Curs valutar

15-Oct-2019

1 EURO = 4.7536 RON  
1 USD = 4.3072 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftsolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC

 » Media Convertoare GIGA Ethernet (10/100/1000M)



optic switch gigabit 4Port/ Bridge Media Converter  2port SFP 1.25G + 2*RJ45 gigabit

Switch gigabit 4Port (Bridge Media Converter) 2port SFP 1.25G + 2*RJ45 gigabit

Braun Group - GTR2002

(Switch gigabit compact 4 port )
Media convertor Gigabit  2 *modul SFP miniGbic + 2 port RJ45 gigabit 10/100/1000M.
Accepta module standard SFP 1.25G (miniGbic) pe fibra SM sau MM.
*Necesita module SFP gigabit ( modulul nu este inclus in pret)*
 

Alte imagini:
optic switch gigabit 4Port/ Bridge Media Converter  2port SFP 1.25G + 2*RJ45 gigabitoptic switch gigabit 4Port/ Bridge Media Converter  2port SFP 1.25G + 2*RJ45 gigabit
Pret fara TVA:
190.14 RON

Pret cu TVA :
226,27 RON

Disponibilitate :
Sunati

BRAUN GROUP- Gigabit Ethernet Bridge Media Converter
 • Comply with  IEEE 802.3u 10/100/1000Base-TX and 1000Base-FX
 • FX port support hot-swappable
 • Extend fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber
Description
   
Features
 
SPECIFICATIONS
Standards IEEE 802.3u 10/100/1000Base-TX and 1000Base-FX
Connector 2 SFP slot; 2 RJ45 jack gigabit 10/100/1000
Max. Distance Twisted Pair (Cat.5):100m
Multi-mode Fiber Optic : 0.55-3km depending on SFP module used.
Single-mode Fiber Optic: 10-120 km depending on SFP module used.
Power External Power Adapter. (DC 5V / 1A)
Temperature Operation: -10° to 65°C
Storage: -40° to 85°C
Dimensions 94x70x25mm
* Specificatiile pot fi schimbate fara preaviz
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept