Curs valutar

15-Aug-2020

1 EURO = 4.8358 RON  
1 USD = 4.1020 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoegigabitcablu utpz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfac routergatewayplugprizawirelessterouter wireless routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikounifiraspberry pi 2 model benergytkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atmeterraftsolo10gplc2plc4door phone720pcomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobilamesh3000ventplc8rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectriciraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanextender3g4gmanagementrg6plc16router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4kseoutdoor650ups120060001000010kvausbepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraac1200om1svcstackingcoaxvflsmbgftp5plc8-absbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2cablu ftpab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascablutvcamewradvr4ch150mmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gaming20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetallitatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin bgftp6bgftp6pebgutp5bgutp6bgutp3bgutp5pebgftp5pebgutp6lszhbgutp6pebgutp5lszhbgsf/utp5lsnhbgftp5lszhbgftp6lszhbgf/ftp6abgf/ftp6apebgftp6alszhtooless>qrg11>xtrg11cu-mxtrg6uxtrg6mxtrg11mxtprg11cupextrg11pvcxtrg6m/txtrg6/txtrg11m/txtrg6u100xtrg6lszhxtrg11/tbgrg6ubgrg6/tbgrg6mbgrg6m/tbgrg11mbgrg11m/tbgrg6lszhbgrg6/tlszh802.3btplc4-absplc16apc

ANPC

 » Media Convertoare GIGA Ethernet (10/100/1000M)



optic switch gigabit 4Port/ Bridge Media Converter  2port SFP 1.25G + 2*RJ45 gigabit

Switch gigabit 4Port (Bridge Media Converter) 2port SFP 1.25G + 2*RJ45 gigabit

Braun Group - GTR2002

Media convertor Gigabit  2-port SFP 1000M + 2-port RJ45 10/100/1000M.
Accepta module standard SFP 1.25G SM / MM.
*(modulul nu este inclus in pret)*
 

Alte imagini:
optic switch gigabit 4Port/ Bridge Media Converter  2port SFP 1.25G + 2*RJ45 gigabitoptic switch gigabit 4Port/ Bridge Media Converter  2port SFP 1.25G + 2*RJ45 gigabit





Pret vechi fara TVA :
169,25 RON


Pret nou fara TVA :
130,57 RON

Pret nou cu TVA :
155,37 RON

Disponibilitate :
In stoc

BRAUN GROUP- Gigabit Ethernet Bridge Media Converter
 • Comply with  IEEE 802.3u 10/100/1000Base-TX and 1000Base-FX
 • FX port support hot-swappable
 • Extend fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber
Description
   
Features
 
SPECIFICATIONS
Standards IEEE 802.3u 10/100/1000Base-TX and 1000Base-FX
Connector 2 SFP slot; 2 RJ45 jack gigabit 10/100/1000
Max. Distance Twisted Pair (Cat.5):100m
Multi-mode Fiber Optic : 0.55-3km depending on SFP module used.
Single-mode Fiber Optic: 10-120 km depending on SFP module used.
Power External Power Adapter. (DC 5V / 1A)
Temperature Operation: -10° to 65°C
Storage: -40° to 85°C
Dimensions 94x70x25mm
* Specificatiile pot fi schimbate fara preaviz
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept