Curs valutar

29-Feb-2020

1 EURO = 4.8127 RON  
1 USD = 4.3601 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpz-wavestabilizator de tensiunegigabitswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavansfpcameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtvipdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackac routeramikounifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9

ANPC

Pigtail-uri Fibra Optica

 
  Descriere Pret
Pigtail bundle 12xSC/PC fibra SM 0,9mm de culori diferite, lungime 1,5mPigtail bundle fibra single mode Braun Group - PB-SC/PC

Pigtail bundle 12xSC/PC, set de 12 pigtailuri SC/PC, fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, de culori diferite, lungime 1,5m

Pret vechi 44.61 RON
Pret nou
40.91 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 48.68 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-SC-1Pigtail fibra single mode Braun Group - SM-SC-1.5

Pigtail SC/PC(conector albastru) sau SC/APC(conector verde), fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare alb/galben, lungime 1,5m

Pret vechi 3.97 RON
Pret nou
3.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.30 RON
Disponibilitate : Sunati
Pigtail bundle 12xSC/APC fibra SM 0,9mm de culori diferite, lungime 1,5mPigtail bundle fibra single mode Braun Group - PB-SC/APC

Pigtail bundle 12xSC/APC, set de 12 pigtailuri SC/APC, fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, de culori diferite, lungime 1,5m

Pret vechi 44.61 RON
Pret nou
40.91 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 48.68 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-E2KA-1Pigtail fibra single mode Braun Group - SM-E2K-1.5

Pigtail E2000/PC(conector albastru) sau E2000/APC(conector verde), fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare alb/galben, lungime 1,5m

Pret vechi 24.79 RON
Pret nou
19.25 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 22.91 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-LC-1Pigtail fibra single mode Braun Group - SM-LC-1.5

Pigtail LC/PC(conector albastru) sau LC/APC(conector verde), fibra SM G657A1, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare alb/galben, lungime 1,5m

Pret vechi 3.97 RON
Pret nou
3.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.30 RON
Disponibilitate : Sunati
Pigtail fibra multi modePigtail fibra multi mode Braun Group - MM-SC-OM3-1,5

Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM3, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare aqua/turcuaz, lungime 1,5m

Pret vechi 4.46 RON
Pret nou
4.33 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.15 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-LC-OM3-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-LC-OM3-1,5

Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM3, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare aqua/turcuaz, lungime 1,5m

Pret vechi 4.46 RON
Pret nou
4.33 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.15 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-SC-OM2-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-SC-OM2-1,5

Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM2, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare portocaliu, lungime 1,5m

Pret vechi 3.97 RON
Pret nou
3.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.30 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-SC-OM4-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-SC-OM4-1,5

Pigtail SC, fibra MM 50/125 OM4, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare viloet/magenta, lungime 1,5m

Pret : 5.29 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.30 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-LC-OM4-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-LC-OM4-1,5

Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM4, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare violet/magenta, lungime 1,5m

Pret : 5.29 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.30 RON
Disponibilitate : Sunati
MM-LC-OM2-1,5Pigtail fibra multi mode Braun Group - MM-LC-OM2-1,5

Pigtail LC, fibra MM 50/125 OM2, tight bufer, diametrul 0,9mm, invelis LSZH, culoare portocaliu, lungime 1,5m

Pret vechi 3.97 RON
Pret nou
3.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.30 RON
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept