Curs valutar

22-Apr-2019

1 EURO = 4.7584 RON  
1 USD = 4.2306 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzac routerenergywirelessraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemount1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecwdmsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5inverter22u27u37u42ulcd4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgapatchtrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiemetalicpigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high quality

ANPC

 » Aparate de sudura fibra optica



AOF500

instument GPON/EPON Power Meter retele GPON/ EPON 1310/1490/1550nm triple display

Braun Group - AOF500 PONmeter

Poate fi folosit si pentru testare media convertere sau SFP 1310/1490/1550nm, intercalind in retea
PON meter (fiber in / fiber out) este un instrument esential pentru masurarea retelelor EPON/ GPON:  ( verify the continuity and evaluate fiber link transmission quality.) afisind simultan pe LCD puterea semnalului pentru cele trei lungimi de unda: 1310nm, 1490nm & 1550nm.
Prevazut cu doua intrari optice, poate fi conectat in bucla ( loop) pentru testarea rapida  a retelelor optice cu  echipamente SFP, media convertere, transmitatoare optice,...
 Caracteristici: 
●Evaluare automata PASS/FAIL
●Inspectie vizuala rapida si eficienta
●Niveluri de putere distincte pentru 1310 nm,1490 nm si 1550 nm
●Pass prin masurare
●Masoara si afiseaza simultan semnalele concurente de voce, date si video pe arhitecturi PON diferite
●Calibrare manuala

Alte imagini:
AOF500AOF500AOF500

Pret vechi:
1.094,43 RON fara TVA


Pret nou:
785,14 RON

*) Pretul nu contine TVA

Disponibilitate :
In stoc

SPECIFICATIONS
Model AOF500
Measurement Range(dBm) 1310 nm: +10 ~ - 40 dBm/1490 nm: +10 ~ - 50 dBm/1550 nm: +25 ~ - 50 dBm
Pass Through Loss < 1.5 dB
Accuracy * ±0.2 dB(burst signal:±0.5dB)
Threshold sets 10
Data Storage 100
Connector SC/PC ( or customize )
Auto Power Off No operation in 10 minutes (can be canceled), Low battery energy
Battery Charge Yes
Connect To PC Optional function
Manual Calibration Yes
Operate Time Above 36 hours
Power Supply 3* AA batteries or AC/DC power supply adapter

* at 20±3℃ , with SC/PC connector, -10dBm

 

GENERAL SPECIFICATIONS
Size(H*W*D) 190mm *90mm * 40mm
Weight about 450g
Storage Temperature -20 -- +60℃ , < 90%RH
Operating Temperature -10 -- +50℃ , < 90%RH
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept