Curs valutar

02-Jun-2020

1 EURO = 4.8419 RON  
1 USD = 4.3293 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpgigabitz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikoac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : ups braun group - 1254 inregistrari
Pagina: 12345678910
MMD-STSTPatch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-STST-OM1-3

Patch cord optic ST-ST, fibra MM 62,5/125 OM1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare portocaliu, lungime 3m

Pret vechi 15.96 RON
Pret nou
14.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 17.80 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-LCLCPatch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-LCLC-OM1-3

Patch cord optic LC-LC, fibra MM 62,5/125 OM1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare portocaliu, lungime 3m

Pret vechi 15.96 RON
Pret nou
14.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 17.80 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCSCPatch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCSC-OM1-3

Patch cord optic SC-SC, fibra MM 62,5/125 OM1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare portocaliu, lungime 3m

Pret vechi 15.96 RON
Pret nou
14.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 17.80 RON
Disponibilitate : Sunati
TOOL-052Cleste COMPRESIE CONICA pentru conectori F Braun Group - TOOL-052

Cleste COMPRESIE CONICA pentru conectori "F", waterproof pentru cablu RG6

Functioneaza cu mufele WL052

Pret : 289.26 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 344.21 RON
Disponibilitate : Sunati
WL052Mufe F COMPRESIE Conica cu garnitura cauciuc pt.cablu RG6 Braun Group - WL052

Mufe F COMPRESIE CONICA cu garnitura cauciuc pt.cablu RG6 (etanse pt exterior).

Necesita clestele TOOL-052

Pret : 0.80 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 0.95 RON
Disponibilitate : Sunati
GPJM-R144Cutie jonctiuni optica cilindrica 144 suduri Braun Group - GPJM-R144

Encloser cilindric etans de exterior pentru 144 jonctiuni optice, echipat cu 6 casete x 24 suduri/caseta, cu caseta plastic pentru management bufer netaiat, 4 intrari rotunde + 1 ovala, cu mansoane termoretractabile, echipat cu toate accesoriile pentru 144 suduri optice, waterproof IP68, material high impact resistance PP, UV resistant, dimensiuni exterioare : 509mm(inaltime) x 182/225mm(diametru), greutate 2,4kg

Pret : 224.42 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 267.06 RON
Disponibilitate : Sunati
APP06-24-SC/PC-DUPLEX-SLIPatch panel optic 1U 24 adaptori Braun Group - APP06-24-SC/PC-DUPLEX-SLI

Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 24 adaptori SC/PC Duplex, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, doua casete de sudura pentru 48 suduri optice, fara pigtailuri, fara tuburi termo protectie suduri, dimensiuni : 485mm x 355mm x 1U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Pret : 183.13 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 217.92 RON
Disponibilitate : Sunati
NF-909Multimetru Optic 2 in 1 Braun Group - NF-909

Multimetru optic cu interfete SC/ST/FC avand urmatoarele functionalitati :
- powermetru optic pe 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, rezolutie 0,01dB, interval de masura -70+10dBm,
- sursa de lumina pe 1310nm/1550nm, emitator optic tip FP-LD,
temperatura de functionare -20+70 grade Celsius,
alimentare de la 3 baterii 1,5V,
dimensiuni 160x75x32 mm

Pret : 478.77 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 569.73 RON
Disponibilitate : Sunati
APP06-12-SC/APC-SLIDINGPatch panel optic 1U 12 adaptori Braun Group - APP06-12-SC/APC-SLIDING

Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 12 adaptori SC/APC Simplex, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, o caseta de sudura pentru 12 suduri optice, fara pigtailuri, fara tuburi termo protectie suduri, dimensiuni : 485mm x 355mm x 1U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Pret : 128.42 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 152.82 RON
Disponibilitate : Sunati
APP06-24-SC/APC-SLIDINGPatch panel optic 1U 24 adaptori Braun Group - APP06-24-SC/APC-SLIDING
Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 24 adaptori SC/APC Simplex, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, o caseta de sudura pentru 24 suduri optice, fara pigtailuri, fara tuburi termo protectie suduri, dimensiuni : 485mm x 355mm x 1U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).
Pret : 148.97 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 177.27 RON
Disponibilitate : Sunati
EA-SVC 500VAStabilizator tensiune servomotor pentru centrale de apartament SVC 500VA Braun Group - EA-SVC 500VA

Stabilizator de tensiune cu servomotor. Putere maxima 500VA/250W; Ui: 160-250VAC; Uo: 230VAC; precizie +/-3%, afisaj digital. Protejata.
Special pentru a proteja o centrala termica pe gaz de apartament.
Pentru puteri mai mari la case/ vile se recomanda stabilizatoarele servo SVC1000 sau SVC1500.
Nota: Puterea utila in W este jumatate din puterea in VA doar in cazul limita cand tensiunea la intrare este la nivelul minim acceptat. 140V intrarea. Protectia opreste alimentarea la puteri mai mari decit cea acceptata.

Pret : 172.60 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 205.39 RON
Disponibilitate : Sunati
Media converter gigabit Multi Mode fiber -1310nm, SC conector, 2km,  10/100/1000MMedia converter gigabit Multi Mode fiber -1310nm, SC conector, 2km, 10/100/1000M Braun Group - XTR1000-MM1310-2km-SC

Media converter gigabit Multi Mode fiber -1310nm, SC conector, 2km, 10/100/1000M auto negotiation,
compliant IEEE802.3,802.3u, 802.3x; 802.3ab, 802.3E

Pret : 114.05 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 135.72 RON
Disponibilitate : Sunati
Butuc pentru rackButuc pentru rack (Yala+broasca+cheie) Braun Group - Butuc rack

Butuc pentru rack

Pret : 20.69 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 24.62 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC BOX 1x8 SC/APCSpliter box 1x8 SC/APC Braun Group - SO-PLC BOX 1x8 SC/APC

Spliter optic PLC 1x8, in cutie SPLITER BOX (slot box/module box), prevazut cu 8 conectori SC/APC si 8 adaptori SC/APC pe panoul frontal, iesiri in ratie egala, dimensiuni box: 128x110,9x24mm

Pret : 48.29 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 57.46 RON
Disponibilitate : In stoc
SO-PLC BOX 1x4 SC/APCSpliter box 1x4 SC/APC Braun Group - SO-PLC BOX 1x4 SC/APC

Spliter optic PLC 1x4, in cutie SPLITER BOX (slot box/module box), prevazut cu 4 conectori SC/APC si 4 adaptori SC/APC pe panoul frontal, iesiri in ratie egala, dimensiuni : 128x110,9x24mm

Pret : 38.53 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 45.85 RON
Disponibilitate : In stoc
Sursa alimentare DC18VSursa alimentare DC18V Braun Group - YK46-18V

Sursa alimentare in comutatie DC18V 1600mA, cu tripla protectie SC, OV,OC ( scurt circuit, over-voltage, over current), Auto recovery (auto-restart  = repornire automata dupa terminarea avariei)
EU Plug Camera Power Supply, Input Voltage: AC 110--240V, Output Voltage: DC 18V,
Carcasa compacta wall mount:  Size: 73x115x48mm, Weight: 200g'; CE & RoHS
Low voltage Jack O.D. 5.5/ I.D 2.1mm (camere video)   sau 5.5 mm /2.5 mm (DVR, STB, routers

Pret : 30.31 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 36.07 RON
Disponibilitate : Sunati
wmf18UDulap Rack 18U wall mount Braun Group - WMF18U
Cabinet metalic standard 19" pentru telecomunicatii si retelistica montabil pe perete. Montanti fata-spate pentru montare echipamente si accesorii de 19 inch
18U, 600x450x901mm, usa transparenta fumurie, usi laterale. GW: 28Kg
Se livreaza dezasamblat.
 
Accesorii optionale:  polita fixa: Braun Group - WMF250
 
 
Pret : 488.74 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 581.60 RON
Disponibilitate : Sunati
Stripper cleste dezizolatStripper fibra optica Braun Group - Braun Group-Stripper

Stripper manta cablu fibra optica

Pret : 53.05 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 63.12 RON
Disponibilitate : In stoc
GTR2002FMedia Convertor Gigabit 2* Rj45 10/100/1000M BaseT + 2 x 20km FO WDM port (Tx:1310+Tx:1550) - Bridge Braun Group - GTR2002F

Bridge Media Converter Gigabit - 2 port RJ45, 10/100/1000M BaseT + 2 porturi optice WDM (Tx:1310+Tx:1550), 20km

Pret : 256.84 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 305.64 RON
Disponibilitate : Sunati
Cablu telefonicCablu telefonic Braun Group - TKRM4

Cablu telefon pentru interior, rotund 4 perechi, gri ( 28AWG - 7x0.12mm) role 100m.

Pret : 0.48 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 0.57 RON
Disponibilitate : In stoc
Pagina: 12345678910
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept