Curs valutar

06-Jul-2020

1 EURO = 4.8365 RON  
1 USD = 4.2843 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoegigabitcablu utpz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewayplugprizawirelessterouter wireless routerac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikounifiraspberry pi 2 model benergytkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atmeterraftsolo10gdoor phone720pcomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectriciraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbgftp5baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2cablu ftpab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascablutvcamewradvr4ch150mmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin bgftp6bgftp6pebgutp5bgutp6bgutp3bgutp5pebgftp5pebgutp6lszhbgutp6pebgutp5lszhbgsf/utp5lsnhbgftp5lszhbgftp6lszhbgf/ftp6abgf/ftp6apebgftp6alszh

ANPC

 » Switch cu management si porturi de fibra optionale, Switch Gigabit, Module de fibra pentru switch-uri



GS-4210-16P4C

Switch Gigabit POE+ 16-port 802.3at POE+ plus 4-port Gigabit Combo TP/SFP (220W)

Planet - GS-4210-16P4C

IPv6/IPv4, 16-Port Managed 802.3at POE+ Gigabit Ethernet Switch + 4-Port Gigabit Combo TP/SFP (220W)

 
Pret fara TVA:
1,354.22 RON

Pret cu TVA :
1.611,52 RON

Disponibilitate :
Sunati

Hardware Specifications
Copper Ports 20 x 10/100/1000BASE-T RJ45 auto-MDI/MDI-X ports
SFP/mini-GBIC Slots 4 x 100/1000BASE-X SFP interfaces shared with Port-17 to Port-20.
Supports 100/1000Mbps dual mode and DDM
PoE Injector Port 16 ports with 802.3at/af PoE injector function (Port-1 to Port-16)
Console 1 x RS-232-to-RJ45 serial port (115200, 8, N, 1)
Switch Architecture Store-and-Forward
Switch Fabric 40Gbps/non-blocking
Switch Throughput@64Bytes 29.76Mpps
Address Table 8K entries
Shared Data Buffer 4.1 megabits
Flow Control IEEE 802.3x pause frame for full-duplex
Back pressure for half-duplex
Jumbo Frame 10K bytes
Reset Button < 5 sec: System reboot
> 5 sec: Factory default
LED PWR, SYS, LNK/ACT, PoE-in-Use, 1000, FAN 1 Alert, FAN 2 Alert, PoE PWR Alert
Smart Fan 2
Dimensions (W x D x H) 440 x 300 x 44.5 mm, 19-inch, 1U height
Weight 4.132kg
Power Requirements AC 100~240V, 50/60Hz, auto-sensing
ESD Protection 6KV DC
Power Consumption/Dissipation 251 watts (max.)/861.2 BTU
Enclosure Metal
Power over Ethernet
PoE Standard IEEE 802.3af/802.3at PoE/PSE
PoE Power Supply Type End-span
PoE Power Output Per port 52V DC, 30.8 watts (max.)
Power Pin Assignment 1/2(+), 3/6(-)
PoE Power Budget 220 watts (max.) @ 25 degrees C
190 watts (max.) @ 50 degrees C
PoE Ability PD @ 9 watts 16 units
PoE Ability PD @ 15.4 watts 14 units
PoE Ability PD @ 30 watts 7 units
Layer 2 Functions
Port Mirroring TX/RX/both
Many-to-1 monitor
VLAN 802.1Q tagged-based VLAN
Up to 256 VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs
802.1ad Q-in-Q tunneling
Voice VLAN
Protocol VLAN
Private VLAN (protected port)
GVRP
Link Aggregation IEEE 802.3ad LACP and static trunk
Supports 4 groups of 8-port trunk
Spanning Tree Protocol STP/RSTP/MSTP
IGMP Snooping IGMP (v2/v3) Snooping
IGMP Querier
Up to 256 multicast groups
MLD Snooping MLD (v1/v2) Snooping, up to 256 multicast groups
Access Control List IPv4/IPv6 IP-based ACL, MAC-based ACL
QoS 8 mapping ID to 8 level priority queues
- Port number
- 802.1p priority
- 802.1Q VLAN tag
- DSCP field in IP packet
Traffic classification based, strict priority and WRR
Security IEEE 802.1X – Port-based authentication
Built-in RADIUS client to cooperate with RADIUS server
RADIUS/TACACS+ user access authentication
IP-MAC port binding
MAC filtering
Static MAC address
DHCP Snooping and DHCP Option82
STP BPDU guard, BPDU filtering and BPDU forwarding
DoS attack prevention
ARP inspection
IP source guard
Management Functions
Basic Management Interfaces Web browser; telnet; SNMP v1, v2c
Firmware upgrade by HTTP/TFTP protocol through Ethernet network
Remote/local syslog
System log
LLDP protocol
SNTP
Secure Management Interfaces SSH, SSL, SNMP v3
SNMP MIBs RFC 1213 MIB-II
RFC 1215 Generic Traps
RFC 1493 Bridge MIB
RFC 2674 Bridge MIB Extensions
RFC 2737 Entity MIB (version 2)
RFC 2819 RMON (1, 2, 3, 9)
RFC 2863 Interface Group MIB
RFC 3635 Ethernet-like MIB
Standards Conformance
Regulatory Compliance FCC Part 15 Class A, CE
Standards Compliance IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX/100BASE-FX
IEEE 802.3z Gigabit SX/LX
IEEE 802.3ab Gigabit 1000T
IEEE 802.3x flow control and back pressure
IEEE 802.3ad port trunk with LACP
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p Class of Service
IEEE 802.1Q VLAN tagging
IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
IEEE 802.1ab LLDP
IEEE 802.3af Power over Ethernet
IEEE 802.3at High Power over Ethernet
RFC 768 UDP
RFC 793 TFTP
RFC 791 IP
RFC 792 ICMP
RFC 2068 HTTP
RFC 1112 IGMP version 1
RFC 2236 IGMP version 2
RFC 3376 IGMP version 3
RFC 2710 MLD version 1
RFC 3810 MLD version 2
Environment
Operating Temperature: 0 ~ 50 degrees C
Relative Humidity: 5 ~ 95% (non-condensing)
Storage Temperature: -20 ~ 70 degrees C
Relative Humidity: 5 ~ 95% (non-condensing)
 
 
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept