Curs valutar

21-Jan-2020

1 EURO = 4.7788 RON  
1 USD = 4.3105 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpz-wavestabilizator de tensiunegigabitswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+hdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4gmanagementrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1svcstackingbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:

ANPC

 » Switch-uri Gigabit cu 5, 8, 16, 24 porturi



Switch 16-port 1-port gigabit rackmount TP-Link TL-SL1117

Switch 16-Port 10/100Mbps + 1-Port Uplink 10/100/1000M Gigabit

TP-Link - TL-SL1117

Switch 16 porturi RJ45 *  10/100M + 1 port RJ45 10/100/1000M uplink, carcasa metalica 1U 19" montabila in rack






Pret vechi fara TVA :
151,41 RON


Pret nou fara TVA :
117,42 RON

Pret nou cu TVA :
139,73 RON

Disponibilitate :
Sunati

TP-Link TL-SL1117 - 16+1G Unmanaged Gigabit-Uplink Switch
 
Description
The TL-SL1117 Gigabit Switch provides 16 10/100M Auto-Negotiation RJ45 ports and 1 10/100/1000M Auto-Negotiation RJ45 ports, all RJ45 ports SupportAuto-MDI/MDIX function. TL-SL1117 Gigabit Switch provides a cost-effective, high performance, non-disruptive, smooth evolution into 1000M solutions. The Switch delivers superior performance with improving workgroup, network bandwidth, increasing network node, providing the greater flexibility, installation convenience.
 
Features
  • Supportthe port N-Way Auto-Negotiation ,Store-and-Forward.
  • 100% Data filtering rate eliminates all error packets.
  • Support MAC address learning.
  • Support IEEE 802.3x flow control for full duplex mode and backpressure for half duplex mode.
  • Standard 19inch rack-mountable steel case.
 
SPECIFICATIONS
 
Standards & Protocols IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x
Basic Function Wire-speed Performance
MAC Address Auto-Learning and Auto-aging
IEEE802.3x flow control for Full-Duplex Mode and backpressure for Half-Duplex Mode
Backbound Bandwidth 5.2Gbps
MAC Address Table 8k
Forwarding Rate 10BASE-T: 14880pps/port
100BASE-TX: 148800pps/port
1000BASE-T: 1488000pps/port
Transmission Method Store-and-Forward
Ports 16 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
1 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Network Media 10Base-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ù STP (maximum 100m)
100Base-Tx: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ù STP (maximum 100m)
1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
LED Indicators Power, Link/Act, 100M, 1000M
Safety & Emission FCC, CE
Dimensions (W*D*H) 440*180*44 mm
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃
Storage Temperature: -40℃~70℃
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing 
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Power 100-240VAC, 50/60Hz
 
* Specificatiile pot fi schimbate fara preaviz
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept