Curs valutar

19-Oct-2019

1 EURO = 4.7556 RON  
1 USD = 4.2732 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftsolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC

Pigtail-uri Fibra Optica

 
  Descriere Pret
Pigtail bundle 12xSC/PC fibra SM 0,9mm de culori diferite, lungime 1,5mPigtail bundle fibra single mode Braun Group - PB-SC/PC

Pigtail bundle 12xSC/PC, set de 12 pigtailuri SC/PC, fibra SM semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta PVC sau LSZH, de culori diferite, lungime 1,5m

Pret : 42.80 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 50.93 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-SC-1Pigtail fibra single mode Braun Group - SM-SC-1

Pigtail SC/PC(conector albastru) sau SC/APC(conector verde), fibra SM semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta PVC sau LSZH, culoare alb sau galben, lungime 1,0m

Pret : 3.80 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.53 RON
Disponibilitate : Sunati
Pigtail bundle 12xSC/APC fibra SM 0,9mm de culori diferite, lungime 1,5mPigtail bundle fibra single mode Braun Group - PB-SC/APC

Pigtail bundle 12xSC/APC, set de 12 pigtailuri SC/APC, fibra SM semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta PVC sau LSZH, de culori diferite, lungime 1,5m

Pret : 42.80 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 50.93 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-E2KA-1Pigtail fibra single mode Braun Group - SM-E2K-1

Pigtail E2000/PC(conector albastru) sau E2000/APC(conector verde), fibra SM semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta PVC sau LSZH, culoare alb sau galben, lungime 1,0m

Pret : 23.78 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 28.30 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-LC-1Pigtail fibra single mode Braun Group - SM-LC-1

Pigtail LC/PC(conector albastru) sau LC/APC(conector verde), fibra SM semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta PVC sau LSZH, culoare alb sau galben, lungime 1,0m

Pret : 3.80 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.53 RON
Disponibilitate : Sunati
Pigtail fibra multi modePigtail fibra multi mode Braun Group - MM-SC-OM3-1,5

Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM3, semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta LSZH, culoare aqua, lungime 1,5m

Pret : 4.28 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.09 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-LC-OM3-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-LC-OM3-1,5

Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM3, semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta LSZH, culoare aqua, lungime 1,5m

Pret : 4.28 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.09 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-SC-OM2-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-SC-OM2-1,5

Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM2, semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta LSZH, culoare portocaliu, lungime 1,5m

Pret : 3.80 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.53 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-SC-OM4-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-SC-OM4-1,5

Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM4, semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta LSZH, culoare magenta, lungime 1,5m

Pret : 5.23 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.23 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-LC-OM2-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-LC-OM2-1,5

Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM2, semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta LSZH, culoare portocaliu, lungime 1,5m

Pret : 3.80 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.53 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-LC-OM4-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-LC-OM4-1,5

Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM4, semi-tight bufer cu diametrul de 0,9mm, manta LSZH, culoare magenta, lungime 1,5m

Pret : 5.23 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.23 RON
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept