Curs valutar

16-Jul-2018

1 EURO = 4.6589 RON  
1 USD = 4.0064 RON  


ANPC

Promotii

Pagini produse: 12345
AV6481 Optical Fiber Fusion Splicer
13,836.93 RON
fara TVA
13,044.92 RON
pret fara TVA
APP06-24-SC/APC-FULL
209.65 RON
fara TVA
185.89 RON
pret fara TVA
APP06-24-SC/PC-FULL
209.65 RON
fara TVA
186.36 RON
pret fara TVA
APP06-12-SC/APC-FULL
153.74 RON
fara TVA
149.08 RON
pret fara TVA
APP06-12-SC/PC-FULL
153.74 RON
fara TVA
149.08 RON
pret fara TVA
FH302D
64.29 RON
fara TVA
54.74 RON
pret fara TVA
1Port Gigabit GPON Terminal
110.00 RON
fara TVA
69.00 RON
pret fara TVA
FOSC-H003
93.18 RON
fara TVA
74.54 RON
pret fara TVA
PL7622-KIT
214.31 RON
fara TVA
186.36 RON
pret fara TVA
SO-PLC ABS 1x16
123.46 RON
fara TVA
106.22 RON
pret fara TVA
FDB-216A
149.08 RON
fara TVA
111.81 RON
pret fara TVA
Splicer Sudura Fibra
8,618.97 RON
fara TVA
7,454.24 RON
pret fara TVA
Gigabit PoE Injector
71.28 RON
fara TVA
67.55 RON
pret fara TVA
PoE30G-AT
72.21 RON
fara TVA
64.76 RON
pret fara TVA
300Mbps Wireless N Outdoor Access Point
207.00 RON
fara TVA
199.00 RON
pret fara TVA
Donkey DL880
999.00 RON
fara TVA
749.00 RON
pret fara TVA

 
Pagini produse: 12345