Curs valutar

15-Sep-2019

1 EURO = 4.7354 RON  
1 USD = 4.2654 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : planet - 105 inregistrari
Pagina: 123456
XGS3-42000R4-Slot 10G Layer3 Chassis Switch Planet - XGS3-42000R

4-Slot Layer 3 IPv6/IPv4 Routing Chassis Switch

Pret : 8,973.58 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 10,678.56 RON
Disponibilitate : La comanda
XGS3-2424224-Port 100/1000X SFP with 12-Port Shared 10/100/1000T and 4 Optional 10G slots Layer 3 Managed Stackable Switch (AC+DC) Planet - XGS3-24242

24-Port 100/1000X SFP Stackable Layer 3 Managed Switch with 4 Optional 10G Slotsly

Pret : 7,879.71 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9,376.85 RON
Disponibilitate : La comanda
XGS3-2404224G TP with 4 Shared 100/1000X SFP, 4 Optional 10G Slots, Layer 3 IPv6 Managed Switch Planet - XGS3-24042

24-Port Stackable Gigabit Layer 3 Managed Switch with 4 Optional 10G slots


Pret : 5,208.94 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6,198.64 RON
Disponibilitate : La comanda
GSD-804P, switch Gigabit cu POESwitch POE gigabit 8 porturi gigabit Planet - GSD-804P

Switch gigabit 8 porturi cu 4 porturi POE

Pret : 260.45 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 309.93 RON
Disponibilitate : Sunati
IFT-802TS15Media Convertor Industrial 10/100 Single Mode Planet - IFT-802TS15

Media convertor industrial Single Mode, 15Km, interfata SC, temperatura de functionare: -40~75 grade celsisus

Pret : 388.30 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 462.08 RON
Disponibilitate : Sunati
8 Channel Hybrid Digital Video Recorder_frontDVR Hibrid 8 Canale H.264 Planet - HDVR-830

Analog/IP DVR Hibrid 8 Canale H.264 HD

Pret : 520.89 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 619.86 RON
Disponibilitate : Sunati
420SN - frontRouter Voip Wireless 802.11n, slot SFP, switch 4-port Planet - FRT-420SN

Voip Router Wireless 802.11n, slot SFP, switch 4-port, Router / Bridge / WISP mode support, Fiber Interface for FTTH / IPTV applications, IP / Port / MAC Filtering and Content Filtering, up to 300Mbps wireless data rate

Pret vechi 426.19 RON
Pret nou
411.98 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 490.26 RON
Disponibilitate : Sunati
poe-164Adaptor power over ethernet Planet - POE-164

Adaptor POE, se conformeaza standardului IEEE 802.3at/af, maxim 30W/port, permite transfer de date si de energie pe acelasi cablu pana la 100m,

Pret : 100.39 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 119.46 RON
Disponibilitate : Sunati
IHD-200R HDMI / Video Wall over IP ReceiverVideo Wall over IP Receiver Planet - IHD-200R

Video Wall over IP Receiver, 1080P ultra high quality video transmitter, Up to 8 x 8 Screen Array supported, Extend high definition video signal over Gigabit LAN and IGMP, HDCP compliant and Blu-ray read, Supports with 2ch. audio, HDTV compatible, supporting 1080P, 1080i, 720P, 720i, 

Pret vechi 610.87 RON
Pret nou
516.16 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 614.23 RON
Disponibilitate : Sunati
Switch PoE 802.3at Desktop 8 porturi 10/100mbpsSwitch PoE 802.3at Desktop 8 porturi 10/100mbps Planet - FSD-808HP

Switch PoE 802.3at Desktop 8 porturi 10/100mbps

Pret : 340.95 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 405.73 RON
Disponibilitate : Sunati
Access Point Wireless 802.11n 150mbpsAP all mode 150N SNMP remote Planet - WNAP-1110

Access Point Wireless 802.11n,  150mbps, 802.11b/g, WPS, 64/128/152-bit WEP, WiFi Protected Access (WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK), Mod de lucru: AP, Client, Repeater/Universal Repeater, Bridge (Point to Point and Point to Multiple Point), WDS; DHCP Server, MAC filtering, Multiple SSID / 802.11Q tagging function.
Support SNMP remote management.

Pret vechi 94.23 RON
Pret nou
68.66 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 81.71 RON
Disponibilitate : Sunati
Switch 8-port 10/100Mbps PoE Web SmartSwitch 8-port 10/100Mbps PoE Web Smart Planet - FSD-804PS

Switch 8-port 10/100Mbps PoE Web Smart, 802.3af, Layer 2, VLAN, CoS

Pret vechi 260.45 RON
Pret nou
241.51 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 287.39 RON
Disponibilitate : Sunati
WIPG-300H_frontHDMI over WiFi router= 300N Wireless Interactive Presentation Gateway 1080p fullHD Planet - WIPG-300H

Router WiFI cu in/ out HDMI pentru semnal full HD.

802.11n Wireless Interactive Presentation Gateway with 1080p Full HD

Pret : 1,373.27 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,634.19 RON
Disponibilitate : Sunati
Switch cu management IPv6 24-Porturi 10/100/1000Mbps, 4 sloturi SFP Planet WGSW-24040Switch cu management IPv6 24-Porturi 10/100/1000Mbps, 4 sloturi SFP Planet - WGSW-24040

Switch IPv6 24-Porturi 10/100/1000Mbps, 4 Shared SFP, cu Management

Pret : 1,041.79 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,239.73 RON
Disponibilitate : Sunati
Camera de supraveghere IP speed dome 2Megapixeli Planet ICA-HM620Camera de supraveghere IP speed dome 2Megapixeli Planet - ICA-HM620

Camera de supraveghere IP speed dome, 2Mega-Pixel, IP66, compresie simultana H.264/M-JPEG, 3GPP, Video Output, 2-way Audio, DI/DO, ONVIF

Pret : 4,841.95 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5,761.92 RON
Disponibilitate : Sunati
Camera IP Wireless Dome 2 Mega-PixeliCamera IP Wireless Dome 2 Mega-Pixeli Planet - ICA-HM830W

Camera IP Wireless Dome 2 Mega-Pixeli, 11n Wireless, 360"/180" Fisheye IP Camera, 2.0 Megapixel, H.264/MJPEG, 2-way Audio, ICR, Digital PTZ, 3GPP, Micro SD, DIDO, On-board Perspective Correction

Pret : 970.76 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,155.20 RON
Disponibilitate : Sunati
Camera de supraveghere IP de exterior 2Mega-Pixeli, infrarosu 35M, POECamera de supraveghere IP de exterior 2Mega-Pixeli, infrarosu 35M, POE Planet - ICA-HM351

Camera de supraveghere IP de exterior 2Mega-Pixeli, infrarosu 35M, IP66 Outdoor (heat/fan) IP IR 30M Camera. IEEE802.3af POE,  2.0 Megapixel, ICR, H.264/MPEG4/MJPEG,3GPP, RS-485, DIDO, Video Output, 2-way Audio, Save to NAS

Pret : 1,254.88 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,493.31 RON
Disponibilitate : Sunati
16-Port 100/1000Base-X SFP Managed Metro Ethernet SwitchSwitch cu management 16-Port 100/1000Base-X SFP Planet - MGSW-24160F

Switch cu management , 16-Port 100/1000Base-X SFP + 8-Port 10/100/1000Base-T L2/L4 Managed Metro Ethernet Switch

Pret : 1,837.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2,186.43 RON
Disponibilitate : Sunati
GS-4210-8P2S - front8-Port 10/100/1000T PoE + 2-Port 100/1000X SFP Management Planet - GS-4210-8P2S

8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch

Pret : 781.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 929.80 RON
Disponibilitate : Sunati
8-CH Network Video RecorderNVR 8 canale Planet - NVR-810

NVR 8 Canale

Pret : 2,400.85 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2,857.01 RON
Disponibilitate : La comanda
Pagina: 123456
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept