Curs valutar

19-Dec-2018

1 EURO = 4.6478 RON  
1 USD = 4.0820 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitstabilizator de tensiunepoez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetstatie radio cbstatie radio autostatie radio19"rackapceilingtavangigabitcameraplanettemperaturehumiditysensorpolitaantene satelitlightwallmountsfpstabilizator trifazictviahdhikvisionturbohdsmartvu+fibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialprizaplugunifiamikotkb4kxsfp3kmddmraspberry pi 2 model bmountableantene 24ghzenergyaudiojackrcaraspberry pivideocable4 contactraftperete802.3atcomutatormeterswitch poemicro switch720p3000door phone1000mmountsoloserverwdmhdmisfp+solar10gelectriciconectoriraspberryconectorventfanac routerrtl8370-gr2200turngertduinocablu ftpelectricaeotecdatefixas2rapidip661500cutiearduinofemalestacking sfpmobilafbcmiraa4combo22ucat5injector42u37u27umeshoutdoor650ups1200600010kvainverterepscentrala5ghzlcddoor locksirencabluraspberry pi 2 model b+ kitvu+ tuner dvb-c/t/t2popphd10000razberry100minoxrouter gigabitsipraspberry pi 3 model bgepon6004chgiga 850nm mc high wuality900banana pigamingbalunduo2sinus8501050baterieab cryptobox 600hdcablu alimentare1300duo 2usbpcisplitergigaethernetlaptophd826548pl80l45delld630d-63020kvavu+ duo2vu+ solo21000ftthbanana proacumulatorwmt60l60usb sticksmoke sensormonturaftptester150mconvertortermostatplcvgadvrflood sensorunorelay switchrgbwdimmerwallsocketblindmicroswitchwindow sensordoor sensorpatchtrifazicwirelessvideo interfonmotionmetalicpir4ksepigtailapcsasiuventilatiew2camewratvinvertorcoaxialgas47usinvera plusrepeterwifi

ANPC

 » Aparate de sudura fibra optica



AOF500

instument GPON/EPON Power Meter retele GPON/ EPON 1310/1490/1550nm triple display

Braun Group - AOF500 PONmeter

Poate fi folosit si pentru testare media convertere sau SFP 1310/1490/1550nm, intercalind in retea
PON meter (fiber in / fiber out) este un instrument esential pentru masurarea retelelor EPON/ GPON:  ( verify the continuity and evaluate fiber link transmission quality.) afisind simultan pe LCD puterea semnalului pentru cele trei lungimi de unda: 1310nm, 1490nm & 1550nm.
Prevazut cu doua intrari optice, poate fi conectat in bucla ( loop) pentru testarea rapida  a retelelor optice cu  echipamente SFP, media convertere, transmitatoare optice,...
 Caracteristici: 
●Evaluare automata PASS/FAIL
●Inspectie vizuala rapida si eficienta
●Niveluri de putere distincte pentru 1310 nm,1490 nm si 1550 nm
●Pass prin masurare
●Masoara si afiseaza simultan semnalele concurente de voce, date si video pe arhitecturi PON diferite
●Calibrare manuala

Alte imagini:
AOF500AOF500AOF500

Pret vechi:
1.068,99 RON fara TVA


Pret nou:
766,89 RON

*) Pretul nu contine TVA

Disponibilitate :
In stoc

SPECIFICATIONS
Model AOF500
Measurement Range(dBm) 1310 nm: +10 ~ - 40 dBm/1490 nm: +10 ~ - 50 dBm/1550 nm: +25 ~ - 50 dBm
Pass Through Loss < 1.5 dB
Accuracy * ±0.2 dB(burst signal:±0.5dB)
Threshold sets 10
Data Storage 100
Connector SC/PC ( or customize )
Auto Power Off No operation in 10 minutes (can be canceled), Low battery energy
Battery Charge Yes
Connect To PC Optional function
Manual Calibration Yes
Operate Time Above 36 hours
Power Supply 3* AA batteries or AC/DC power supply adapter

* at 20±3℃ , with SC/PC connector, -10dBm

 

GENERAL SPECIFICATIONS
Size(H*W*D) 190mm *90mm * 40mm
Weight about 450g
Storage Temperature -20 -- +60℃ , < 90%RH
Operating Temperature -10 -- +50℃ , < 90%RH