Curs valutar

03-Aug-2020

1 EURO = 4.8351 RON  
1 USD = 4.1131 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoegigabitcablu utpz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewayplugprizawirelessterouter wireless routerac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikounifiraspberry pi 2 model benergytkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atmeterraftsolo10gdoor phone720pcomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobilamesh3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectriciraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanextender3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4kseoutdoor650ups120060001000010kvausbepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraac1200om1svcstackingcoaxvflsmbgftp5baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2cablu ftpab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascablutvcamewradvr4ch150mmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gaming20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetallitatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin bgftp6bgftp6pebgutp5bgutp6bgutp3bgutp5pebgftp5pebgutp6lszhbgutp6pebgutp5lszhbgsf/utp5lsnhbgftp5lszhbgftp6lszhbgf/ftp6abgf/ftp6apebgftp6alszhtooless>qrg11>xtrg11cu-mxtrg6uxtrg6mxtrg11mxtprg11cupextrg11pvcxtrg6m/txtrg6/txtrg11m/txtrg6u100xtrg6lszhxtrg11/tbgrg6ubgrg6/tbgrg6mbgrg6m/tbgrg11mbgrg11m/tbgrg6lszhbgrg6/tlszh

ANPC

Oferte speciale

Pagini produse: 123456789101112131415161718
XSFP-MM850-10G
112.85 RON
fara TVA
87.20 RON
pret fara TVA
cuTVA: 103.77 RON
XSFP-LD15-3K LC DDM
52.06 RON
fara TVA
45.65 RON
pret fara TVA
cuTVA: 54.33 RON
XSFP-LD13-3K LC DDM
52.06 RON
fara TVA
45.65 RON
pret fara TVA
cuTVA: 54.33 RON
ADSS-80 3kN
5.95 RON
fara TVA
4.87 RON
pret fara TVA
cuTVA: 5.79 RON
ADSS-80 3kN
3.95 RON
fara TVA
3.59 RON
pret fara TVA
cuTVA: 4.28 RON
MM-LC-OM2-1,5
4.10 RON
fara TVA
3.73 RON
pret fara TVA
cuTVA: 4.44 RON
MM-SC-OM2-1,5
4.10 RON
fara TVA
3.73 RON
pret fara TVA
cuTVA: 4.44 RON
NF-904
230.88 RON
fara TVA
154.72 RON
pret fara TVA
cuTVA: 184.12 RON
TA4-23-26
34.88 RON
fara TVA
25.65 RON
pret fara TVA
cuTVA: 30.52 RON
MMD-LCST-OM4-2
23.61 RON
fara TVA
21.91 RON
pret fara TVA
cuTVA: 26.08 RON
MMD-SCST-OM4-2
23.61 RON
fara TVA
21.91 RON
pret fara TVA
cuTVA: 26.08 RON
MMD-STST-OM4-2
23.61 RON
fara TVA
21.91 RON
pret fara TVA
cuTVA: 26.08 RON
MMD-LCLC-OM4-2
23.61 RON
fara TVA
21.91 RON
pret fara TVA
cuTVA: 26.08 RON
MMD-SCLC-OM4-2
23.61 RON
fara TVA
21.91 RON
pret fara TVA
cuTVA: 26.08 RON
MMD-SCSC-OM4-2
23.61 RON
fara TVA
21.91 RON
pret fara TVA
cuTVA: 26.08 RON
MMD-LCST-OM3-2
18.48 RON
fara TVA
15.94 RON
pret fara TVA
cuTVA: 18.96 RON
MMD-SCST-OM3-2
18.43 RON
fara TVA
15.94 RON
pret fara TVA
cuTVA: 18.96 RON
MMD-STST-OM3-2
18.43 RON
fara TVA
15.94 RON
pret fara TVA
cuTVA: 18.96 RON
MMD-SCSC-OM3-2
18.48 RON
fara TVA
15.94 RON
pret fara TVA
cuTVA: 18.96 RON
ADSS 2.5KN
5.32 RON
fara TVA
4.40 RON
pret fara TVA
cuTVA: 5.24 RON
UAP-LR-front
385.11 RON
fara TVA
345.85 RON
pret fara TVA
cuTVA: 411.57 RON
LTC-RP LSZH
3.69 RON
fara TVA
2.82 RON
pret fara TVA
cuTVA: 3.36 RON
CTC CST
3.74 RON
fara TVA
3.08 RON
pret fara TVA
cuTVA: 3.67 RON
CTC CST
2.56 RON
fara TVA
2.10 RON
pret fara TVA
cuTVA: 2.50 RON
CTC CST
2.31 RON
fara TVA
1.95 RON
pret fara TVA
cuTVA: 2.32 RON
CTC CST
2.00 RON
fara TVA
1.79 RON
pret fara TVA
cuTVA: 2.13 RON
CTC LSZH 1,6KN
2.36 RON
fara TVA
2.00 RON
pret fara TVA
cuTVA: 2.38 RON
CTC LSZH 1,6KN
2.10 RON
fara TVA
1.85 RON
pret fara TVA
cuTVA: 2.20 RON
CTC LSZH 1,6KN
1.80 RON
fara TVA
1.59 RON
pret fara TVA
cuTVA: 1.89 RON

 
Pagini produse: 123456789101112131415161718
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept