Curs valutar

01-Jun-2020

1 EURO = 4.8426 RON  
1 USD = 4.3517 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpgigabitz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikoac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : planet - 108 inregistrari
Pagina: 123456
FGSW-1822VHP fata16-Port 10/100TX PoE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo, LCD Planet - FGSW-1822VHP

16-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo Ethernet Switch with LCD PoE Monitor (300W)

Pret : 1,089.59 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,296.61 RON
Disponibilitate : Sunati
HZS-532E-DEPriza Planet Z-Wave cu masurarea energiei Planet - HZS-532E-DE

HZS-530 este o priza inteligenta Z-Wave cu Contor de energie, care verifica consumul de curent de energie, în interfața de configurare a HAC-1000, si permite pornirea sau oprirea diverselor echipamente de la distanta prin intermediul telefonului mobil.

 

Pret vechi 231.19 RON
Pret nou
190.09 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 226.20 RON
Disponibilitate : Sunati
HZS-300Senzor Z-Wave 4 in 1 Planet - HZS-300E

Multi senzor Z-Wave, cu patru senzori integrați într-un singur dispozitiv, permițânda monitorizarea si securitatea ușilor și ferestrelor, monitorizarea umiditatii, luminozitatea și temperatura. Monitorizarea se poate face local sau de la distanta de pe telefonul mobil.

 

Pret vechi 200.36 RON
Pret nou
133.57 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 158.95 RON
Disponibilitate : Sunati
HZS-100Senzor PIR Z-Wave Planet - HZS-100

HZS (Z-Wave dispozitiv de detectare a miscarii) din seria familiei de produse PLANET Home Automation, bazat pe tehnologia Z-Wave, ofera un sistem avansat de securitate care protejeaza casa si familia 24/7.

 

Pret vechi 153.61 RON
Pret nou
121.76 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 144.89 RON
Disponibilitate : Sunati
HDP-1100PTVideointerfon interior 720p - 1Mpx SIP cu PoE Planet - HDP-1100PT

PLANET HDP-1100PT este un videointerfon SIP de interior cu alimentare PoE.

 

Pret vechi 892.22 RON
Pret nou
657.76 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 782.73 RON
Disponibilitate : Sunati
HAC-1000Z-Wave Home Automation Control Gateway Planet - HAC-1000

PLANET HAC-1000 Gateway de control Z-Wave, care poate controla toate dispozitivele wireless Z-Wave, indiferent de brand-uri, deoarece acestea se bazeaza pe tehnologia Z-Wave. 

 

Pret vechi 796.31 RON
Pret nou
662.74 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 788.66 RON
Disponibilitate : Sunati
front24-Port 10/100TX PoE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo with LCD Planet - FGSW-2622VHP

24-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo Ethernet Switch with LCD PoE Monitor (300W)

Pret : 1,331.72 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,584.74 RON
Disponibilitate : Sunati
frontSwitch Industrial 8-Port 10/100/1000T Wall-mount Planet - WGS-803

Industrial 8-Port 10/100/1000T Wall-mount Switch

Pret : 338.98 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 403.39 RON
Disponibilitate : In stoc
front24-Port 100/1000X SFP + 8-Port Shared TP Managed Switch Planet - GS-5220-16S8C

L2+ 24-Port 100/1000X SFP + 8-Port Shared TP Gigabit Managed Switch

Pret vechi 2,130.74 RON
Pret nou
1,746.75 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2,078.64 RON
Disponibilitate : Sunati
front4-Port 10/100Mbps 802.3af/at PoE + 1-Port 10/100Mbps Planet - FSD-504HP

4-Port 10/100Mbps 802.3af/at PoE + 1-Port 10/100Mbps Desktop Switch (60 Watts)

Pret nou
164.40 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 195.64 RON
Disponibilitate : Sunati
4 Channel Hybrid DVR_frontDVR Hibrid 4 Canale H.264 Planet - HDVR-430

Analog/IP DVR Hibrid 4 Canale H.264 HD

Pret vechi 338.56 RON
Pret nou
205.50 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 244.55 RON
Disponibilitate : Sunati
16-Port 10/100/1000Mbps 802.3at PoE+ Ethernet SwitchSwitch POE 16port 10/100/1000Mbps , 802.3at Planet - GSW-1600HP

16-Port 10/100/1000Mbps 802.3at PoE+ Ethernet Switch

Pret vechi 866.83 RON
Pret nou
811.73 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 965.95 RON
Disponibilitate : Sunati
IGT-905AIndustrial SNMP Manageable Gigabit Converter Planet - IGT-905A

IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter

Pret : 411.62 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 489.83 RON
Disponibilitate : Sunati
MGB-TLXMini GBIC LX Module Planet - MGB-TLX

Mini GBIC LX Module (-40 to 75° C)

Pret : 134.60 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 160.18 RON
Disponibilitate : Sunati
metro switchSwitch cu management 24-Port 100/1000Base-X SFP / 4-Port 10G SFP+ Planet - MGSW-28240F

24-Port 100/1000Base-X SFP with 4-Port 10G SFP+ L2/L4 Managed Metro Ethernet Switch

Pret : 2,663.43 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,169.48 RON
Disponibilitate : Sunati
8-Port 10/100/1000T Wall Mounted Gigabit POESwitch wallmount 8 porturi gigabit/4 porturi POE Planet - WGS-804HP

8-Port 10/100/1000T Wall Mounted Gigabit Ethernet Switch with 4-Port PoE+

Pret : 605.33 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 720.34 RON
Disponibilitate : Sunati
3220E300Mbps 802.11n Ceiling-mount Wireless Access Point (802.3af/at PoE, 10/100TX LAN) Planet - WNAP-C3220E

300Mbps 802.11n Ceiling-mount Wireless Access Point (802.3af/at PoE, 10/100TX LAN)

Pret : 184.02 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 218.98 RON
Disponibilitate : Sunati
ISW-801TIndustrial Switch 8 port 10/100M Planet - ISW-801T

Industrial 8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch with Wide Operating Temperature

Pret : 295.40 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 351.52 RON
Disponibilitate : Sunati
ISW-501TIndustrial Switch 5 port 10/100M Planet - ISW-501T

Industrial 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch with Wide Operating Temperature

Pret : 266.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 316.95 RON
Disponibilitate : Sunati
POE-163Adaptor power over ethernet gigabit Planet - POE-163EU

Adaptor POE, 10/100/1000, se conformeaza standardului IEEE 802.3at/af, maxim 30W/port, permite transfer de date si de energie pe acelasi cablu pana la 100m,

Pret : 140.44 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 167.12 RON
Disponibilitate : Sunati
Pagina: 123456
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept