Curs valutar

22-May-2018

1 EURO = 4.6225 RON  
1 USD = 3.9099 RON  


ANPC

Promotii

Pagini produse: 123456
AV6481 Optical Fiber Fusion Splicer
13,728.83 RON
fara TVA
12,943.00 RON
pret fara TVA
APP06-24-SC/APC-FULL
208.01 RON
fara TVA
184.44 RON
pret fara TVA
APP06-24-SC/PC-FULL
208.01 RON
fara TVA
184.90 RON
pret fara TVA
APP06-12-SC/APC-FULL
152.54 RON
fara TVA
147.92 RON
pret fara TVA
APP06-12-SC/PC-FULL
152.54 RON
fara TVA
147.92 RON
pret fara TVA
FH302D
63.79 RON
fara TVA
54.31 RON
pret fara TVA
1Port Gigabit GPON Terminal
110.00 RON
fara TVA
69.00 RON
pret fara TVA
FOSC-H003
92.45 RON
fara TVA
73.96 RON
pret fara TVA
PL7622-KIT
212.64 RON
fara TVA
184.90 RON
pret fara TVA
SO-PLC ABS 1x16
122.50 RON
fara TVA
105.39 RON
pret fara TVA
FDB-216A
147.92 RON
fara TVA
110.94 RON
pret fara TVA
AP255
216.33 RON
fara TVA
152.54 RON
pret fara TVA
Splicer Sudura Fibra
8,551.63 RON
fara TVA
7,396.00 RON
pret fara TVA
Gigabit PoE Injector
70.72 RON
fara TVA
67.03 RON
pret fara TVA
PoE30G-AT
71.65 RON
fara TVA
64.25 RON
pret fara TVA

 
Pagini produse: 123456