Curs valutar

04-Jul-2020

1 EURO = 4.8378 RON  
1 USD = 4.3085 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoegigabitcablu utpz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewayplugprizawirelessterouter wireless routerac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikounifiraspberry pi 2 model benergytkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atmeterraftsolo10gdoor phone720pcomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectriciraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbgftp5baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2cablu ftpab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascablutvcamewradvr4ch150mmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin bgftp6bgftp6pebgutp5bgutp6bgutp3bgutp5pebgftp5pebgutp6lszhbgutp6pebgutp5lszhbgsf/utp5lsnhbgftp5lszhbgftp6lszhbgf/ftp6abgf/ftp6apebgftp6alszh

ANPC

Pigtail-uri Fibra Optica

 
  Descriere Pret
Pigtail bundle 12xSC/PC fibra SM 0,9mm de culori diferite, lungime 1,5mPigtail bundle fibra single mode Braun Group - PB-SC/PC

Pigtail bundle 12xSC/PC, set de 12 pigtailuri SC/PC, fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, de culori diferite, lungime 1,5m

Pret vechi 46.19 RON
Pret nou
42.35 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 50.40 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-SC-1Pigtail fibra single mode Braun Group - SM-SC-1.5

Pigtail SC/PC(conector albastru) sau SC/APC(conector verde), fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare alb/galben, lungime 1,5m

Pret vechi 4.11 RON
Pret nou
3.73 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.44 RON
Disponibilitate : Sunati
Pigtail bundle 12xSC/APC fibra SM 0,9mm de culori diferite, lungime 1,5mPigtail bundle fibra single mode Braun Group - PB-SC/APC

Pigtail bundle 12xSC/APC, set de 12 pigtailuri SC/APC, fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, de culori diferite, lungime 1,5m

Pret vechi 46.19 RON
Pret nou
42.35 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 50.40 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-E2KA-1Pigtail fibra single mode Braun Group - SM-E2K-1.5

Pigtail E2000/PC(conector albastru) sau E2000/APC(conector verde), fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare alb/galben, lungime 1,5m

Pret vechi 25.66 RON
Pret nou
19.93 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 23.72 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-LC-1Pigtail fibra single mode Braun Group - SM-LC-1.5

Pigtail LC/PC(conector albastru) sau LC/APC(conector verde), fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare alb/galben, lungime 1,5m

Pret vechi 4.11 RON
Pret nou
3.73 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.44 RON
Disponibilitate : Sunati
Pigtail fibra multi modePigtail fibra multi mode Braun Group - MM-SC-OM3-1,5

Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM3, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare aqua/turcuaz, lungime 1,5m

Pret vechi 4.62 RON
Pret nou
4.48 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.34 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-LC-OM3-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-LC-OM3-1,5

Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM3, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare aqua/turcuaz, lungime 1,5m

Pret vechi 4.62 RON
Pret nou
4.48 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.34 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-SC-OM4-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-SC-OM4-1,5

Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM4, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare viloet/magenta, lungime 1,5m

Pret : 5.48 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.52 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-SC-OM2-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-SC-OM2-1,5

Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM2, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare portocaliu, lungime 1,5m

Pret vechi 4.11 RON
Pret nou
3.73 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.44 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-LC-OM4-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-LC-OM4-1,5

Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM4, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare violet/magenta, lungime 1,5m

Pret : 5.48 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.52 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-LC-OM2-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-LC-OM2-1,5

Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM2, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare portocaliu, lungime 1,5m

Pret vechi 4.11 RON
Pret nou
3.73 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.44 RON
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept