Curs valutar

22-Jul-2019

1 EURO = 4.7315 RON  
1 USD = 4.2103 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcd4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiemetalicpigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20km

ANPC

 » Switch cu management si porturi de fibra optionale, Switch Gigabit, Module de fibra pentru switch-uri



2-port Gigabit 24-port Web Smart Switch TP-Link TL-SL3428

Switch web smart 24 porturi + 2 porturi gigabit

TP-Link - TL-SL3428

Switch 24 porturi 10/100M, 2 porturi 10/100/1000 cupru, 2 sloturi expansiune SFP, Port/Tag-based VLAN, MAC address Binding, Priority, Port Mirror/Trunking, VCT, configurare interfata web, SMNP, MIB, Spanning Tree protocol

Pret fara TVA:
590.00 RON

Pret cu TVA :
702,10 RON

Disponibilitate :
Sunati

TP-Link TL-SL3428 - 24+4G Gigabit-Uplink Managed Switch
 • 24+4G Gigabit-Uplink Managed Switch
 • Advanced standards-based enterprise features: IEEE802.1d, 802.1x, 802.1Q, 802.1p, IGMP Snooping, SNMP and more
 • Per port egress/ingress Bandwidth Control
 • SNMP, Web-based, Telnet,Console management
Description
   The TL-SL3428 24+4G Gigabit-Uplink Managed Switch fully complies with IEEE802.3/802.3u/802.3ab/802.3z Ethernet standards. It provides 24 10/100Mbps and 2 10/100/1000Mbps UTP/STP RJ45 ports with auto-MDI/MDIX and 2 SFP independence expansion slots supporting MiniGBIC modules. It also provides powerful management functions, including the system, port, network, Spanning Tree protocol, IEEE802.1X protocol, VLAN, Trunk, IGMP Snooping, SNMP protocol, priority and security.

   The TL-SL3428 switch provides multiple management methods: SNMP, Web and Telnet/Console. Its standard 19-inch rack-mountable steel case and intelligent management make it is suitable for small, middle and large networks.
 
Features
 • Fully complies with IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab and 802.3z standards
 • 24 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIX
 • 2 10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIX
 • 2 SFP independence expansion slots supporting MiniGBIC modules
 • Supports SNMP, Web and Telnet/Console management
 • Supports SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3
 • Supports SNMP MIB-II, Ethernet-like MIB and Bridge MIB
 • Supports RMON statistics, history, alarm and event group
 • Supports GARP and GVRP
 • Supports IEEE 802.1X Port-Based Network Access Control protocol and connect to RADIUS
 • Supports Port bandwidth control (per port egress/ingress rate control)
 • Supports Port-Based VLAN and IEEE 802.1Q Tag VLAN
 • Supports IEEE 802.3ad port trunk with LACP
 • Supports Static MAC address and filtering MAC address management
 • Supports Static Port Priority and IEEE 802.1p Priority
 • Supports the configuration function of Port Security, Broadcast Storm Control and Port Mirror
 • Supports IEEE 802.1D Spanning Tree protocol
 • Supports IGMP Snooping function
 • Supports firmware upgrade, configuration backed up and restored
 • Rack-mountable steel case
 • Internal power supply
 
SPECIFICATIONS
 
 Protocols and Standards  IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3x, 802.1D, 802.1Q, 802.1p, 802.1x, SNMP
 Ports  24 10/100M Auto-Negotiation RJ45 Ports (Auto MDI/MDIX)
 2 10/100/1000M Auto-Negotiation RJ45 Ports (Auto MDI/MDIX)
 2 independence SFP slots
 1 Console (RS232 DB9 Male)
 Network Media  10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
 EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
 EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
 1000Base-X: MMF, SMF
 LED Indicators  Each port : Link/Act; 100Mbps or 1000Mbps(Speed)
 Power : Power
 Power Input  100-240VAC, 50/60Hz
 Dimensions (WxDxH)  440 x 180 x 44mm
 Environment  Operating Temperature: 0~40°C
 Storage Temperature: -40~70°C
 Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
 Storage Humidity: 5%~95% non-condensing
 
* Specificatiile pot fi schimbate fara preaviz
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept