compatibil slot SFP+ switch 10G, garantie 3 ani

Pret : 127.83 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 152.12 RON
Disponibilitate : Sunati
Cleste dezizolat, sertizatCleste dezizolat, sertizat Braun Group - HT-322

Cleste de dezizolat RG-58/59/62/6/6QS/3C/4C/5C, distanta de dezizolare 4mm HT-322

Pret : 35.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 41.65 RON
Disponibilitate : Sunati
T8-120Tub cu LED T8-120-12W Braun Group - T8-120-12W

Tub cu leduri 120cm , 12W, lumina galben verzuie, 5000K

 

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA0
Disponibilitate : Sunati
T8-60-6Tub cu LED T8-60-6W Braun Group - T8-60-6W

Tub cu leduri 60cm , 6W, lumina galben verzuie, 5000K

 

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA0
Disponibilitate : Sunati
MM-LC-OM2-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-LC-OM2-1,5

Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM2, semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta LSZH, culoare portocaliu, lungime 1,5m

Pret : 3.79 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.51 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-SC-OM2-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-SC-OM2-1,5

Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM2, semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta LSZH, culoare portocaliu, lungime 1,5m

Pret : 3.79 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.51 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-LC-OM4-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-LC-OM4-1,5

Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM4, semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta LSZH, culoare magenta, lungime 1,5m

Pret : 5.21 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.20 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-SC-OM4-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-SC-OM4-1,5

Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM4, semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta LSZH, culoare magenta, lungime 1,5m

Pret : 5.21 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.20 RON
Disponibilitate : Sunati
Colier plastic 4.8*400mm alb BG-4840W =100bucColier plastic 4.8*400mm alb BG-48400W =100buc Braun Group - BG-48400W

Colier prindere cablu din plastic alb 400x4.8mm (100 buc);
ambalare la 100 buc/ plastic bag
EAN: 5949022101348

Pret : 14.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 16.66 RON
Disponibilitate : Sunati
Pagina: 12345678910
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept