Curs valutar

03-Aug-2020

1 EURO = 4.8351 RON  
1 USD = 4.1131 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoegigabitcablu utpz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewayplugprizawirelessterouter wireless routerac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikounifiraspberry pi 2 model benergytkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atmeterraftsolo10gdoor phone720pcomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobilamesh3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectriciraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanextender3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4kseoutdoor650ups120060001000010kvausbepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraac1200om1svcstackingcoaxvflsmbgftp5baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2cablu ftpab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascablutvcamewradvr4ch150mmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gaming20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetallitatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin bgftp6bgftp6pebgutp5bgutp6bgutp3bgutp5pebgftp5pebgutp6lszhbgutp6pebgutp5lszhbgsf/utp5lsnhbgftp5lszhbgftp6lszhbgf/ftp6abgf/ftp6apebgftp6alszhtooless>qrg11>xtrg11cu-mxtrg6uxtrg6mxtrg11mxtprg11cupextrg11pvcxtrg6m/txtrg6/txtrg11m/txtrg6u100xtrg6lszhxtrg11/tbgrg6ubgrg6/tbgrg6mbgrg6m/tbgrg11mbgrg11m/tbgrg6lszhbgrg6/tlszh

ANPC

Oferte speciale

Pagini produse: 123456789101112131415161718
ADSS-50
8.31 RON
fara TVA
6.46 RON
pret fara TVA
cuTVA: 7.69 RON
F/FTP cat6A LSZH
2.16 RON
fara TVA
2.05 RON
pret fara TVA
cuTVA: 2.44 RON
Pigtail fibra multi mode
4.62 RON
fara TVA
4.48 RON
pret fara TVA
cuTVA: 5.33 RON
MM-LC-OM3-1,5
4.62 RON
fara TVA
4.48 RON
pret fara TVA
cuTVA: 5.33 RON
AP325 -POE
180.35 RON
fara TVA
146.40 RON
pret fara TVA
cuTVA: 174.22 RON
WF2411E
44.56 RON
fara TVA
35.54 RON
pret fara TVA
cuTVA: 42.29 RON
SM-LC-1
4.10 RON
fara TVA
3.73 RON
pret fara TVA
cuTVA: 4.44 RON
MICRO-96xSM G652D
7.44 RON
fara TVA
6.16 RON
pret fara TVA
cuTVA: 7.32 RON
MICRO-48xSM G652D
4.57 RON
fara TVA
3.33 RON
pret fara TVA
cuTVA: 3.96 RON
MICRO-24xSM G652D
2.87 RON
fara TVA
2.05 RON
pret fara TVA
cuTVA: 2.44 RON
LTC-RP 4kN 96 fibre
9.19 RON
fara TVA
7.01 RON
pret fara TVA
cuTVA: 8.34 RON
LTC-RP 4kN 72 fibre
6.96 RON
fara TVA
4.69 RON
pret fara TVA
cuTVA: 5.58 RON
LTC-RP 4kN 48 fibre
5.28 RON
fara TVA
3.84 RON
pret fara TVA
cuTVA: 4.57 RON
LTC-RP 4kN 24 fibre
3.49 RON
fara TVA
2.82 RON
pret fara TVA
cuTVA: 3.36 RON
LTC-RP 4kN 12 fibre
2.51 RON
fara TVA
2.26 RON
pret fara TVA
cuTVA: 2.69 RON
PP25-RJ11
45.14 RON
fara TVA
39.50 RON
pret fara TVA
cuTVA: 47.00 RON
8.22 RON
fara TVA
6.67 RON
pret fara TVA
cuTVA: 7.94 RON
6.33 RON
fara TVA
4.35 RON
pret fara TVA
cuTVA: 5.18 RON
8723NH
6.62 RON
fara TVA
5.02 RON
pret fara TVA
cuTVA: 5.98 RON
FTTH DROP 2 fibre
0.41 RON
fara TVA
0.36 RON
pret fara TVA
cuTVA: 0.43 RON
FTTH DROP Mess 2 Fibre
0.46 RON
fara TVA
0.41 RON
pret fara TVA
cuTVA: 0.48 RON
FLAT DROP AERIAN
2.82 RON
fara TVA
2.46 RON
pret fara TVA
cuTVA: 2.93 RON
FLAT DROP AERIAN
1.95 RON
fara TVA
1.74 RON
pret fara TVA
cuTVA: 2.07 RON
FLAT DROP AERIAN
1.69 RON
fara TVA
1.54 RON
pret fara TVA
cuTVA: 1.83 RON
FLAT DROP AERIAN
1.38 RON
fara TVA
1.23 RON
pret fara TVA
cuTVA: 1.46 RON
ADSS-100
5.54 RON
fara TVA
5.13 RON
pret fara TVA
cuTVA: 6.10 RON
ADSS-100
4.15 RON
fara TVA
3.84 RON
pret fara TVA
cuTVA: 4.57 RON
ADSS-100
3.23 RON
fara TVA
3.03 RON
pret fara TVA
cuTVA: 3.60 RON

 
Pagini produse: 123456789101112131415161718
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept