Curs valutar

20-Aug-2019

1 EURO = 4.7305 RON  
1 USD = 4.2682 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvc

ANPC

Promotii

Pagini produse: 1234
CAP300_o_f
220.00 RON
fara TVA
180.00 RON
pret fara TVA
cuTVA: 214.20 RON
CAP1200_f
470.00 RON
fara TVA
385.00 RON
pret fara TVA
cuTVA: 458.15 RON
AP325 -POE
170.00 RON
fara TVA
112.00 RON
pret fara TVA
cuTVA: 133.28 RON
AV6481 Optical Fiber Fusion Splicer
14,049.59 RON
fara TVA
13,245.40 RON
pret fara TVA
cuTVA: 15,762.03 RON
APP06-24-SC/APC-FULL
212.87 RON
fara TVA
188.75 RON
pret fara TVA
cuTVA: 224.61 RON
APP06-24-SC/PC-FULL
212.87 RON
fara TVA
189.22 RON
pret fara TVA
cuTVA: 225.17 RON
APP06-12-SC/APC-FULL
156.11 RON
fara TVA
151.38 RON
pret fara TVA
cuTVA: 180.14 RON
APP06-12-SC/PC-FULL
156.11 RON
fara TVA
151.38 RON
pret fara TVA
cuTVA: 180.14 RON
FH302D
65.28 RON
fara TVA
55.58 RON
pret fara TVA
cuTVA: 66.14 RON
1Port Gigabit GPON Terminal
85.00 RON
fara TVA
55.00 RON
pret fara TVA
cuTVA: 65.45 RON
FOSC-H003
94.61 RON
fara TVA
75.69 RON
pret fara TVA
cuTVA: 90.07 RON
PL7622-KIT
198.68 RON
fara TVA
172.19 RON
pret fara TVA
cuTVA: 204.91 RON
SO-PLC ABS 1x16
125.36 RON
fara TVA
107.86 RON
pret fara TVA
cuTVA: 128.35 RON
SO-PLC1x16
110.22 RON
fara TVA
94.61 RON
pret fara TVA
cuTVA: 112.59 RON
SO-PLC1x2
48.25 RON
fara TVA
40.21 RON
pret fara TVA
cuTVA: 47.85 RON
SO-PLC1x16
110.22 RON
fara TVA
94.61 RON
pret fara TVA
cuTVA: 112.59 RON
SO-PLC1x2-SC/APC
48.25 RON
fara TVA
40.21 RON
pret fara TVA
cuTVA: 47.85 RON
CAP300
199.80 RON
fara TVA
163.00 RON
pret fara TVA
cuTVA: 193.97 RON
CAP1750
562.00 RON
fara TVA
460.00 RON
pret fara TVA
cuTVA: 547.40 RON
FDB-216A
151.38 RON
fara TVA
113.53 RON
pret fara TVA
cuTVA: 135.10 RON
Splicer Sudura Fibra
8,751.43 RON
fara TVA
7,568.80 RON
pret fara TVA
cuTVA: 9,006.87 RON
Gigabit PoE Injector
72.38 RON
fara TVA
68.59 RON
pret fara TVA
cuTVA: 81.62 RON
9 Ports Gigabit POE Switch
416.28 RON
fara TVA
383.17 RON
pret fara TVA
cuTVA: 455.97 RON
4POE Gigabit 5 port (6P) 10/100/1000 switch
262.54 RON
fara TVA
234.16 RON
pret fara TVA
cuTVA: 278.65 RON
PoE30G-AT
73.32 RON
fara TVA
65.75 RON
pret fara TVA
cuTVA: 78.25 RON
300Mbps Wireless N Outdoor Access Point
190.00 RON
fara TVA
155.00 RON
pret fara TVA
cuTVA: 184.45 RON
EAP115
141.00 RON
fara TVA
119.00 RON
pret fara TVA
cuTVA: 141.61 RON
Donkey DL880
999.00 RON
fara TVA
749.00 RON
pret fara TVA
cuTVA: 891.31 RON

 
Pagini produse: 1234
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept