Curs valutar

18-Jul-2019

1 EURO = 4.7345 RON  
1 USD = 4.2201 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemount1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecwdmsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcd4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiemetalicpigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic

ANPC

 » Switch cu management si porturi de fibra optionale, Switch Gigabit, Module de fibra pentru switch-uri



Switch Gigabit Web Smart 16 porturi + 1 port  TP-Link TL-SL2218WEB

Switch Web Smart 16 P+ 1 Gigabit + 1 SFP miniGbic

TP-Link - TL-SL2218

16-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Smart Switch, 16 10/100Mbps RJ45 ports, 2 Gigabit RJ45 Ports and 2 Combo SFP Slots, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, DHCP Filtering, 802.1P Qos, Rate Limiting, Voice VLAN, Port Trunking, LACP, Port Mirroring, SNMP, RMON, 1U 19-inch rack-mountable steel case






Pret vechi fara TVA :
370,00 RON


Pret nou fara TVA :
335,00 RON

Pret nou cu TVA :
398,65 RON

Disponibilitate :
Sunati

TL-SL2218WEB - 16+2G Gigabit-Uplink Web Smart Switch
 • 16+2G Gigabit-Uplink Web Smart Switch
 • Quick and easy setup with Web-based management
 • Supports Port-Based VLAN and IEEE 802.1Q Tag VLAN
 • Supports Static MAC address and filtering MAC address management
 
Description

   The TL-SL2218WEB Gigabit-Uplink Web Smart Switch fully complies with IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3z Ethernet standards.It provides 16 10/100Mbps and 1 10/100/1000Mbps UTP/STP RJ45 ports with auto-MDI/MDIX and 1 SFP independence expansion slots supporting MiniGBIC modules. It also provides Web-based management functions including the system, port network, VLAN, Trunk, Priority and security etc.Its standard 19-inch rack-mountable steel case and intelligent management makes it is suitable for small, middle and large networks.
 
Features
 • Fully complies with IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab and 802.3z standards
 • 16 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIX
 • 2 Gigabit RJ45 Ports and 2 Combo SFP Slots
 • Quick and easy setup with Web-based management
 • Supports Port-Based VLAN and IEEE 802.1Q Tag VLAN
 • Supports Port Bandwidth Control
 • Supports Port Trunking
 • Supports the configuration function of Port Security, Broadcast Storm Control and Port Mirror
 • Supports Static MAC address and filtering MAC address management
 • Supports Virtual Cable Test
 • Supports Static Port Priority and IEEE 802.1p Class of Service (CoS) with 4-level priority queuing
 • Supports firmware upgrade, configuration backed up and restored
 • Rack-mountable steel case
 • Internal power supply
 
Specifications :
Standards and protocols IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3x, 802.1Q, 802.1p
Ports 16 10/100M Auto-Negotiation RJ45 Ports (Auto MDI/MDIX)
2 10/100/1000M Auto-Negotiation RJ45 Ports (Auto MDI/MDIX)
2 Combo SFP slots
1 Console (RS232 DB9 Male)
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000Base-X: MMF, SMF
LED Indicators Each port: Link/Act; 100Mbps or 1000Mbps(Speed)
Power: Power, CPU
Power Input 100-240VAC, 50/60Hz
Dimensions (WxDxH) 440 x 180 x 44 mm
Environment Operating Temperature: 0~40°C
Storage Temperature: -40~70°C
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~95% non-condensing
* Specificatiile pot fi schimbate fara preaviz
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept