Curs valutar

01-Jun-2020

1 EURO = 4.8426 RON  
1 USD = 4.3517 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpgigabitz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikoac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : ups braun group - 1254 inregistrari
Pagina: 12345678910
sfp EPON downlinkModul GEPON downstream1.25G pt OLT Braun Group - SFP GEPON OLT

SFP modul minigbic XSFP-GEPON-OLT, Tx 1490nm / Rx1310nm single fiber,  pentru a echipa sloturile downlink ale OLT GEPON Netis modele EP8204/ EP8208, precum si alte modele de OLT GEPON. 

Single fiber bi-directional EPON data module with symmetric 1.25Gbps upstream and 1.25Gbps downstream for gigabit ethernet passive optical networks – OLT side

Pret : 149.64 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 178.07 RON
Disponibilitate : In asteptare
Modul SFP PON Braun Group - BG-11C214L31

Single fiber bi-directional PON data module with symmetric1.25Gbps upstream and 1.25Gbps downstream for gigabit ethernet passive optical networks – OLT side

Pret vechi 411.00 RON
Pret nou
231.19 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 275.11 RON
Disponibilitate : Sunati
Tuburi termoretractabile 60 mm ptr FTTH Braun Group - TUB TERMO 60-FTTH

Tub Termoretractabil lungime de 60mm pentru FTTH Splice Protector

Pretul este pe bucata !

Pret : 0.31 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 0.37 RON
Disponibilitate : Sunati
FOSC-H002Cutii jonctiuni optice pt exterior 36 suduri Braun Group - FOSC-H002

Cutie jonctiuni optice, paralelipipedica, orizontala inline, etansa pt exterior, 2 intrari + 2 iesiri, diametru cabluri 7-12,6mm, pentru 36 suduri, 3 casete sudura, capacitate maxima 3 casete, carcasa din plastic ABS de inalta calitate, dimensiuni : 320 x 136 x 66 mm, greutate 1kg, pentru aplicatii aeriene sau montaj pe perete, temperaturi operare -40+65 grade Celsius, umiditate ≤ 90%, protecie IP55

Pret : 67.80 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 80.68 RON
Disponibilitate : Sunati
APP06-24-EMPTY-SLIDINGPatch panel optic 1U pentru 24 adaptori Braun Group - APP06-24-EMPTY-SLIDING
Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, o caseta de sudura pentru 24 suduri optice, fara pigtailuri, fara adaptori, fara tuburi termo protectie suduri, dimensiuni : 485mm x 355mm x 1U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).
Pret : 137.05 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 163.08 RON
Disponibilitate : Sunati
APP06-48-EMPTY-SLIDINGPatch panel optic 2U pentru 48 adaptori Braun Group - APP06-48-EMPTY-SLIDING

Patch panel optic ODF pt rack19", 2U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, doua casete de sudura pentru 48 suduri optice, fara pigtailuri, fara adaptori, fara tuburi termo protectie suduri, dimensiuni : 485mm x 355mm x 2U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Pret : 236.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 281.22 RON
Disponibilitate : Sunati
AD-LCD-OM4Adaptor LC/PC MultiMode OM4 duplex Braun Group - AD-LCD-OM4

Adaptor LC/PC MultiMode OM4 duplex

Pret : 3.15 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.75 RON
Disponibilitate : Sunati
AD-LCD-OM3Adaptor LC/PC MultiMode OM3 duplex Braun Group - AD-LCD-OM3

Adaptor LC/PC MultiMode OM3 duplex

Pret : 3.15 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.75 RON
Disponibilitate : Sunati
HT-336FMCleste sertizare pentru conectori F Braun Group - HT-336FM
Cleste sertizare pentru conectori F pentru cabluri coaxiale.
Frame Only.
Disponibili si in diverse variante de echipare.
Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
1GEPON gigabit Terminal EPON, uPC interface, compatibil OLT-ZTE, cDATA Braun Group - EPON-ONU-1GE-uPC

Terminal EPON ONU, 1*gigabit Ethernet interface RJ45, GEPON interface SFP/ uPC connector
 external power, include cable RJ45,
firmware & harware compatibil cDATA,  adapter Chipset ZTE, compatibil OLT-cDATA, -ZTE series 300 ( cu patch)

 

Pret : 72.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 86.07 RON
Disponibilitate : Sunati
BG05-G9PPDU 9 prize Schuko, rackmount 19"/1U,carcasa de plastic Braun Group - BG05-G9P
 
PDU industrial pentru rack de  19”/1U, 9 prize schuko 250V/16A ( 4000W), cablu H05VV (3Gx1,5mmp) lungime 2m, cu stecker Schuko. 
Kit montaj rack - inclus
Pret : 62.35 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 74.19 RON
Disponibilitate : In stoc
BG05-G8-K1PPDU 8 prize Schuko 16A, buton ON/OFF, rackmount 19''/1U, carcasa de plastic Braun Group - BG05-G8-K1P
 
PDU industrial pentru cabinete de 19”, 1U, 8 prize schuko 250V/16A ( 4000W), buton ON/OFF general, cablu H05VV (3Gx1,5mmp) lungime 2m, cu stecker Schuko.
Kit pentru montaj in rack - inclus


Pret : 62.35 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 74.19 RON
Disponibilitate : In stoc
sle3Tub termo contractabil, Protection sleeves diam (rece): 3mm, Heat Shrinkable 125 grC, negru, rola 200m. Braun Group - P-SLE3mm-200

Diametrul interior rece 3.00mm, 1-2mm la 125grad C. Se foloseste pentru izolare / consolidare cabluri electrice sau optice (protectie sudura cabluri optice),  
Material nou si nu reciclat (E321827), inscriptionat, rola de 200mt

 

Pret vechi 159.61 RON
Pret nou
149.64 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 178.07 RON
Disponibilitate : In stoc
MMD-STFCPatch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-STFC-OM2-3

Patch cord optic ST-FC, fibra MM 50/125 OM2 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare portocaliu, lungime 3m

Pret vechi 16.46 RON
Pret nou
14.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 17.81 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCFCPatch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCFC-OM1-3

Patch cord optic SC-FC, fibra MM 62,5/125 OM1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare portocaliu, lungime 3m

Pret vechi 16.46 RON
Pret nou
14.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 17.81 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCFCPatch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCFC-OM2-3

Patch cord optic SC-FC, fibra MM 50/125 OM2 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare portocaliu, lungime 3m

Pret vechi 16.46 RON
Pret nou
14.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 17.81 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-LCFCPatch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-LCFC-OM2-3
Patch cord optic LC-FC, fibra MM 50/125 OM2 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare portocaliu, lungime 3m
Pret vechi 16.46 RON
Pret nou
14.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 17.81 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-LCSTPatch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-LCST-OM1-3

Patch cord optic SC-ST, fibra MM 62,5/125 OM1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare portocaliu, lungime 3m

Pret vechi 15.96 RON
Pret nou
14.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 17.81 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCSTPatch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCST-OM1-3

Patch cord optic SC-ST, fibra MM 62,5/125 OM1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare portocaliu, lungime 3m

Pret vechi 15.96 RON
Pret nou
14.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 17.81 RON
Disponibilitate : Sunati
MMD-SCLCPatch Cord Fibra Optica Braun Group - MMD-SCLC-OM1-3

Patch cord optic SC-LC, fibra MM 62,5/125 OM1 semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta LSZH, culoare portocaliu, lungime 3m

Pret vechi 15.96 RON
Pret nou
14.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 17.81 RON
Disponibilitate : Sunati
Pagina: 12345678910
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept