Curs valutar

29-May-2020

1 EURO = 4.8421 RON  
1 USD = 4.3983 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpgigabitz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikoac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin

ANPC

Solutii TDM - EOC si PON

 
  Descriere Pret
EP-8101G1Port Gigabit EPON ONU Netis - EP8101G netis

1Port Gigabit EPON ONU ( terminal GEPON / client) avind un port  RJ45 gigabit cupru: 1000/100/10Mbps.
Pentru uplink este echipat cu SFP gigabit EPON 1.25G WDM ( single fiber) 1310Tx/ 1490Rx de 40km.

Perfect compatibil cu EPON OLT  fabricate de: Netcore ( Netis) EP8208/ EP8204 sau cu alte branduri:
SUN Telecom, FirberHome, HUAWEI, ZTE,GW Delight,

 

Pret : 127.31 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 151.50 RON
Disponibilitate : Sunati
EP-82088Ports Gigabit EPON Optical Line Terminal Netis - EP8208 v2.0 OLT GEPON

OLT cu 8 *SFP gigabit port downlink EPON:
Optical Line Terminal, 8* SFP uplink + 8 port gigabit copper combo;
Versiunea 2.0 OLT furnizeaza facilitati extinse si o interfata grafica noua si intuitiva de WEB management // improved WEB management & frindly graphic interface.

 Nu sunt echipate cu modulele SFP PON 

Pret : 5,198.41 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6,186.11 RON
Disponibilitate : Indisponibil
EP8204_front4Ports Gigabit EPON Optical Line Terminal Netis - EP8204 OLT GEPON V.2

Gigabit EPON Optical Line Terminal  -
4 SFP slot downlink for gigabit EPON 1490 Tx/1310 Rx , fiecare SFP- GEPON furnizeaza semnal downlink 64 terminale ONU  ( capacitate totala =256 terminale).
8 uplink GE Combo ports by GOM.

Nu sunt echipate cu modulele SFP gigabit EPON downlink / nici cu module SFP minigbic uplink. ( Modulul SFP-GEPON-OLT este 50EUR/  buc separat )
Vezi si lista de splitere PLC 2x,4x,8x echipate / neechipate cu conectori

Pret : 3,978.38 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4,734.27 RON
Disponibilitate : Indisponibil
1Port Gigabit GPON TerminalGigabit GPON ONU/client terminal Gigabit , easy setup, high stability Tenda - G103 ONT

Easy setup, lucreaza in retele OLT gigabit GPON, compatibil cu majoritatea fabricantilor de OLT
Brand new with English firmware; Easy setup, high stability 2.5Gbps download speed 
Compatibil IEEE802.3ah, G103 este compatibil la nivel global cu orice distribuitor de servicii de internet si cu retele de supraveghere CCTV cu OLT GPON. Vezi user guide in sectiunea download.
Viteza de transmitere a datelor al lui G103 este de 1Gbps pe port RJ45.
De asemenea, G103 este plug & play, nefiind nevoie de configurare la fața locului, totul putând fi facut de la distanța iar distanța de transmitere maxima este de pâna la 20 de kilometri.

Pretul promotional este disponibil in limita stocurilor.

 

Pret vechi 90.18 RON
Pret nou
58.35 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 69.44 RON
Disponibilitate : Sunati
EP-81044Ports EPON ONU cu 4 port client 10/100, routare pe port Netis - EP8104 netis

Terminal EPON ONU (Optical Networking Unit, IEEE 802.3-2005 standards) echipat cu 4Ports Fast Ethernet 10/100 cu facilitati avansate de routing; poate face management pentru 4 clienti diferiti.
compatibil cu EPON OLT  fabricate de: Netcore ( Netis) EP8208/ EP8204 sau cu alte branduri:
SUN Telecom, FiberHome, HUAWEI, ZTE,GW Delight.

 

Pret vechi 149.35 RON
Pret nou
90.64 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 107.86 RON
Disponibilitate : In stoc
FHR2403KONU-GPON FHR2403K ONT/SFU + CATV Phyhome - FHR2403K

GPON FHR2403K ONT/SFU is designed to fulfill FTTH  (Fiber To The Home) and the demand of fixed network operators. It is based on the G.984 technology and has  high cost performance.It is support the CATV signal, It is high-reliable and easy to maintain, support  multiple QoS service guarantees.

 

Pret : 282.53 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 336.22 RON
Disponibilitate : Sunati
EP-8104PEPON ONU 4* Fast Ethernet + 2POTS (FXS) Netis - EP8104P netis

4Ports Fast Ethernet + 2POTS (FXS -gateway de telefon) Fast Ethernet EPON ONU terminal
 realizeaza uplink cu SFP-WDM 1.25G 1310Tx/ 1490Rx de 40km.
Este echipat cu chip -gateway pentru linie analogica de telefon/ fax.

Este client pentru EPON OLT gigabit  fabricate de: Netcore ( Netis) EP8208/ EP8204.
A fost verificat si este compatibil si cu retele optice OLT-EPON  de la: SUN Telecom, FirberHome, HUAWEI, ZTE, GW Delight, ...

Pret : 274.77 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 326.98 RON
Disponibilitate : Sunati
GP8501G1 Port Gigabit GPON Terminal Netis - GP8501G

The GP8501G is an indoor optical network terminal designed for home users and small office and home office (SOHO) users, providing one GPON port and  oneGE/FE auto-negotiation and auto-MDI/MDIX Ethernet port. By using the Gigabit-capable Passive Optical Network (GPON) technology, the GP8501G provides a high-speed data channel through a single optical fiber with an upstream rate of 1.25Gbps and a downstream rate of 2.5Gbps. In this way, you can enjoy the high-speed dataservice, quality voice service, superior video service.
 

Pret : 205.48 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 244.52 RON
Disponibilitate : La comanda
FHR1403KONU-EPON FHR1403K ONT/SFU + CATV Phyhome - FHR1403K

EPON FHR1403K ONT/SFU is designed to fulfill FTTH (Fiber To The Home) and the demand of fixed network operators. And It is fully compliant with technical regulations such as IEEE802.3ah and technical requirement of EPON Equipment (V2.1 and above version) from China Telecom, China Unicom. .It is support the CATV signal, It is high-reliable and easy to maintain, support multiple QoS service guarantees.


 

Pret : 282.53 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 336.22 RON
Disponibilitate : Sunati
HG305-GBroadband CPE / GPON 300Mbps Wireless VoIP Home Gateway Tenda - HG305-G
HG305-G is an optical network equipment used in the FTTP field, which supplies the High-speed Internet/IPTV/VoIP services and brings perfect Internet experience. Moreover, it’s in compliance with IEEE 802.11b/g/n protocol and can offer 300Mbps wireless rate for smartphone, tablet, laptop, etc.

 

Pret : 190.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 227.24 RON
Disponibilitate : Sunati
FD600-111GONU EPON 1xGE C-Data - FD600-111G

EPON ONU SFU 1*GE Ethernet interface, 1 EPON interface,
plastic casing, external power
supply adapter Chip ZTE

 

Pret : 79.62 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 94.75 RON
Disponibilitate : Sunati
FD1104SNOLT GEPON cu 4 PON C-Data - FD1104SN

1U Standalone 4 PON port OLT, 4GE fixed uplink ethernet ports,
4 SFP Combo port, without PON SFP; 220V(110V) AC power supply;
Free EMS management

 

Pret : 2,825.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,362.16 RON
Disponibilitate : Sunati
D600-701GAONT 1xGE + 1xTV C-Data - FD600-701GA

Gpon ONT,1x10/100/1000Mb Ethernet port, 1catv port, build in WDM.

 

Pret : 344.18 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 409.57 RON
Disponibilitate : Sunati
Gigabit EPON TerminalGigabit EPON Terminal Tenda - E101

Compatibil IEEE802.3ah, E101 este compatibil la nivel global cu orice distribuitor de servicii de internet. Viteza de transmitere a datelor al lui E101 este de 1Gbps pe port RJ45. Deasemenea, E101 este plug&play, nefiind nevoie de configurare la fața locului, totul putând fi facut de la distanța iar distanța de transmitere maxima este de pâna la 20 de kilometri.

Pret : 97.60 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 116.15 RON
Disponibilitate : Sunati
OLT-SFP-PX20SFP pt OLT EPON gigabit, Cdata, compatibil orice OLT GEPON/ Ethernet downstream slot C-Data - EPON OLT SFP PX20

EPON OLT SFP module original Cdata, pentru gigabit OLT, 1.25G downstream / 1.25G upstream , Tx-1490nm/ Rx-1310nm, conector SC, distanta 20km.
 compatibila GEPON/ EPON ... univesal gigabit Ethernet OLT

 

Pret : 179.55 RON
pret per 1000 buc.
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 213.66 RON
Disponibilitate : In asteptare
FD600-704GAWONT 4xGE + 1xTV C-Data - FD600-704GAW

4*10/100/1000M Ethernet interface, 1 GPON interface,
1catv port,built-in FWDM, Input optical power -18dBm~0dBm,
support Wi-Fi function and AGC function, Plastic casing, external power supply adapter

 

Pret : 344.18 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 409.57 RON
Disponibilitate : Sunati
Cdata  OLTOLT GEPON cu 8 gigabit EPON ports OLT , uplink GE 8*RJ45 ethernet ports + uplink 8 *SFP gigabit optic C-Data - FD1108S (FD1108S-SAP)

 1U 19inch, 8 gigabit EPON ports OLT pentru maximum 5122 client.
, 8 fixed GE uplink RJ45 ethernet ports, 8 GE uplink optical ports = 8 SFP uplink slots, free EMS software. Supports one 220VAC power supply, (not include PON SFP and uplink SFP module) FD1108S can support 8 EPON PON GE ports and connect 5122 client  ONU at most (by 1:64 splitting ratio), and provides 8 uplink GE electric slots 10/100/1000M auto-negotiable,RJ45  and 8P uplink optical SFP slots (combo).
GEPON OLT FD1108S GEPON OLT built-in powerful switch modules, supporting full-duplex forwarding, powerful layer-2 protocols. GEPON OLT FD1108S GEPON OLTbuilt-in management modules, supporting various types of management mode, such as out-band, in-band, CLI ,SNMP and EMS based on C-Data development interface.


Chassis:
1U 19 inch standard box
PON port: 8 PON ports
Splitting Ratio:1:64
Transmission Distance: 20KM
Application: FTTB/FTTH/FTTO  & CCTV surveillance
Uplink Port QTY:16
Dimension:440*280*44(mm*mm*mm)
Weight:4.5kg
Pret : 4,623.29 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5,501.71 RON
Disponibilitate : Sunati
FD511HZONT 1xGE C-Data - FD511HZ

1xGE Ethernet interface, !xGPON interface, plastic casing, external power supply

 

Pret : 123.29 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 146.71 RON
Disponibilitate : Sunati
FD1508GSOLT GPON cu 8 PON C-Data - FD1508GS

1U 19inch,8 pon ports OLT, 8 fixed GE uplink RJ45 ethernet ports,
8 GE uplink optical SFP slots,free EMS software, support one 48VDAC.
not include PON SFP, and uplink SFP module.

 

Pret : 13,356.16 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 15,893.83 RON
Disponibilitate : Sunati
GPON OLT-SFP-B+GPON SFP module C-Data - GPON OLT-SFP-B+

GPON OLT SFP B+ module, 2.5G Tx-1490nm / 1.25G Rx-1310nm, ITU-T G.984.2 Class B+, conector SC, distanta 20km

 

Pret : 209.47 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 249.27 RON
Disponibilitate : Sunati
1GEPON gigabit Terminal EPON, uPC interface, compatibil OLT-ZTE, cDATA Braun Group - EPON-ONU-1GE-uPC

Terminal EPON ONU, 1*gigabit Ethernet interface RJ45, GEPON interface SFP/ uPC connector
 external power, include cable RJ45,
firmware & harware compatibil cDATA,  adapter Chipset ZTE, compatibil OLT-cDATA, -ZTE series 300 ( cu patch)

 

Pret : 72.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 86.06 RON
Disponibilitate : Sunati
FD504GW-E-Z4104GE+WIFI EPON ONU C-Data - FD504GW-E-Z410

EPON ONU 4*GE Ethernet interface + WIFI

  • Compliant with IEEE802.3ah Standard
  • Meet 802.11 b/g/nWIFI technical standard up to 300Mbps
  • Support ONU auto-discovery/Link detection/remote upgrade of software
  • Support VLAN transparent, tag configuration
  • Support multicast function
  • Support DHCP/Static/PPPOE internet mode
  • Support port-binding
  • Support OAM+TR069 remote management
Pret : 145.26 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 172.86 RON
Disponibilitate : La comanda
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept