Curs valutar

16-Jul-2019

1 EURO = 4.7320 RON  
1 USD = 4.1950 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemount1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecwdmsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcd4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiemetalicpigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic

ANPC

 » Module SFP GBIC



XSFP-LD13-20km DDM SC

SFP-WDM DDM Gigabit 20km, TX1310nm

Braun Group - XSFP-LD13-20km SC DDM

Modul SFP WDM / single fiber 20km, SM, DDM, 10/100/1000 minigbic, TX=1310nm / RX=1550nm, conectorizare: SC, Braun Group. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD15-20km SC DDM

Pretul este pe bucata ( Nu include perechea )

Alte imagini:
XSFP-LD13-20km SC DDMXSFP-LD13-20km DDMXSFP-LD13-20km SC DDM
Pret fara TVA:
92.27 RON

Pret cu TVA :
109,81 RON

Disponibilitate :
Sunati

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept