Curs valutar

13-Nov-2018

1 EURO = 4.6599 RON  
1 USD = 4.1469 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitz-wavestabilizator de tensiunepoeswitch cu managementcablu utpcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavangigabitcameraplanettemperaturepolitasensorhumiditylightantene satelitwallmountsfpstabilizator trifazictviturbohdahdhikvisionvu+smartfibarocontrollersnmpshelfpdutegatewayrouter wireless routerplugindustrialprizaunifiamikotkb4kraspberry pi 2 model benergymountableantene 24ghzjackrca4 contactcablevideoaudioraspberry piraft3000soloperetemountcomutatormeter1000mswitch poemicro switchdoor phone802.3at720pcutiefanhdmiventip6610gdates2turnelectricisfp+cablu ftpconector1500wdm2200serverfixaac routerelectricconectoriaeotecarduinortl8370-grgertduinorapidraspberrysolarinoxdoor lock27urouter gigabitsirenups37u22uinjectorinvertermobilacat5stacking sfpfbcmesha4combooutdoor65042u10kvamirapoppvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kit5ghz3kmxsfprazberryraspberry pi 3 model bcablusipcentrala1200600010000female100mhdepsw2pcimetalichd8265lcdsplitergigaethernetventilatielaptopsasiut60gaming1300usb20kva10001050850ftth600bateriewmsinusapcpigtail4kse900pirduo2duo 2vu+ duo2vu+ solo2camewrabanana probanana pidvr4ch150mftpab cryptobox 600hdcablu alimentaretvvideo interfonwirelessvera pluswifiusb stickmotiongepongiga 850nm mc high wualitygasbaluncoaxialmonturadoor sensortesterconvertortermostatplcvgapatchtrifazicinvertor47usindelld630d-630unowindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindacumulatorrepeter

ANPC

Promotii

Pagini produse: 12345
AV6481 Optical Fiber Fusion Splicer
13,839.90 RON
fara TVA
13,047.72 RON
pret fara TVA
APP06-24-SC/APC-FULL
209.70 RON
fara TVA
185.93 RON
pret fara TVA
APP06-24-SC/PC-FULL
209.70 RON
fara TVA
186.40 RON
pret fara TVA
APP06-12-SC/APC-FULL
153.78 RON
fara TVA
149.12 RON
pret fara TVA
APP06-12-SC/PC-FULL
153.78 RON
fara TVA
149.12 RON
pret fara TVA
FH302D
64.31 RON
fara TVA
54.75 RON
pret fara TVA
FOSC-H003
93.20 RON
fara TVA
74.56 RON
pret fara TVA
PL7622-KIT
214.36 RON
fara TVA
186.40 RON
pret fara TVA
SO-PLC ABS 1x16
123.49 RON
fara TVA
106.25 RON
pret fara TVA
FDB-216A
149.12 RON
fara TVA
111.84 RON
pret fara TVA
Splicer Sudura Fibra
8,620.82 RON
fara TVA
7,455.84 RON
pret fara TVA
Gigabit PoE Injector
71.30 RON
fara TVA
67.57 RON
pret fara TVA
PoE30G-AT
72.23 RON
fara TVA
64.77 RON
pret fara TVA
300Mbps Wireless N Outdoor Access Point
207.00 RON
fara TVA
199.00 RON
pret fara TVA
Donkey DL880
999.00 RON
fara TVA
749.00 RON
pret fara TVA

 
Pagini produse: 12345