Curs valutar

18-Jan-2019

1 EURO = 4.6975 RON  
1 USD = 4.1192 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-waveswitch cu managementcablu utpcabinetstatie radio autostatie radio cbstatie radio19"rackapceilingtavangigabitcamerapolitaplanettemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsfpwallmountahdhikvisiontviturbohdfibarosmartvu+snmpcontrollershelfpdugatewayteprizaindustrialplugrouter wireless routerunifiraspberry pi 2 model bamiko3kmtkb4kxsfpddmmountableenergy4ghzantene 2raftjack4 contactcablevideoaudioraspberry pircadoor phonesoloperetemount3000720pmeter1000mcomutatormicro switch802.3atswitch poemobilahdmisfp+wdmsolar10gserverip66ventfan2200turncablu ftprtl8370-grac routerconectorconectorielectricdateelectriciraspberry1500s2cutiearduinofixagertduinoaeotecrapidfemale22ufbccombostacking sfpa4miralcdcat542u37u27umeshoutdoor650ups1200600010kvainverterepscentrala5ghzinjectordoor locksirencabluraspberry pi 2 model b+ kitvu+ tuner dvb-c/t/t2popphd10000razberry100minoxrouter gigabitsipraspberry pi 3 model bgepon6004chgiga 850nm mc high wuality900banana pigamingbalunduo2sinus8501050baterieab cryptobox 600hdcablu alimentare1300duo 2usbpcisplitergigaethernetlaptophd826548pl80l45delld630d-63020kvavu+ duo2vu+ solo21000ftthbanana proacumulatorwmt60l60usb sticksmoke sensormonturaftptester150mconvertortermostatplcvgadvrflood sensorunorelay switchrgbwdimmerwallsocketblindmicroswitchwindow sensordoor sensorpatchtrifazicwirelessvideo interfonmotionmetalicpir4ksepigtailapcsasiuventilatiew2camewratvinvertorcoaxialgas47usinvera plusrepeterwifi

ANPC

Promotii

Pagini produse: 12345
AV6481 Optical Fiber Fusion Splicer
13,951.58 RON
fara TVA
13,153.00 RON
pret fara TVA
APP06-24-SC/APC-FULL
211.39 RON
fara TVA
187.43 RON
pret fara TVA
APP06-24-SC/PC-FULL
211.39 RON
fara TVA
187.90 RON
pret fara TVA
APP06-12-SC/APC-FULL
155.02 RON
fara TVA
150.32 RON
pret fara TVA
APP06-12-SC/PC-FULL
155.02 RON
fara TVA
150.32 RON
pret fara TVA
FH302D
64.83 RON
fara TVA
55.20 RON
pret fara TVA
FOSC-H003
93.95 RON
fara TVA
75.16 RON
pret fara TVA
PL7622-KIT
216.09 RON
fara TVA
187.90 RON
pret fara TVA
SO-PLC ABS 1x16
124.48 RON
fara TVA
107.10 RON
pret fara TVA
FDB-216A
150.32 RON
fara TVA
112.74 RON
pret fara TVA
Splicer Sudura Fibra
8,690.38 RON
fara TVA
7,516.00 RON
pret fara TVA
Gigabit PoE Injector
71.87 RON
fara TVA
68.11 RON
pret fara TVA
PoE30G-AT
72.81 RON
fara TVA
65.30 RON
pret fara TVA
300Mbps Wireless N Outdoor Access Point
207.00 RON
fara TVA
199.00 RON
pret fara TVA
Donkey DL880
999.00 RON
fara TVA
749.00 RON
pret fara TVA
MP S RTII 3KVA
1,512.60 RON
fara TVA
1,174.38 RON
pret fara TVA
MP S RTII 2KVA
1,526.69 RON
fara TVA
934.80 RON
pret fara TVA
MEMO POWER PLUS 6KVA
4,227.75 RON
fara TVA
3,593.59 RON
pret fara TVA

 
Pagini produse: 12345