Curs valutar

09-Dec-2019

1 EURO = 4.7777 RON  
1 USD = 4.3149 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpz-wavestabilizator de tensiunegigabitswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+hdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4gmanagementrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1svcstackingbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlan

ANPC

 » Switch-uri si injectoare PoE



24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch

Switch Layer2, PoE 10/100/1000T 802.3at +2port SFP -24-Port Gigabit

Planet - GS-4210-24P2S

 24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch

Alte imagini:
24-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch
Pret fara TVA:
1,555.05 RON

Pret cu TVA :
1.850,50 RON

Disponibilitate :
Sunati

Hardware Specifications
Hardware Version 2
Copper Ports 24 x 10/100/1000BASE-T RJ45 Auto-MDI/MDI-X Ports
PoE Injector Port 24 802.3af/802.3at PoE Injector Ports
SFP/mini-GBIC Slots 2 100/1000BASE-X SFP interfaces, supporting 100/1000Mbps dual mode
Console 1 x RS-232-to-RJ45 serial port (115200, 8, N, 1)
Switch Architecture Store-and-Forward
Switch Fabric 52Gbps/non-blocking
Switch Throughput@64 bytes 38.6Mpps @64 bytes
MAC Address Table 8K entries
Shared Data Buffer 4.1 megabits
Flow Control IEEE 802.3x pause frame for full-duplex
Back pressure for half-duplex
Jumbo Frame 9216 bytes
Reset Button < 5 sec: System reboot
> 5 sec: Factory default
LED System:
Power (Green)
10/100/1000T RJ45 Interfaces (Port 1 to Port 24):
1000 LNK/ACT (Green), 10/100 LNK/ACT (Orange), PoE (Orange)
100/1000Mbps SFP Interfaces (Port 25 to Port 26):
1000 LNK/ACT (Green), 100 LNK/ACT (Orange)
Thermal Fan 2
Power Requirements 100~240V AC, 50/60Hz, 4A (max.)
Power Consumption/Dissipation Max. 330 watts/1122 BTU
Dimensions (W x D x H) 445 x 207 x 45 mm (1U height)
Weight 2.8kg
Enclosure Metal
Power over Ethernet
PoE Standard IEEE 802.3af Power over Ethernet/PSE
IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus/PSE
PoE Power Output Per Port 52V DC, 300mA. Max. 15.4 watts (IEEE 802.3af)
Per Port 52V DC, 600mA. Max. 30 watts (IEEE 802.3at)
PoE Power Budget 300 watts
Number of PDs, 7 watts 24
Number of PDs, 15.4 watts 19
Number of PDs, 30 watts 9
Layer 2 Functions
Port Mirroring TX/RX/both
Many-to-1 monitor
VLAN 802.1Q tagged-based VLAN
Up to 256 VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs
802.1ad Q-in-Q tunneling
Voice VLAN
Protocol VLAN
Private VLAN (Protected port)
GVRP
Management VLAN
Link Aggregation IEEE 802.3ad LACP supports 1 group of 2-port trunk and static trunk supports 1 group of 2-port trunk
Spanning Tree Protocol IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol (STP)
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)
IGMP Snooping IGMP (v2/v3) snooping
IGMP querier
Up to 256 multicast groups
MLD Snooping IPv6 MLD (v1/v2) snooping, up to 256 multicast groups
Access Control List IPv4/IPv6 IP-based ACL/MAC-based ACL
Pv4/IPv6 IP-based ACE/MAC-based ACE
QoS 8 mapping IDs to 8 level priority queues
- Port number
- 802.1p priority
- DSCP/IP precedence of IPv4/IPv6 packets
Traffic classification based, strict priority and WRR
Ingress/Egress Rate Limit per port bandwidth control
Security IEEE 802.1X port-based authentication
Built-in RADIUS client to cooperate with RADIUS server
RADIUS/TACACS+ authentication
IP-MAC port binding
MAC filtering
Static MAC address
DHCP snooping and DHCP Option82
STP BPDU guard, BPDU filtering and BPDU forwarding
DoS attack prevention
ARP inspection
IP source guard
Storm control support
Broadcast/unknown unicast/unknown multicast
Management Functions
Basic Management Interfaces RJ45 Console; Web browser; Telnet; SNMP v1, v2c, v3
Firmware upgrade by HTTP/TFTP Protocol through Ethernet network
Configuration upload/download through HTTP/TFTP
Remote/Local Syslog
System log
LLDP Protocol
SNTP
PLANET Smart Discovery Utility
Secure Management Interfaces HTTPs, SNMP v3
SNMP MIBs RFC 3635 Ethernet-like MIB
RFC 2863 Interface Group MIB
RFC 2819 RMON (1, 2, 3, 9)
RFC 1493 Bridge MIB
Standards Conformance
Regulatory Compliance FCC Part 15 Class A, CE
Standards Compliance IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX/100BASE-FX
IEEE 802.3z Gigabit SX/LX
IEEE 802.3ab Gigabit 1000T
IEEE 802.3x flow control and back pressure
IEEE 802.3ad port trunk with LACP
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p Class of Service
IEEE 802.1Q VLAN tagging
IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
IEEE 802.1ab LLDP
IEEE 802.3af Power over Ethernet
IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus
RFC 768 UDP
RFC 793 TFTP
RFC 791 IP
RFC 792 ICMP
RFC 2068 HTTP
RFC 1112 IGMP version 1
RFC 2236 IGMP version 2
RFC 3376 IGMP version 3
RFC 2710 MLD version 1
RFC 3810 MLD version 2
Environment
Operating Temperature: 0 ~ 50 degrees C
Relative Humidity: 5 ~ 95% (non-condensing)
Storage Temperature: -10 ~ 70 degrees C
Relative Humidity: 5 ~ 95% (non-condensing)
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept