Curs valutar

02-Jun-2020

1 EURO = 4.8419 RON  
1 USD = 4.3293 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpgigabitz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikoac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : planet - 108 inregistrari
Pagina: 123456
WGS-814HPSwitch Industrial Wall Mount 8 porturi gigabit/4 porturi POE+ (60W) Planet - WGS-814HP

8-Port 10/100/1000T Wall Mounted Gigabit Ethernet Switch with 4-Port PoE+

Sursa alimentare: 54V / 72W - inclusa.

Pret : 527.77 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 628.04 RON
Disponibilitate : Sunati
WGS-810Switch Industrial 8-Port 10/100/1000T Wall-mount Planet - WGS-810
Industrial 8-Port 10/100/1000T Wall-mount Switch.
Sursa alimentare  12V / 1A  - inclusa.
Pret : 324.41 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 386.04 RON
Disponibilitate : Sunati
514PTFSwitch Industrial 4 port 10/100Base-TX PoE+ 802.3at + 2-port 100Base-FX SingleMode 15km Planet - ISW-514PTF

IP40 4-Port 10/100TX 802.3at PoE + 1-Port 100FX SFP Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 C, 12V~48V DC power boost, 120W PoE budget, Standard/VLAN/250m Extend mode )

Pret : 677.87 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 806.66 RON
Disponibilitate : Sunati
ISW-621TS15Switch Industrial 4 port 10/100Base-TX + 2-port 100Base-FX SingleMode 15km Planet - ISW-621TS15

IP30 Slim Type 4-Port Industrial Ethernet Switch + 2-Port 100Base-FX(15KM) (-40~75 degrees C)

Pret : 474.51 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 564.66 RON
Disponibilitate : Sunati
ENW-9701PCI Express Gigabit Fiber Optic Ethernet Adapter (SFP) Planet - ENW-9701

1000Base-SX / LX SFP PCI Express Fiber Adapter

Pret : 246.94 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 293.85 RON
Disponibilitate : Sunati
front_GS-4210-48P4SSwitch Gigabit IPv4/IPv6, 48-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 100/1000BASE-X SFP Management (400W) Planet - GS-4210-48P4S

Switch Gigabit IPv4/IPv6, 48-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 100/1000BASE-X SFP Management (400W)

 
Pret : 3,001.98 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,572.35 RON
Disponibilitate : Sunati
POE-161Injector POE IEEE 802.3at Gigabit (30W) Planet - POE-161

Injector POE, IEEE 802.3at, 10/100/1000Mbps, maxim 30W/port, 

Pret : 140.42 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 167.09 RON
Disponibilitate : In stoc
GS-4210-16P4CSwitch Gigabit POE+ 16-port 802.3at POE+ plus 4-port Gigabit Combo TP/SFP (220W) Planet - GS-4210-16P4C

IPv6/IPv4, 16-Port Managed 802.3at POE+ Gigabit Ethernet Switch + 4-Port Gigabit Combo TP/SFP (220W)

 
Pret : 1,355.73 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,613.32 RON
Disponibilitate : Sunati
GS-4210-16P2SSwitch Gigabit IPv6/IPv4, 16-Port 802.3at POE+ plus 2-Port 100/1000X SFP, Management (220W) Planet - GS-4210-16P2S

Switch Gigabit IPv6/IPv4, 16-Port 802.3at POE+ plus 2-Port 100/1000X SFP, Management (220W)

 
Pret : 1,147.53 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,365.56 RON
Disponibilitate : Sunati
SGS-5220-24T2XSwitch Gigabit Stackabil 24-Port + 4-port SFP + 2-port 10G SFP+ Planet - SGS-5220-24T2X

Switch Gigabit Stackabil 24-Port + 4-port SFP + 2-port 10G SFP+,stackabil pana la 16 unitati

Hardware Stacking / IPv6 / 802.1Q VLAN / Q-in-Q / MSTP / IGMP Snooping / ACL / RADIUS / TACACS+ / SSH / SSL / SNMPv3 / POE

Pret : 2,711.46 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,226.64 RON
Disponibilitate : Sunati
SGS-5220-24P2XSwitch Gigabit Stackabil 24-Port PoE+ plus 2-Port 10G SFP+ (380W) Planet - SGS-5220-24P2X

Switch Gigabit Stackabil 24-Port PoE+ plus 2-Port 10G SFP+, management, stackabil pana la 16 unitati

Hardware Stacking / IPv6 / 802.1Q VLAN / Q-in-Q / MSTP / IGMP Snooping / ACL / RADIUS / TACACS+ / SSH / SSL / SNMPv3 / POE

Pret : 3,195.65 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,802.83 RON
Disponibilitate : Sunati
FGSW-2511PSwitch 24-Port 10/100TX PoE + 1-Port Gigabit TP/SFP Combo (190W) Planet - FGSW-2511P

24-Port 10/100TX 802.3at PoE + 1-Port Gigabit TP/SFP combo Ethernet Switch (190W PoE Budget, Standard/ VLAN/ QoS/ Extend mode).

 

Pret vechi 803.76 RON
Pret nou
719.15 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 855.79 RON
Disponibilitate : In stoc
MGSD-10080F8-Port 100/1000X SFP + 2-Port 10/100/1000T Managed Metro Ethernet Switch Planet - MGSD-10080F

Switch L2+, Gigabit, 8x SFP port 100/1000M + 2x Rj45 port 10/100/1000, 

Pret : 1,283.10 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,526.89 RON
Disponibilitate : Sunati
POE-E2011-Port 802.3at Gigabit POE+ Repetor (Extender) - 26W Planet - POE-E201

IEEE802.3at Gigabit POE+ Repeater (Extender) - High Power POE

Pret : 225.15 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 267.93 RON
Disponibilitate : Sunati
POE E1011-Port 802.3af Ethernet POE Extender Planet - POE-E101

Extender POE, 1 port 802.3af PoE Fast Ethernet (10/100M) 

Pret : 174.31 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 207.43 RON
Disponibilitate : Sunati
GSW-2620VHPSwitch POE Gigabit 24 port + 2 port Gigabit SFP si montor LCD (300W) Planet - GSW-2620VHP

Switch POE Gigabit 24 port + 2 port Gigabit SFP si montor LCD (300W)

Pret : 1,355.73 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,613.32 RON
Disponibilitate : Sunati
PCI POE4-Port 10/100/1000T 802.3at PoE+ PCI Express Server Adapter (120W PoE budget, PCIe x4, -10~60 degrees C) Planet - ENW-9740P

Placa PCI-Ex cu 4 port 10/1000/1000T 802.3at POE+ (120W)

Pret : 881.23 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,048.66 RON
Disponibilitate : Sunati
GSW-2620Switch POE Gigabit 24 port + 2 port SFP (220W) Planet - GSW-2620HP

24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port Gigabit SFP Switch

Pret : 1,089.43 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,296.42 RON
Disponibilitate : Sunati
GSD-1222VHPSwitch Gigabit 8-Port PoE + 2-Port 10/100/1000T + 2-Port 1000X SFP, Monitor LCD Planet - GSD-1222VHP

Switch Gigabit 8-Port PoE + 2-Port 10/100/1000T + 2-Port 1000X SFP, Monitor LCD, 120W

Pret : 716.60 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 852.76 RON
Disponibilitate : Sunati
WDAP-702C1200Mbps Dual Band 802.11ac Outdoor Wireless AP Planet - WDAP-702AC

Access Point Dual Band 802.11ac 1200Mbps pentru exterior cu 4 antene detasabile 5dBi 

Pret vechi 744.83 RON
Pret nou
663.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 789.37 RON
Disponibilitate : Sunati
Pagina: 123456
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept