Curs valutar

16-Sep-2019

1 EURO = 4.7354 RON  
1 USD = 4.2654 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC

 » Switch-uri Gigabit cu 5, 8, 16, 24 porturi



ST3108GS

Switch Gigabit 8 Port, 9V 500mA, unblocking green switch

Netis - ST3108GS

Switch ST3108GS cu 8 porturi, 10/100/1000Mbps RJ45. Toate porturile suporta functia Auto MDI/MDIX, eliminand necesitatea cablurilor crossover cables sau a porturilor Uplink. Acest switch este usor de utilizat, foarte performant, low cost, un upgrade gigabit fata de vechile produse. Acesta va spori performanta retelei cu pana la 2000Mbps viteza de transfer in modul Full Duplex.
DC 9V/500mA Realtek chipset unblocking

Alte imagini:
ST3108GSST3108GS
Pret fara TVA:
74.00 RON

Pret cu TVA :
88,06 RON

Disponibilitate :
Sunati

NETIS ST3108GS - 8-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch
  • 8 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIX
  • IEEE 802.3x flow control for Full Duplex mode and backpressure for Half Duplex mode
  • 16Gbps switching fabric capacity/backplane bandwidth
  • Support 9216-byte jumbo packet length forwarding at wired speed
  • Supports 2K MAC address table, MAC address auto-learning & auto-aging
  • Green Ethernet technology for effective power saving
  • LED indicators for simple diagnostics and management
  • Plug and play ,no configuration needed
 
Specifications
HARDWARE
Interface 8 10/100/1000M TX ports
Power Supply DC 9V/500mA (Output)
Dimensions (W X D X H) 130 x 70 x 26 mm
Cabling Type

10 Base-T: UTP Cat.3 or up,100Base-TX: UTP Cat.5 or up, 1000Base-TX: UTP Cat.5 or up

LED Indicator PWR, LAN1-LAN8

SOFTWARE
Standard IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T
Acces Method CSMA/CD
Transfer Method Store and Forward
Switch Architecture Non-blocking
Data Transmission Rate 10/100Mbps(Half-duplex), 20/200/2000Mbps (Full-duplex)
MAC Address Table 2K

OTHERS
Certification CE, FCC
Package Contents 1*ST3108GS, 1*9V/500mA Power Adapter, 1*Quick Instalation Guide
Environment Operating Temperature: 0°C~40°C
Storage Temperature: -40°C~70°C
Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
 
* Specificatiile pot fi schimbate fara preaviz
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept