Curs valutar

06-Jun-2020

1 EURO = 4.8393 RON  
1 USD = 4.2695 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpgigabitz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikoac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : planet - 108 inregistrari
Pagina: 123456
GS-4210-24P4CSwitch POE Gigabit 24 port + 4 port Combo TP/SFP (220W) Planet - GS-4210-24P4C

24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port Gigabit TP/SFP Combo Managed Switch

Pret : 1,790.54 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2,130.74 RON
Disponibilitate : Sunati
GTP-805A1000BASE-X to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE Media Converter Planet - GTP-805A

1000BASE-X to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE Media Converter

Pret : 319.39 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 380.08 RON
Disponibilitate : Sunati
GTP1000BASE-SX / LX to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE Industrial Media Converter Planet - IGTP-805AT

1000BASE-SX / LX to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE Industrial Media Converter

Pret : 590.39 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 702.57 RON
Disponibilitate : Sunati
980110Gbps SFP+ PCI Express Server Adapter Planet - ENW-9801

Placa PCI-Ex cu port 10G SFP+ 

Pret : 619.43 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 737.12 RON
Disponibilitate : Sunati
MTBMTB-10G SFP Planet - MTB 10G SFP Series

The PLANET MTB family of 10G SFP+ fiber optic module that is designed to work with PLANET products with 10G SFP+ interface provides a high-performance 10G Ethernet network for enterprises, telecoms and ISPs. The MTB family is also well applicable for data center cloud computing. The deployment distance can be extended from 300 meters (multi-mode, LC), to up to 60 kilometers (single-mode, LC).

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
621TFSwitch Industrial 4 port 10/100Base-TX + 2-port 100Base-FX SFP Planet - ISW-621TF

4-Port 10/100Base-TX + 2-Port 100Base-FX SFP Industrial Ethernet Switch with Wide Operating Temperature

Pret : 324.23 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 385.84 RON
Disponibilitate : Sunati
IGS-801TSwitch Industrial Gigabit 8 port 10/100/1000T Planet - IGS-801T

8-Port 10/100/1000T Industrial Gigabit Ethernet Switch (-40~75 degrees C)

Pret : 493.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 587.39 RON
Disponibilitate : Sunati
IGSSwitch Industrial Gigabit 5 port 10/100/1000M Planet - IGS-501T

Industrial 5-Port 10/100/Mbps Gigabit Ethernet Switch (-40~75 degrees C operating temperature)

Pret : 372.63 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 443.43 RON
Disponibilitate : Sunati
front8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 1-Port 10/100/1000T + 1-Port 100/1000X SFP Desktop Switch (120 watts) Planet - FGSD-1011HP

8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 1-Port 10/100/1000T + 1-Port 100/1000X SFP Desktop Switch (120 watts)

Pret : 387.14 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 460.70 RON
Disponibilitate : Sunati
E2021-Port 802.3at PoE+ to 2-Port 802.3af/at Gigabit PoE Extender Planet - POE-E202

Injector/Repetor POE, 1 port 802.3at PoE+ la 2 porturi POE Gigabit 802.3af/at.

Pret : 241.97 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 287.94 RON
Disponibilitate : Sunati
GSD-1008HP8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 10/100/1000T Desktop Switch Planet - GSD-1008HP

PLANET GSD-1008HP provides eight 10/100/1000T ports featuring 30-watt 802.3at PoE+, a total 120-watt PoE budget and extra two uplink ports to fulfill the demand of sufficient PoE power for HD IP surveillance and Wi-Fi system in a small-scale but high-performance network. With the same desktop-sized and compact metal housing, it makes the placement of the unit convenient and provides a quick and easy PoE PDs deployment with power feeding.

Pret vechi 469.41 RON
Pret nou
395.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 470.43 RON
Disponibilitate : Sunati
FSD-1008HP8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port 10/100TX Desktop Switch Planet - FSD-1008HP

PLANET FSD-1008HP provides eight 10/100TX ports featuring 30-watt 802.3at PoE+, a total 120-watt PoE budget and extra two uplink ports to fulfill the demand of sufficient PoE power for HD IP surveillance and Wi-Fi system in a small-scale but high-performance network. With the same desktop-sized and compact metal housing, it makes the placement of the unit convenient and provides a quick and easy PoE PDs deployment with power feeding.

Pret : 324.23 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 385.84 RON
Disponibilitate : Sunati
24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed SwitchSwitch Layer2, PoE 10/100/1000T 802.3at +2port SFP -24-Port Gigabit Planet - GS-4210-24P2S

 24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch

Pret vechi 1,548.58 RON
Pret nou
1,370.73 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,631.17 RON
Disponibilitate : Sunati
MGB-Series TransceiverMGB-SFP Series Planet - MGB-Series Gigabit SFP

The MGB family of the SFP Gigabit Ethernet module can be installed into PLANET Switch and Media Converter products with 1000BASE-SX/LX/BX SFP interface. The deployment distance can be extended from 550m (Multi-Mode, LC) up to 120 kilometers (Single-mode, LC).

The SFP transceivers are hot-pluggable and hot-swappable. You can plug in and pull out the transceivers to / from any SFP port without having to power off the Switch/Media Converter.

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
FSD-604HP 4-Port 10/100TX 802.3af/at4-Port 10/100TX 802.3af/at PoE + 2-Port 10/100TX Desktop Switch Planet - FSD-604HP

PLANET FSD-604HP Desktop Switch provides four 802.3at PoE+ ports for catering to small-scale IP surveillance networks at a lower total cost. With dual 10/100BASE-TX uplink ports, the recorded HD video files from the 4 PoE IP cameras powered by the FSD-604HP are saved in the 4-channel NVR system.

Pret : 150.02 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 178.52 RON
Disponibilitate : In stoc
ISW800TSwitch Industrial 8-port 10/100Tx, carcasa metal compacta Planet - ISW-800T

Industrial 8-Port 10/100TX Compact Ethernet Switch

Pret : 271.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 322.49 RON
Disponibilitate : Sunati
ISW500TSwitch Industrial 5-port 10/100Tx, carcasa metal compacta Planet - ISW-500T

Industrial 5-Port 10/100TX Compact Ethernet Switch

Pret : 241.97 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 287.94 RON
Disponibilitate : Sunati
603FSwitch 5 porturi Gigabit + 1 port SFP, metalic Planet - GSD - 603F

5 - Port 10/100/1000T +1 - Port 100/1000X SFP Gigabit Ethernet Switch , Metal (External Power)

Pret : 159.70 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 190.04 RON
Disponibilitate : Sunati
frontSwtich L2+ 24-Port 10/100/1000T Ultra PoE + 4-Port 10G SFP+ cu Management si LCD touch screen Planet - GS-5220-24UP4XV

L2+/L4 24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 10G SFP+ Managed Switch with Color LCD Touch Screen, Hardware Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing (400W PoE Budget, ONVIF)

Pret : 3,973.73 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4,728.74 RON
Disponibilitate : Sunati
GS-4210-16T2SSwitch Gigabit IPv4/IPv6, 16-Port 10/100/1000Base-T + 2-Port 100/1000MBPS SFP L2/L4 Management SNMP Planet - GS-4210-16T2S

IPv4/IPv6, 16-Port 10/100/1000Base-T + 2-Port 100/1000MBPS SFP L2/L4 SNMP Manageable Gigabit Ethernet Switch

 
Pret vechi 566.20 RON
Pret nou
462.06 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 549.85 RON
Disponibilitate : Sunati
Pagina: 123456
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept