Curs valutar

26-Feb-2020

1 EURO = 4.8079 RON  
1 USD = 4.4355 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpz-wavestabilizator de tensiunegigabitswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavansfpcameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtvipdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackac routeramikounifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9

ANPC
Rezultatele cautarii pentru : belden - 482 inregistrari
Pagina: 12345678910
2694RWCablu Coaxial Digital HDTV 75ohm ptr Stadioane Belden - 2694RW

Cablu coaxial RG6U, pentru stadioane, pentru interior/exterior, Low Loss Serial Digital coax (aplicatii HDTV), transmisii FHD 1080p (3Gbps – SMPTE 424M) pana la 80m, central cupru solid 1,02mm (AWG18), dielectric : gas injected foam FHDPE, Folie AL/PET/AL, tresa Cu-Stanat 95%, water blocking tape, manta exterioara PVC, Standard NEC/UL = CMR, rezistenta UV, diametru exterior 7,11mm, temperaturi operare -30+60 grade Celsius, role de 305m, culoare negru

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : La comanda
1694WBCablu Coaxial Digital HDTV 75ohm ptr Stadioane Belden - 1694WB

Cablu coaxial RG6U, pentru stadioane, pentru exterior, Low Loss Serial Digital coax (aplicatii HDTV), transmisii FHD 1080p (3Gbps – SMPTE 424M) pana la 80m, central cupru solid 1,02mm (AWG18), dielectric : gas injected foam FHDPE, Folie AL/PET/AL, tresa Cu-Stanat 95%, water blocking grease, manta exterioara PE, rezistenta UV, diametru exterior 6,96mm, temperaturi operare -55+80 grade Celsius, role de 305m, culoare negru

Pret : 9.71 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 11.56 RON
Disponibilitate : La comanda
1694RWCablu Coaxial Digital HDTV 75ohm ptr Stadioane Belden - 1694RW

Cablu coaxial RG6U, pentru stadioane, pentru interior/exterior, Low Loss Serial Digital coax (aplicatii HDTV), transmisii FHD 1080p (3Gbps – SMPTE 424M) pana la 80m, central cupru solid 1,02mm (AWG18), dielectric : gas injected foam FHDPE, Folie AL/PET/AL, tresa Cu-Stanat 95%, water blocking grease, manta exterioara CPE, Standard NEC/UL = CMR, rezistenta UV, diametru exterior 6,96mm, temperaturi operare -30+75 grade Celsius, role de 305m, culoare negru

Pret : 11.97 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 14.25 RON
Disponibilitate : La comanda
2201ELWCablu F/FTP Cat6A LSNH CPR:B2ca 500MHz AWG23 Belden - 2201ELW

Cablu F/FTP cat6A, LSNH, 500MHz, AWG23, 100% cupru solid, fiecare pereche ecranata cu folie de AL, ecran general cu folie AL, manta exterioara FRNC/LSNH, clasa de reactie la foc CPR Euroclass : Cca-s1,d1,a1, diametru exterior 7,9mm, culoare albastru, role de 500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Support current and future Category 6A and 6 applications, such as: 10GBase-T (10 Gigabit Ethernet), 1000Base-T (Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM

Pret : 3.65 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.35 RON
Disponibilitate : La comanda
2202ELWCABLU S/FTP CAT6A LSNH CPR:B2ca 500MHz AWG23 Belden - 2202ELW

Cablu S/FTP cat6A, LSNH, 500MHz, AWG23, 100% cupru solid, fiecare pereche ecranata cu folie de AL, ecran general cu tresa cupru-stanat, manta exterioara FRNC/LSNH, clasa de reactie la foc CPR Euroclass : Cca-s1,d1,a1, diametru exterior 7,5mm, culoare albastru, role de 500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Support current and future Category 6A and 6 applications, such as: 10GBase-T (10 Gigabit Ethernet), 1000Base-T (Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM

Pret : 3.65 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.35 RON
Disponibilitate : La comanda
7965ELWCablu UTP cat6 250MHz PVC AWG23 Belden - 7965ELW

Cablu U/UTP cat6, 250MHz, LSNH, AWG23, 100% cupru solid, manta exterioara LSNH, clasa de reactie la foc CPR Euroclass : Cca-s1a,d1,a1, diametru exterior 6,6mm, culoare albastru, role de 500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Support current and future Category 6 and 5E applications, such as: 1000Base-T (Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM


 

Pret : 2.64 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.15 RON
Disponibilitate : La comanda
7785ECablu coaxial 75ohm TRIAX 14 Belden - 7785E

Cablu TRIAX 14 pentru camere HDTV, conductor multifilar cupru 2,2mm (7x0,75mm), dielectric foam PE 9,7mm, ecran interior tresa cupru 80%, manta interioara PE, ecran exterior tresa cupru 80%, manta exterioara PVC, diametru exterior 14,5mm, culoare rosu, role de 250m/500m/600m/1000m/1500m, temperatura de lucru -40+70 grade Celsius

Pret : 24.81 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 29.52 RON
Disponibilitate : La comanda
1592ACablu UTP cat5E Patch Belden - 1592A

Cablu U/UTP cat5E PATCH 200MHz, PVC, AWG24, 100% cupru multifilar (7xAWG32), izolatie conductor Polyolefin, manta exterioara PVC, CMR, diametru exterior 5,41mm, culori gri,albastru deschis, compatibil cu mufe RJ45, role de 305m, temperaturi operare : -20+75 grade Celsius, UL voltage rating 300V RMS, aplicatii: Premise Patch Cable, Gigabit Ethernet, 100BaseTX, 100BaseVG ANYLAN, 155ATM, 622ATM, NTSC/PAL Component or Composite Video, AES/EBU, Digital Video, RS-422

Pret : 5.43 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.47 RON
Disponibilitate : La comanda
7924ACablu UTP cat5E Flex Outdoor Belden - 7924A

Cablu DataTuff UTP cat5E Flex Oudoor 350MHz, PVC, conductor multifilar AWG24 (7xAWG32), 100% cupru stanat diametru 0,55mm, 4 perechi lipite, izolatie Polyolefin, manta exterioara industrial grade PVC, Outdoor CMR, OIL resistant, UV resistant, clasa de reactie la foc CPR Euroclass: Eca, Flammability IEC 60332-1-2, diametru exterior 6,15mm, culoare negru/gri/rosu/albastru, role de 305m, temperaturi operare : -40+75 grade Celsius, UL voltage rating 300V RMS.

Pret : 5.30 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.31 RON
Disponibilitate : La comanda
Cablu UTP TwinCablu UTP Twin Belden - 1667E

Cablu UTP TWIN categ.5E  ( 2 x 4perechi) - 24AWG, cutii 50, 100m

Pret : 1.07 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1.27 RON
Disponibilitate : In stoc
GUDNCablu Fibra Optica 24 fibre multi mode OM4 Belden - GUDNE24

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 24 x MM 50/125 OM4 - Cod Belden GUDNE24 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 28.03 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 33.35 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 16 fibre multi mode OM4 Belden - GUDNE16

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 16 x MM 50/125 OM4 - Cod Belden GUDNE16 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 20.80 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 24.75 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 12 fibre multi mode OM4 Belden - GUDNE12

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 12 x MM 50/125 OM4 - Cod Belden GUDNE12 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 17.18 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 20.45 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 6 fibre multi mode OM4 Belden - GUDNE06

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 6 x MM 50/125 OM4 - Cod Belden GUDNE06 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 11.74 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 13.97 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 8 fibre multi mode OM4 Belden - GUDNE08

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 8 x MM 50/125 OM4 - Cod Belden GUDNE08 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 13.52 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 16.09 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 4 fibre multi mode OM4 Belden - GUDNE04

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 4 x MM 50/125 OM4 - Cod Belden GUDNE04 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 9.90 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 11.79 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 24 fibre multi mode OM3 Belden - GUDND24

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 24 x MM 50/125 OM3 - Cod Belden GUDND24 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 17.04 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 20.27 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 16 fibre multi mode OM3 Belden - GUDND16

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 16 x MM 50/125 OM3 - Cod Belden GUDND16 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 13.42 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 15.97 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 12 fibre multi mode OM3 Belden - GUDND12

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 12 x MM 50/125 OM3 - Cod Belden GUDND12 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 11.64 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 13.85 RON
Disponibilitate : La comanda
GUDNCablu Fibra Optica 8 fibre multi mode OM3 Belden - GUDND08

Cablu fibra optica TYPE 24 D NH CST 8 x MM 50/125 OM3 - Cod Belden GUDND08 - A/I-DQ(ZN)H(SR)H - CENTRAL TUBE CU ARMATURA METALICA SI MANTA DUBLA, jelly filled, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie FULL la rozatoare, manta exterioara FRNC/LSNH, Corrugated Steel Tape Armor (CST), manta exterioara FRNC/LSNH, CPR Euroclass B2ca-s1,d1,a1, culoare NEGRU, diametru : 11,0mm, greutate : 180 kg/km, tens. de intindere pe termen scurt/lung : 1,5/0,5 KN, rezistenta la strivire pe termen scurt/lung : 22/11 KN/m, raza min. de curbura : 220mm, temp. de operare : -30+70 grade Celsius, lungime rola: 2,1 km

Pret : 9.85 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 11.73 RON
Disponibilitate : La comanda
Pagina: 12345678910
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept