Curs valutar

31-May-2020

1 EURO = 4.8426 RON  
1 USD = 4.3517 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpgigabitz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikoac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : belden - 495 inregistrari
Pagina: 12345678910
GBCH872Cablu Fibra Optica 72 fibre single mode Belden - GBCH872

Cablu fibra optica TYPE 72 dcPE CST 72xSM G652D/G657A1(OS2) (6x12) - Cod Belden GBCH872 - A-DQ(ZN)(SR)2Y - Multi Loose Tube 1,9mm CU ARMATURA METALICA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, ARAMID yarn, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara HDPE, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, culoare NEGRU, diametru : 11,1mm, greutate : 134 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 3,75/1,25 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 222mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1 km

Pret : 10.12 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 12.04 RON
Disponibilitate : La comanda
GBCH860Cablu Fibra Optica 60 fibre single mode Belden - GBCH860

Cablu fibra optica TYPE 72 dcPE CST 60xSM G652D/G657A1(OS2) (5x12) - Cod Belden GBCH860 - A-DQ(ZN)(SR)2Y - Multi Loose Tube 1,9mm CU ARMATURA METALICA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, ARAMID yarn, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara HDPE, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, culoare NEGRU, diametru : 11,1mm, greutate : 134 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 3,75/1,25 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 222mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1 km

Pret : 9.49 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 11.29 RON
Disponibilitate : La comanda
GBCH848Cablu Fibra Optica 48 fibre single mode Belden - GBCH848

Cablu fibra optica TYPE 72 dcPE CST 48xSM G652D/G657A1(OS2) (4x12) - Cod Belden GBCH848 - A-DQ(ZN)(SR)2Y - Multi Loose Tube 1,9mm CU ARMATURA METALICA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, ARAMID yarn, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara HDPE, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, culoare NEGRU, diametru : 11,1mm, greutate : 134 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 3,75/1,25 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 222mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1 km

Pret : 8.86 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 10.55 RON
Disponibilitate : La comanda
GBAH836Cablu Fibra Optica 36 fibre single mode Belden - GBAH836

Cablu fibra optica TYPE 72 dcPE 36xSM G652D/G657A1(OS2) (3x12) - Cod Belden GBAH836 - A-DQ(ZN)2Y - Multi Loose Tube 1,9mm, dry core, metalfree, outdoor cable, longitudinal water protected, ARAMID yarns, manta HDPE, protectie ultraviolete, culoare NEGRU, diametru : 9,5mm, greutate : 72 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 2,7/0,9 KN, raza min. de curbura : 190mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1 km

Pret : 7.70 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.16 RON
Disponibilitate : La comanda
GBAH824Cablu Fibra Optica 24 fibre single mode Belden - GBAH824

Cablu fibra optica TYPE 72 dcPE 24xSM G652D/G657A1(OS2) (2x12) - Cod Belden GBAH824 - A-DQ(ZN)2Y - Multi Loose Tube 1,9mm, dry core, metalfree, outdoor cable, longitudinal water protected, ARAMID yarns, manta HDPE, protectie ultraviolete, culoare NEGRU, diametru : 9,5mm, greutate : 72 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 2,7/0,9 KN, raza min. de curbura : 190mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1 km

Pret : 7.07 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 8.41 RON
Disponibilitate : La comanda
GBAHCablu Fibra Optica 12 fibre single mode Belden - GBAH812

Cablu fibra optica TYPE 72 dcPE 12xSM G652D/G657A1(OS2) (1x12) - Cod Belden GBAH812 - A-DQ(ZN)2Y - Multi Loose Tube 1,9mm, dry core, metalfree, outdoor cable, longitudinal water protected, ARAMID yarns, manta HDPE, protectie ultraviolete, culoare NEGRU, diametru : 9,5mm, greutate : 72 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 2,7/0,9 KN, raza min. de curbura : 190mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1 km

Pret : 6.44 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 7.66 RON
Disponibilitate : La comanda
GCRH812Cablu Fibra Optica 12 fibre single mode Belden - GCRH812

Cablu fibra optica TYPE 72 dcHR 12xSM G652D/G657A1(OS2) (1x12) - Cod Belden GCRH812 - A/I-DQ(ZN)BH - Multi Loose Tube 1,9mm, jelly filled, metalfree, outdoor duct cable, longitudinal water protected, GLASS yarns, protectie ultraviolete, protectie imbunatatita la rozatoare, manta exterioara LSNH/FRNC, CPR Euroclass Eca, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 131kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 6,6/2,2 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1 km

Pret : 7.02 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 8.36 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNC824Cablu Fibra Optica 24 fibre single mode Belden - GUSNC824

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 24xSM G652D/G657A1(OS2) - Cod Belden GUSNC824 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, GLASS yarns, manta exterioara LSZH, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass Cca-s1a,d1,a1, diametru : 7,6mm, greutate : 70 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 152mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 4.41 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.24 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNC812Cablu Fibra Optica 12 fibre single mode Belden - GUSNC812

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 12xSM G652D/G657A1(OS2) - Cod Belden GUSNC812 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, GLASS yarns, manta exterioara LSZH, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass Cca-s1a,d1,a1, diametru : 7,6mm, greutate : 70 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 152mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 3.78 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.49 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNC808Cablu Fibra Optica 8 fibre single mode Belden - GUSNC808

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 8xSM G652D/G657A1(OS2) - Cod Belden GUSNC808 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, GLASS yarns, manta exterioara LSZH, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass Cca-s1a,d1,a1, diametru : 7,6mm, greutate : 70 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 152mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 3.58 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.26 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNC804Cablu Fibra Optica 4 fibre single mode Belden - GUSNC804

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 4xSM G652D/G657A1(OS2) - Cod Belden GUSNC804 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, GLASS yarns, manta exterioara LSZH, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass Cca-s1a,d1,a1, diametru : 7,6mm, greutate : 70 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,42 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 152mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 3.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.98 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNBCablu Fibra Optica 24 fibre single mode Belden - GUSNB24

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 24xSM G652D/G657A1(OS2) - Cod Belden GUSNB824 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,4 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 5.52 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.57 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNBCablu Fibra Optica 12 fibre single mode Belden - GUSNB12

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 12xSM G652D/G657A1(OS2) - Cod Belden GUSNB812 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,4 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 4.84 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.76 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNBCablu Fibra Optica 8 fibre single mode Belden - GUSNB808

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 8xSM G652D/G657A1(OS2) - Cod Belden GUSNB808 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,4 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 4.65 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.53 RON
Disponibilitate : La comanda
GUSNBCablu Fibra Optica 4 fibre single mode Belden - GUSNB804

Cablu fibra optica TYPE 24 NH 4xSM G652D/G657A1(OS2) - Cod Belden GUSNB804 - A/I-DQ(ZN)BH - CENTRAL TUBE, jelly filled, metalfree, indoor/outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, manta exterioara LSZH, culoare PORTOCALIU, CPR Euroclass B2ca-s1a,d1,a1, diametru : 9,0mm, greutate : 98 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,25/0,4 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 180mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola : 2,1/4,1 km

Pret : 4.46 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.30 RON
Disponibilitate : La comanda
Cablu Fibra Optica 144 fibre single mode Belden - GBRJ844

Cablu fibra optica TYPE 144 dcRP 144xSM G652D/G657A1(OS2) (12x12) - Cod Belden GBRJ844 - A-DQ(ZN)B2Y - MULTI LOOSE TUBE 1,9mm, gel filled, metalfree, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie imbunatatita la rozatoare, diametru : 15,6mm, greutate : 187 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 11,1/3,7 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 312mm, temp. de operare : -30+75 grade Celsius, lungime rola : 2,1 km

Pret : 18.74 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 22.30 RON
Disponibilitate : La comanda
Cablu Fibra Optica 120 fibre single mode Belden - GBRJ20

Cablu fibra optica TYPE 144 dcRP 120xSM G652D/G657A1(OS2) (10x12) - Cod Belden GBRJ820 - A-DQ(ZN)B2Y - MULTI LOOSE TUBE 1,9mm, gel filled, metalfree, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie imbunatatita la rozatoare, diametru : 15,6mm, greutate : 187 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 11,1/3,7 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 312mm, temp. de operare : -30+75 grade Celsius, lungime rola : 2,1 km

Pret : 17.43 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 20.75 RON
Disponibilitate : La comanda
GBRHCablu Fibra Optica 24 fibre single mode Belden - GBRH812

Cablu fibra optica TYPE 72 dcRP 12xSM G652D/G657A1(OS2) (1x12) - Cod Belden GBRH812 - A-DQ(ZN)B2Y - MULTI LOOSE TUBE 1,9mm, gel filled, metalfree, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie imbunatatita la rozatoare, diametru : 11,0mm, greutate : 102 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 6,6/2,2 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 15/7,5 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+75 grade Celsius, lungime rola : 2,1 km

Pret : 6.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 7.55 RON
Disponibilitate : La comanda
10GXE02BCablu S/FTP cat6A+ LSNH CPR:B2ca 625MHz AWG23 Belden - 10GXE02B

Cablu S/FTP cat6A+, LSNH, 625MHz, AWG23, 100% cupru solid, fiecare pereche ecranata cu folie de AL, ecran general tresa Cu-Stanat 30%, manta exterioara FRNC/LSNH, clasa de reactie la foc CPR Euroclass : B2ca-s1a,d1,a1, Flammability IEC 60332-1-2, zero halogen IEC 60754-1 EN50267-1, diametru exterior 7,5mm, culoare albastru, role de 500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Horizontal and building backbone cable; Support current and future Category 6A and 6 applications, such as: 10GBase-T (10 Gigabit Ethernet), 1000Base-T(Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM

Pret : 4.44 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.28 RON
Disponibilitate : La comanda
10GXE02CCablu S/FTP cat6A+ LSNH CPR:Cca 625MHz AWG23 Belden - 10GXE02C

Cablu S/FTP cat6A+, LSNH, 625MHz, AWG23, 100% cupru solid, fiecare pereche ecranata cu folie de AL, ecran general tresa Cu-Stanat 30%, manta exterioara FRNC/LSNH, clasa de reactie la foc CPR Euroclass : Cca-s1a,d1,a1, Flammability IEC 60332-1-2, zero halogen IEC 60754-1 EN50267-1, diametru exterior 7,5mm, culoare albastru/gri, role de 500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Horizontal and building backbone cable; Support current and future Category 6A and 6 applications, such as: 10GBase-T (10 Gigabit Ethernet), 1000Base-T(Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM

Pret : 3.99 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.75 RON
Disponibilitate : La comanda
Pagina: 12345678910
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept