Curs valutar

29-Feb-2020

1 EURO = 4.8127 RON  
1 USD = 4.3601 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpz-wavestabilizator de tensiunegigabitswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavansfpcameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtvipdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackac routeramikounifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9

ANPC

Promotii

Pagini produse: 1234
G3K SNMP
2,354.61 RON
fara TVA
1,958.05 RON
pret fara TVA
cuTVA: 2,330.08 RON
FGSW-2511P
822.88 RON
fara TVA
693.99 RON
pret per bucata
pret fara TVA
cuTVA: 825.85 RON
NEXTRA FTP cat6A LSZH
2.08 RON
fara TVA
1.88 RON
pret fara TVA
cuTVA: 2.24 RON
AV6481 Optical Fiber Fusion Splicer
14,722.53 RON
fara TVA
13,879.83 RON
pret fara TVA
cuTVA: 16,516.99 RON
GSD-1008HP
478.85 RON
fara TVA
381.70 RON
pret fara TVA
cuTVA: 454.22 RON
APP06-24-SC/APC-FULL
223.07 RON
fara TVA
197.79 RON
pret fara TVA
cuTVA: 235.37 RON
APP06-24-SC/PC-FULL
223.07 RON
fara TVA
198.28 RON
pret fara TVA
cuTVA: 235.96 RON
APP06-12-SC/APC-FULL
163.58 RON
fara TVA
158.63 RON
pret fara TVA
cuTVA: 188.77 RON
APP06-12-SC/PC-FULL
163.58 RON
fara TVA
158.63 RON
pret fara TVA
cuTVA: 188.77 RON
24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch
1,566.44 RON
fara TVA
1,323.49 RON
pret fara TVA
cuTVA: 1,574.96 RON
FH302D
68.41 RON
fara TVA
58.25 RON
pret fara TVA
cuTVA: 69.32 RON
1Port Gigabit GPON Terminal
87.55 RON
fara TVA
56.65 RON
pret fara TVA
cuTVA: 67.41 RON
FOSC-H003
99.14 RON
fara TVA
79.31 RON
pret fara TVA
cuTVA: 94.38 RON
PL7622-KIT
208.20 RON
fara TVA
180.44 RON
pret fara TVA
cuTVA: 214.72 RON
SO-PLC ABS 1x16
131.36 RON
fara TVA
113.02 RON
pret fara TVA
cuTVA: 134.50 RON
SO-PLC1x16
115.50 RON
fara TVA
66.92 RON
pret fara TVA
cuTVA: 79.64 RON
SO-PLC1x2
50.56 RON
fara TVA
24.79 RON
pret fara TVA
cuTVA: 29.49 RON
SO-PLC1x16
115.50 RON
fara TVA
66.92 RON
pret fara TVA
cuTVA: 79.64 RON
SO-PLC1x2-SC/APC
50.56 RON
fara TVA
24.79 RON
pret fara TVA
cuTVA: 29.49 RON
FDB-216A
118.97 RON
fara TVA
79.31 RON
pret fara TVA
cuTVA: 94.38 RON
Splicer Sudura Fibra
9,170.60 RON
fara TVA
7,931.33 RON
pret fara TVA
cuTVA: 9,438.28 RON
Gigabit PoE Injector
75.84 RON
fara TVA
71.88 RON
pret fara TVA
cuTVA: 85.53 RON
9 Ports Gigabit POE Switch
436.22 RON
fara TVA
401.52 RON
pret fara TVA
cuTVA: 477.81 RON
PoE30G-AT
76.83 RON
fara TVA
68.90 RON
pret fara TVA
cuTVA: 82.00 RON

 
Pagini produse: 1234
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept