Curs valutar

23-Jan-2020

1 EURO = 4.7786 RON  
1 USD = 4.3095 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpz-wavestabilizator de tensiunegigabitswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+hdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4gmanagementrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1svcstackingbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:

ANPC

 » Switch cu management si porturi de fibra optionale, Switch Gigabit, Module de fibra pentru switch-uri



PE6328GF

Smart Gigabit POE 300W -28port switch: 24PoE gigabit +4 SFP 1.25G, Layer2 Switch

Netis - PE6328GF layer2

2 years warranty - 300W PoE smart switch Layer 2 full gigabit 28 port
 Layer2 gigabit -300Watt POE switch 24 gigabit copper (all POE 300W sursa interna)  + 4 SFP gigabit 1.25G
24GE+4 SFP-Port Gigabit Ethernet SNMP PoE Switch  802.3at
PE6328GF is ideal for medium to large Internet bar or enterprise, and it fully complies with IEEE802.3/802.3u/802.3ab/802.3z Ethernet standards.
cu o reputatie cistigata in ultimii 5 ani,

 






Pret vechi fara TVA :
1.400,80 RON


Pret nou fara TVA :
1.071,20 RON

Pret nou cu TVA :
1.274,73 RON

Disponibilitate :
Sunati

 

  NETIS  PE6328GF

           The 24GE+4 SFP-Port Gigabit Ethernet SNMP PoE Switch PE6328GF is ideal for medium to large Internet bar or enterprise, and it fully complies with IEEE802.3/802.3u/802.3ab/802.3z Ethernet standards. It provides 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports and 4 Gigabit SFP Ports. All the 24 RJ45 ports support IEEE 802.3at/af Power over Ethernet(PoE) function. It also provides powerful management functions, including 802.1p (QoS), DiffServ(QoS), IGMP Snooping, 802.1w (Rapid Spanning Tree), Link Aggregation, 802.1q (VLANs), 802.1x and more.

Hardware
Interface 24* 10/100/1000Mbps Fast Ethernet ports,with PoE function
4*Gigabit SFP ports
1* Console port
LED PWR, SYS, LNK/ACT, Speed, PoE, MAX
Power Supply 100-240 V AC/50-60Hz
PoE Power 300watts (max. with PD connected
Cabling Type 10BASE-T:UTP Cat.3 or up
100 BASE-TX:UTP Cat.5 or up
Single-mode or Multi-mode fiber (with SFP connect) for fiber port
Dimensions (L x W x H ) 432 x 349 x 44 mm
Switching Features
Standard IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T,IEEE 802.3x,IEEE 802.3ad, IEEE802.3z, IEEE802.3at, IEEE802.3af, IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1d, IEEE 802.1w,IEEE 802.1s
Switching Fabric Capacity 56 Gbps
MAC Address Table 8K, auto-learning & auto-aging
Transmission Method Store and Forward
MAC Address Table 4.1Mbits
Link Aggregation Cisco ether-Channel (Static Trunk)
IEEE 802.3ad LACP (Link Aggregation Control Protocol)
Up to 8 Trunk groups
Up to 8 ports per trunk group
Spanning Tree Protocol (STP) STP, IEEE 802.1D (Classic Spanning Tree Protocol)
RSTP, IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol)
MSTP, IEEE 802.1s (Multiple Spanning Tree Protocol, spanning tree by VLAN)
Loopback detection
Multicast

IGMP Snooping V1/V2/V3
Multicast VLAN Registration (MVR)

VLAN IEEE 802.1Q Tag-based VLAN
Up to 4K VLANs groups, out of 4049 VLAN IDs
Q-in-Q tunneling
GVRP protocol for VLAN Management
Flow Control IEEE 802.3x PAUSE frame Flow Control, Full-Duplex mode
Back-Pressure Flow Control, Half-Duplex mode
Quality of Service (QoS) 8 priority queues
Strict priority(SP), Weighted Round Robin(WRR), SP+WRR CoS policies 
Traffic-policing policies 
DHCP DHCP Snooping
DHCP Relay
DHCP option 82
Security IEEE 802.1x Port-Based / MAC-Based Authentication
RADIUS / TACACS+ users access authentication
Access Control List(ACL)
Dynamic ARP inspection
MAC Binding
Broadcast Storm Control
Management Console / Telnet Command Line Interface
Web
SNMP v1/v2c/v3,
SSH v1/v2
Others Port mirroring
flow mirroring
LLDP(Link Layer Discovery Protocol)
DLDP (Device Link Detection Protocol)
Egress and Ingress Bandwidth Control
Others
Certification FCC, CE 
Environment Operating Temperature: 0â��~40â��
Storage Temperature: -40â��~70â��
Operating Humidity: 10%~90%RH non-condensing
Storage Humidity: 5%~90%RH non-condensing
Package 1*PE63128GF
1*Power Cord
1*RS232 Console Cable
2*Rackmount Brackets and the Fittings
1*Quick Installation Guide
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept