Curs valutar

16-Dec-2019

1 EURO = 4.7786 RON  
1 USD = 4.2746 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpz-wavestabilizator de tensiunegigabitswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+hdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4gmanagementrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1svcstackingbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlan

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : belden - 474 inregistrari
Pagina: 12345678910
7924ACablu UTP cat5E Flex Outdoor Belden - 7924A

Cablu DataTuff UTP cat5E Flex Oudoor 350MHz, PVC, conductor multifilar AWG24 (7xAWG32), 100% cupru stanat diametru 0,55mm, 4 perechi lipite, izolatie Polyolefin, manta exterioara industrial grade PVC, Outdoor CMR, OIL resistant, UV resistant, clasa de reactie la foc CPR Euroclass: Eca, Flammability IEC 60332-1-2, diametru exterior 6,15mm, culoare negru/gri/rosu/albastru, role de 305m, temperaturi operare : -40+75 grade Celsius, UL voltage rating 300V RMS.

Pret : 5.27 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.27 RON
Disponibilitate : La comanda
Cablu UTP TwinCablu UTP Twin Belden - 1667E

Cablu UTP TWIN categ.5E  ( 2 x 4perechi) - 24AWG, cutii 50, 100m

Pret : 1.07 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1.27 RON
Disponibilitate : In stoc
GUDNCablu Fibra Optica 24 fibre multi mode OM4 Belden - GUDNE24

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 24 x MM 50/125 OM4 - Cod Belden GUDNE24 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 27.86 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 33.15 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 16 fibre multi mode OM4 Belden - GUDNE16

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 16 x MM 50/125 OM4 - Cod Belden GUDNE16 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 20.67 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 24.60 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 12 fibre multi mode OM4 Belden - GUDNE12

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 12 x MM 50/125 OM4 - Cod Belden GUDNE12 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 17.08 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 20.32 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 6 fibre multi mode OM4 Belden - GUDNE06

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 6 x MM 50/125 OM4 - Cod Belden GUDNE06 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 11.67 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 13.88 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 8 fibre multi mode OM4 Belden - GUDNE08

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 8 x MM 50/125 OM4 - Cod Belden GUDNE08 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 13.44 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 15.99 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 4 fibre multi mode OM4 Belden - GUDNE04

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 4 x MM 50/125 OM4 - Cod Belden GUDNE04 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 9.84 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 11.71 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 24 fibre multi mode OM3 Belden - GUDND24

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 24 x MM 50/125 OM3 - Cod Belden GUDND24 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 16.93 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 20.15 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 16 fibre multi mode OM3 Belden - GUDND16

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 16 x MM 50/125 OM3 - Cod Belden GUDND16 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 13.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 15.87 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 12 fibre multi mode OM3 Belden - GUDND12

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 12 x MM 50/125 OM3 - Cod Belden GUDND12 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 11.57 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 13.76 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 8 fibre multi mode OM3 Belden - GUDND08

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 8 x MM 50/125 OM3 - Cod Belden GUDND08 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 9.79 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 11.66 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 6 fibre multi mode OM3 Belden - GUDND06

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 6 x MM 50/125 OM3 - Cod Belden GUDND06 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 8.91 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 10.60 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 4 fibre multi mode OM3 Belden - GUDND04

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 4 x MM 50/125 OM3 - Cod Belden GUDND04 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 8.02 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.55 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 24 fibre multi mode OM2 Belden - GUDN224

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 24 x MM 50/125 OM2 - Cod Belden GUDN224 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH,CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 10.78 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 12.83 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 16 fibre multi mode OM2 Belden - GUDN216

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 16 x MM 50/125 OM2 - Cod Belden GUDN216 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1/4,1 km

Pret : 9.25 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 11.01 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 12 fibre multi mode OM2 Belden - GUDN212

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 12 x MM 50/125 OM2 - Cod Belden GUDN212 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 8.51 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 10.13 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 8 fibre multi mode OM2 Belden - GUDN208

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 8 x MM 50/125 OM2 - Cod Belden GUDN208 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 7.73 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.20 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 6 fibre multi mode OM2 Belden - GUDN206

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 6 x MM 50/125 OM2 - Cod Belden GUDN206 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 7.38 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 8.79 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 4 fibre multi mode OM2 Belden - GUDN204

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 4 x MM 50/125 OM2 - Cod Belden GUDN204 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 6.99 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 8.32 RON
Disponibilitate : La comanda
Pagina: 12345678910
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept