Curs valutar

20-Oct-2020

1 EURO = 4.8738 RON  
1 USD = 4.1289 RON  


ANPC

Promotii

Pagini produse: 1234
G3K SNMP
2,456.04 RON
fara TVA
2,042.40 RON
pret fara TVA
cuTVA: 2,430.45 RON
FGSW-2511P
809.05 RON
fara TVA
723.89 RON
pret per bucata
pret fara TVA
cuTVA: 861.42 RON
NEXTRA FTP cat6A LSZH
2.17 RON
fara TVA
1.96 RON
pret fara TVA
cuTVA: 2.34 RON
TE
990.43 RON
fara TVA
853.40 RON
pret fara TVA
cuTVA: 1,015.55 RON
AV6481 Optical Fiber Fusion Splicer
15,356.71 RON
fara TVA
14,477.72 RON
pret fara TVA
cuTVA: 17,228.49 RON
APP06-24-SC/APC-FULL
232.68 RON
fara TVA
206.31 RON
pret fara TVA
cuTVA: 245.51 RON
APP06-24-SC/PC-FULL
232.68 RON
fara TVA
206.82 RON
pret fara TVA
cuTVA: 246.12 RON
APP06-12-SC/APC-FULL
170.63 RON
fara TVA
165.46 RON
pret fara TVA
cuTVA: 196.90 RON
APP06-12-SC/PC-FULL
170.63 RON
fara TVA
165.46 RON
pret fara TVA
cuTVA: 196.90 RON
24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch
1,559.62 RON
fara TVA
1,380.50 RON
pret fara TVA
cuTVA: 1,642.80 RON
FH302D
71.35 RON
fara TVA
60.76 RON
pret fara TVA
cuTVA: 72.30 RON
1Port Gigabit GPON Terminal
90.18 RON
fara TVA
58.35 RON
pret fara TVA
cuTVA: 69.44 RON
FOSC-H003
103.41 RON
fara TVA
82.73 RON
pret fara TVA
cuTVA: 98.45 RON
PL7622-KIT
217.17 RON
fara TVA
188.21 RON
pret fara TVA
cuTVA: 223.97 RON
SO-PLC ABS 1x16
137.02 RON
fara TVA
117.89 RON
pret fara TVA
cuTVA: 140.29 RON
SO-PLC1x16
120.48 RON
fara TVA
69.80 RON
pret fara TVA
cuTVA: 83.07 RON
SO-PLC1x2
52.74 RON
fara TVA
25.86 RON
pret fara TVA
cuTVA: 30.77 RON
SO-PLC1x16
120.48 RON
fara TVA
69.80 RON
pret fara TVA
cuTVA: 83.07 RON
SO-PLC1x2-SC/APC
52.74 RON
fara TVA
25.86 RON
pret fara TVA
cuTVA: 30.77 RON
FDB-216A
124.09 RON
fara TVA
82.73 RON
pret fara TVA
cuTVA: 98.45 RON
9 Ports Gigabit POE Switch
455.01 RON
fara TVA
418.82 RON
pret fara TVA
cuTVA: 498.40 RON
POE-172
229.07 RON
fara TVA
160.29 RON
pret fara TVA
cuTVA: 190.74 RON
Donkey DL880
800.00 RON
fara TVA
606.00 RON
pret fara TVA
cuTVA: 721.14 RON
VF-106-KIT
867.54 RON
fara TVA
749.74 RON
pret fara TVA
cuTVA: 892.19 RON

 
Pagini produse: 1234
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept