Curs valutar

17-Sep-2019

1 EURO = 4.7352 RON  
1 USD = 4.2979 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : planet - 105 inregistrari
Pagina: 123456
front24-Port 10/100TX PoE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo with LCD Planet - FGSW-2622VHP

24-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo Ethernet Switch with LCD PoE Monitor (300W)

Pret : 1,207.48 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,436.90 RON
Disponibilitate : Sunati
frontSwitch Industrial 8-Port 10/100/1000T Wall-mount Planet - WGS-803

Industrial 8-Port 10/100/1000T Wall-mount Switch

Pret : 527.97 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 628.29 RON
Disponibilitate : Sunati
front24-Port 100/1000X SFP + 8-Port Shared TP Managed Switch Planet - GS-5220-16S8C

L2+ 24-Port 100/1000X SFP + 8-Port Shared TP Gigabit Managed Switch

Pret : 1,894.08 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2,253.96 RON
Disponibilitate : Sunati
front4-Port 10/100Mbps 802.3af/at PoE + 1-Port 10/100Mbps Planet - FSD-504HP

4-Port 10/100Mbps 802.3af/at PoE + 1-Port 10/100Mbps Desktop Switch (60 Watts)

Pret : 170.47 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 202.86 RON
Disponibilitate : Sunati
4 Channel Hybrid DVR_frontDVR Hibrid 4 Canale H.264 Planet - HDVR-430

Analog/IP DVR Hibrid 4 Canale H.264 HD

Pret vechi 312.05 RON
Pret nou
189.41 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 225.40 RON
Disponibilitate : Sunati
16-Port 10/100/1000Mbps 802.3at PoE+ Ethernet SwitchSwitch POE 16port 10/100/1000Mbps , 802.3at Planet - GSW-1600HP

16-Port 10/100/1000Mbps 802.3at PoE+ Ethernet Switch

Pret : 876.01 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,042.45 RON
Disponibilitate : Sunati
IGT-905AIndustrial SNMP Manageable Gigabit Converter Planet - IGT-905A

IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter

Pret : 363.19 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 432.20 RON
Disponibilitate : Sunati
MGB-TLXMini GBIC LX Module Planet - MGB-TLX

Mini GBIC LX Module (-40 to 75° C)

Pret : 124.06 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 147.63 RON
Disponibilitate : Sunati
metro switchSwitch cu management 24-Port 100/1000Base-X SFP / 4-Port 10G SFP+ Planet - MGSW-28240F

24-Port 100/1000Base-X SFP with 4-Port 10G SFP+ L2/L4 Managed Metro Ethernet Switch

Pret : 2,983.18 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,549.98 RON
Disponibilitate : Sunati
8-Port 10/100/1000T Wall Mounted Gigabit POESwitch wallmount 8 porturi gigabit/4 porturi POE Planet - WGS-804HP

8-Port 10/100/1000T Wall Mounted Gigabit Ethernet Switch with 4-Port PoE+

Pret : 615.58 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 732.54 RON
Disponibilitate : Sunati
Wireless Ceiling Mount Range Extender-frontWireless Access Point Extender 300Mbps Planet - WNAP-C3220A

Wireless Access Point Extender 300Mbps, 802.11n, montabil pe tavan/perete

Pret vechi 156.26 RON
Pret nou
144.42 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 171.86 RON
Disponibilitate : Sunati
ISW-801TIndustrial Switch 8 port 10/100M Planet - ISW-801T

Industrial 8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch with Wide Operating Temperature

Pret : 258.54 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 307.66 RON
Disponibilitate : Sunati
ISW-501TIndustrial Switch 5 port 10/100M Planet - ISW-501T

Industrial 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch with Wide Operating Temperature

Pret : 232.02 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 276.11 RON
Disponibilitate : Sunati
POE-163Adaptor power over ethernet gigabit Planet - POE-163EU

Adaptor POE, 10/100/1000, se conformeaza standardului IEEE 802.3at/af, maxim 30W/port, permite transfer de date si de energie pe acelasi cablu pana la 100m,

Pret : 121.69 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 144.82 RON
Disponibilitate : Sunati
WGSW-48040HPL2/L3 48-Port POE gigabit 802.3at + 4-Port Shared 100/1000X SFP Managed Switch Planet - WGSW-48040HP

Layer2 Managed Switches  48-Port 10/100/1000T 802.3at POE+ plus 4 shared 100/1000Mbps SFP with Hardware
Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing (600Watts  power POE on all ports)

Pret : 4,233.27 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5,037.59 RON
Disponibilitate : La comanda
frontSwitch Gigabit 48 porturi management Planet - GS-4210-48T4S

48-Port 10/100/1000BASE-T + 4-Port 100/1000BASE-X SFP Managed Gigabit Switch

Pret : 1,633.64 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,944.04 RON
Disponibilitate : Sunati
ICS-2100ICS-2100 Planet - ICS-2100

Industrial RS-232/ RS-422/ RS-485 over Ethernet Media Converter

Pret : 331.46 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 394.44 RON
Disponibilitate : Sunati
BSP-300BSP-300 Planet - BSP-300

Industrial Solar Power PoE Switch

Pret : 1,804.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2,146.89 RON
Disponibilitate : Sunati
IGS-10020MTIGS-10020MT Planet - IGS-10020MT

Industrial 8-Port 10/100/1000T + 2x 100/1000X SFP Managed Switch

Pret : 1,089.10 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,296.02 RON
Disponibilitate : Sunati
XGS3-S48G48-Port Gigabit Switch Module (for XGS3-42000R) Planet - XGS3-S48G

48-Port Gigabit Switch Module (for XGS3-42000R)

Pret : 14,087.22 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 16,763.79 RON
Disponibilitate : La comanda
Pagina: 123456
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept