Curs valutar

22-Sep-2020

1 EURO = 4.8583 RON  
1 USD = 4.1224 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoegigabitcablu utpz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfac routergatewayplugprizawirelessterouter wireless routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikounifiraspberry pi 2 model benergytkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atmeterraftsolo10gplc2plc4door phone720pcomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobilamesh3000ventmanagementplc8rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectriciraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanextender3g4grg6plc16router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4kseoutdoor650ups120060001000010kvausbepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraac1200om1svcstackingcoaxvflsmbgftp5plc8-absbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2cablu ftpab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascablutvcamewradvr4ch150mmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gaming20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetallitatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin bgftp6bgftp6pebgutp5bgutp6bgutp3bgutp5pebgftp5pebgutp6lszhbgutp6pebgutp5lszhbgsf/utp5lsnhbgftp5lszhbgftp6lszhbgf/ftp6abgf/ftp6apebgftp6alszhtooless>qrg11>xtrg11cu-mxtrg6uxtrg6mxtrg11mxtprg11cupextrg11pvcxtrg6m/txtrg6/txtrg11m/txtrg6u100xtrg6lszhxtrg11/tbgrg6ubgrg6/tbgrg6mbgrg6m/tbgrg11mbgrg11m/tbgrg6lszhbgrg6/tlszh802.3btplc4-absplc16apcbgkutp5bgkutp5pbgkutp5pem>bgkftp5>bgkftp5pem

ANPC

Planet
IE 2018 Catalogue

Planet

 
  Descriere Pret
IGS-10020MTIGS-10020MT Planet - IGS-10020MT

Industrial 8-Port 10/100/1000T + 2x 100/1000X SFP Managed Switch

Pret : 1,219.43 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,451.13 RON
Disponibilitate : Sunati
ICS-2100ICS-2100 Planet - ICS-2100

Industrial RS-232/ RS-422/ RS-485 over Ethernet Media Converter

Pret : 364.37 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 433.60 RON
Disponibilitate : Sunati
BSP-300BSP-300 Planet - BSP-300

Industrial Solar Power PoE Switch

Pret : 1,963.74 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2,336.85 RON
Disponibilitate : Sunati
ISW-801TIndustrial Switch 8 port 10/100M Planet - ISW-801T

Industrial 8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch with Wide Operating Temperature

Pret : 296.36 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 352.66 RON
Disponibilitate : Sunati
ISW-501TIndustrial Switch 5 port 10/100M Planet - ISW-501T

Industrial 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch with Wide Operating Temperature

Pret : 267.21 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 317.98 RON
Disponibilitate : Sunati
IGT-805ATIndustrial 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X SFP Media Converter Planet - IGT-805AT

Industrial 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X SFP Media Converter (-40~75 degrees C)

Pret : 374.09 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 445.17 RON
Disponibilitate : Sunati
IGT-905AIndustrial SNMP Manageable Gigabit Converter Planet - IGT-905A

IP30 Industrial SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter

Pret : 412.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 491.42 RON
Disponibilitate : Sunati
MGB-TLXMini GBIC LX Module Planet - MGB-TLX

Mini GBIC LX Module (-40 to 75° C)

Pret : 135.04 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 160.70 RON
Disponibilitate : Sunati
IGS-5225-8P4SSwitch Industrial 8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE+, 4-Port 100/1000X SFP Planet - IGS-5225-8P4S

Switch Industrial 8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE+ , 4-Port 100/1000X SFP, (-40 ~ 75 °C)

Pret : 2,186.24 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2,601.62 RON
Disponibilitate : Sunati
IGS-624HPTSwitch Industrial 4-Port 10/100/1000T 802.3at PoE+, 2-Port 100/1000X SFP Planet - IGS-624HPT

Switch Industrial 4-Port 10/100/1000T 802.3at PoE+ , 2-Port 100/1000X SFP

Pret : 1,283.39 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,527.23 RON
Disponibilitate : Sunati
MGB-Series TransceiverMGB-SFP Series Planet - MGB-Series Gigabit SFP

The MGB family of the SFP Gigabit Ethernet module can be installed into PLANET Switch and Media Converter products with 1000BASE-SX/LX/BX SFP interface. The deployment distance can be extended from 550m (Multi-Mode, LC) up to 120 kilometers (Single-mode, LC).

The SFP transceivers are hot-pluggable and hot-swappable. You can plug in and pull out the transceivers to / from any SFP port without having to power off the Switch/Media Converter.

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
ISW-511TISW-511T/ISW-511TS Planet - ISW-511T

4-Port 10/100Base-TX + 1-Port 100Base-FX Industrial Ethernet Switch

Pret vechi 340.08 RON
Pret nou
298.94 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 355.74 RON
Disponibilitate : Sunati
IGS-801TSwitch Industrial Gigabit 8 port 10/100/1000T Planet - IGS-801T

8-Port 10/100/1000T Industrial Gigabit Ethernet Switch (-40~75 degrees C)

Pret : 495.55 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 589.70 RON
Disponibilitate : Sunati
IGSSwitch Industrial Gigabit 5 port 10/100/1000M Planet - IGS-501T

Industrial 5-Port 10/100/Mbps Gigabit Ethernet Switch (-40~75 degrees C operating temperature)

Pret : 374.09 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 445.17 RON
Disponibilitate : Sunati
621TFSwitch Industrial 4 port 10/100Base-TX + 2-port 100Base-FX SFP Planet - ISW-621TF

4-Port 10/100Base-TX + 2-Port 100Base-FX SFP Industrial Ethernet Switch with Wide Operating Temperature

Pret : 325.51 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 387.35 RON
Disponibilitate : Sunati
GTP1000BASE-SX / LX to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE Industrial Media Converter Planet - IGTP-805AT

1000BASE-SX / LX to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE Industrial Media Converter

Pret : 592.71 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 705.33 RON
Disponibilitate : Sunati
GTP-805A1000BASE-X to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE Media Converter Planet - GTP-805A

1000BASE-X to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE Media Converter

Pret : 320.65 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 381.57 RON
Disponibilitate : Sunati
MTBMTB-10G SFP Planet - MTB 10G SFP Series

The PLANET MTB family of 10G SFP+ fiber optic module that is designed to work with PLANET products with 10G SFP+ interface provides a high-performance 10G Ethernet network for enterprises, telecoms and ISPs. The MTB family is also well applicable for data center cloud computing. The deployment distance can be extended from 300 meters (multi-mode, LC), to up to 60 kilometers (single-mode, LC).

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
ISW-621TS15Switch Industrial 4 port 10/100Base-TX + 2-port 100Base-FX SingleMode 15km Planet - ISW-621TS15

IP30 Slim Type 4-Port Industrial Ethernet Switch + 2-Port 100Base-FX(15KM) (-40~75 degrees C)

Pret : 476.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 566.57 RON
Disponibilitate : Sunati
514PTFSwitch Industrial 4 port 10/100Base-TX PoE+ 802.3at + 2-port 100Base-FX SingleMode 15km Planet - ISW-514PTF

IP40 4-Port 10/100TX 802.3at PoE + 1-Port 100FX SFP Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 C, 12V~48V DC power boost, 120W PoE budget, Standard/VLAN/250m Extend mode )

Pret : 680.16 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 809.39 RON
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept