Curs valutar

23-Jan-2020

1 EURO = 4.7786 RON  
1 USD = 4.3095 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpz-wavestabilizator de tensiunegigabitswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+hdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4gmanagementrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1svcstackingbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:

ANPC

 » Media Convertoare Fast Ethernet(10/100M) pentru fibra optica



XTR101-LD1310-10km

WDM Media Converter 10/100 single fiber SM, 1*RJ45,

Braun Group - XTR101A-1310-25

Media Converter WDM 10/100M, Tx:1310nm, Rx:1550nm, max 25Km transmission distance transceiver optic 155Mbps, SC connector, 1 x port RJ-45. Sursa 5V.
Braun Group

Rackabile in sasiul MC1400-5V
Lucreaza pe o singura fibra optica SM, in pereche cu XTR101B- 1550-25

Pret fara TVA:
91.06 RON

Pret cu TVA :
108,36 RON

Disponibilitate :
In stoc

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept