Curs valutar

27-Jun-2019

1 EURO = 4.7199 RON  
1 USD = 4.1541 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemount1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecwdmsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcd4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiemetalicpigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148v

ANPC

Patch paneluri optice 19" (ODF)

 
  Descriere Pret
Patch panel optic 1U 24 adaptoriPatch panel optic 1U 24 adaptori Braun Group - APP06-24-SC/PC

Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, sertar culisant, echipat cu 24 adaptori

Pret : 136.88 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
GPZ-JJ-LC24-PCPatch panel Optic Braun Group - GPZ-JJ-LC12-PC-DUPLEX

Patch panel optic ODF 19”/1U, echipat frontal cu 12 adaptori duplex LC/PC, 4 suporti intrare cabluri in spate, echipat cu casete sudura si accesorii pentru 24 suduri optice, cutie metalica, culoare negru sau gri, dimensiuni : 482 x 250 x 44,5 mm, greutate 2,7 kg

 

Pret : 127.44 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch panel optic ODF 1U (pt rack 19") echipat cu 24 adaptori PCPatchpanel Optic Braun Group - GPZ-JJ-SC24-PC

Patch panel optic ODF 19”/1U, echipat frontal cu 24 adaptori simplex SC/PC, 4 suporti intrare cabluri in spate, echipat cu casete sudura si accesorii pentru 24 suduri optice, cutie metalica, culoare negru sau gri, dimensiuni : 482 x 250 x 44,5 mm, greutate 2,7 kg

Pret : 118.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
APP06-12-SC/PCPatch panel optic Braun Group - APP06-12-SC/PC

Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, sertar culisant, echipat cu 12 adaptori

Pret : 118.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch panel optic ODF 2U Braun Group GB-B-24 SC-PCPatch panel optic ODF 2U Braun Group - GB-B-24 SC-PC

Patch panel optic ODF 2U (pt rack 19") echipat cu 24 adaptori SC-PC

Pret vechi: 292.63 RON
Pret nou:
165.20 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, sertar culisant, echipat cu 24 adaptoriPatch panel optic Braun Group - APP06-24-SC/APC

Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, sertar culisant, echipat cu 24 adaptori

Pret : 136.88 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch panel optic ODF 2U Braun Group GB-B-24-SC-APCPatch panel optic ODF 2U Braun Group - GB-B-24-SC-APC

Patch panel optic ODF 2U (pt rack 19") echipat cu 24 adaptori SC/APC

Pret vechi: 330.39 RON
Pret nou:
174.64 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch panel optic ODF 1U (pt rack19") echipat cu 12 adaptori, SC/PCPatch panel optic Braun Group - GPZ-JJ-SC12-PC

Patch panel optic ODF 19”/1U, echipat frontal cu 12 adaptori simplex SC/PC, 4 suporti intrare cabluri in spate, echipat cu casete sudura si accesorii pentru 12 suduri optice, cutie metalica, culoare negru sau gri, dimensiuni : 482 x 250 x 44,5 mm, greutate 2,7 kg

Pret : 99.12 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch panel optic ODF 1U (pt rack19") echipat cu 48 adaptori, SC/PCPatch panel Optic Braun Group - GPZ-JJ-SC48-PC-2U

Patch panel optic ODF 19”/2U, echipat frontal cu 48 adaptori simplex SC/PC, 4 suporti intrare cabluri in spate, echipat cu casete sudura si accesorii pentru 48 suduri optice, cutie metalica, culoare negru sau gri, dimensiuni : 482 x 250 x 89 mm, greutate 3,7 kg

Pret : 169.92 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch panel optic ODF 1U (pt rack19") echipat cu 48adaptori, SC/APCPatch panel Optic Braun Group - GPZ-JJ-SC48-APC-2U

Patch panel optic ODF 19”/2U, echipat frontal cu 48 adaptori simplex SC/APC, 4 suporti intrare cabluri in spate, echipat cu casete sudura si accesorii pentru 48 suduri optice, cutie metalica, culoare negru sau gri, dimensiuni : 482 x 250 x 89 mm, greutate 3,7 kg

Pret : 169.92 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch panel optic ODF 1U (pt rack19") echipat cu 12 adaptori, SC/APCPatch panel optic Braun Group - GPZ-JJ-SC12-APC

Patch panel optic ODF 19”/1U, echipat frontal cu 12 adaptori simplex SC/APC, 4 suporti intrare cabluri in spate, echipat cu casete sudura si accesorii pentru 12 suduri optice, cutie metalica, culoare negru sau gri, dimensiuni : 482 x 250 x 44,5 mm, greutate 2,7 kg

Pret : 99.12 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
APP06-12-SC/APCPatch panel optic Braun Group - APP06-12-SC/APC

Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, sertar culisant, echipat cu 12 adaptori

Pret : 118.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch panel optic ODF 1U (pt rack 19") echipat cu 24 adaptori APCPatch panel Optic Braun Group - GPZ-JJ-SC24-APC

Patch panel optic ODF 19”/1U, echipat frontal cu 24 adaptori simplex SC/APC, 4 suporti intrare cabluri in spate, echipat cu casete sudura si accesorii pentru 24 suduri optice, cutie metalica, culoare negru sau gri, dimensiuni : 482 x 250 x 44,5 mm, greutate 2,7 kg

Pret : 118.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
APP06-24-SC/PC-FULLPatch panel optic 1U 24 adaptori Braun Group - APP06-24-SC/PC-FULL

Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 24 adaptori SC/PC + 24 pigtailuri SC/PC fibra SM LSZH 0,9mm, lungime 1m, raza indoire fibra >40mm, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, dimensiuni : 485mm x 355mm x 1U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Pret vechi: 212.40 RON
Pret nou:
188.80 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
APP06-24-SC/APC-FULLPatch panel optic 1U 24 adaptori Braun Group - APP06-24-SC/APC-FULL

Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 24 adaptori SC/APC + 24 pigtailuri SC/APC fibra SM LSZH 0,9mm, lungime 1m, raza indoire fibra >40mm, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, dimensiuni : 485mm x 355mm x 1U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Pret vechi: 212.40 RON
Pret nou:
188.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
APP06-12-SC/PC-FULLPatch panel optic 1U 12 adaptori Braun Group - APP06-12-SC/PC-FULL

Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 12 adaptori SC/PC + 12 pigtailuri SC/PC fibra SM LSZH 0,9mm, lungime 1m, raza indoire fibra >40mm, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, dimensiuni : 485mm x 355mm x 1U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Pret vechi: 155.76 RON
Pret nou:
151.04 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
APP06-12-SC/APC-FULLPatch panel optic 1U 12 adaptori Braun Group - APP06-12-SC/APC-FULL

Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 12 adaptori SC/APC + 12 pigtailuri SC/APC fibra SM LSZH 0,9mm, lungime 1m, raza indoire fibra >40mm, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, dimensiuni : 485mm x 355mm x 1U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Pret vechi: 155.76 RON
Pret nou:
151.04 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
GPZ-JJ-SC48-PC-1UPatch panel Optic Braun Group - GPZ-JJ-SC24-PC-DUPLEX

Patch panel optic ODF 19”/1U, echipat frontal cu 24 adaptori Duplex SC/PC, 4 suporti intrare cabluri in spate, echipat cu casete sudura si accesorii pentru 48 suduri optice, cutie metalica, culoare negru sau gri.

Pret : 155.76 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
GPZ-JJ-SC48-APC-1UPatch panel Optic Braun Group - GPZ-JJ-SC24-APC-DUPLEX

Patch panel optic ODF 19”/1U, echipat frontal cu 24 adaptori Duplex SC/APC, 4 suporti intrare cabluri in spate, echipat cu casete sudura si accesorii pentru 48 suduri optice, cutie metalica, culoare negru sau gri

Pret : 155.76 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
APP06-48-SC/PC-FULLPatch panel optic 2U 48 adaptori Braun Group - APP06-48-SC/PC-FULL

Patch panel optic ODF pt rack19", 2U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 48 adaptori SC/PC + 48 pigtailuri SC/PC fibra SM LSZH 0,9mm, lungime 1m, raza indoire fibra >40mm, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 8 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, dimensiuni : 485mm x 340mm x 2U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC)

Pret : 330.39 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
APP06-48-SC/APC-FULLPatch panel optic 2U 48 adaptori Braun Group - APP06-48-SC/APC-FULL

Patch panel optic ODF pt rack19", 2U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 48 adaptori SC/APC + 48 pigtailuri SC/APC fibra SM LSZH 0,9mm, lungime 1m, raza indoire fibra >40mm, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 8 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, dimensiuni : 485mm x 340mm x 2U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Pret : 330.39 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
APP06-12-LC/PC-DUPLEX-SLIPatch panel optic 1U 12 adaptori Braun Group - APP06-12-LC/PC-DUPLEX-SLI

Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 12 adaptori LC/PC Duplex, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, o caseta de sudura pentru 24 suduri optice, fara pigtailuri, fara tuburi termo protectie suduri, dimensiuni : 485mm x 355mm x 1U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Pret : 136.88 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
APP06-24-LC/PC-DUPLEX-SLIPatch panel optic 1U 24 adaptori Braun Group - APP06-24-LC/PC-DUPLEX-SLI

Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 24 adaptori LC/PC Duplex, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, o caseta de sudura pentru 48 suduri optice, fara pigtailuri, fara tuburi termo protectie suduri, dimensiuni : 485mm x 355mm x 1U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Pret : 169.92 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
APP06-12-SC/PC-SLIDINGPatch panel optic 1U 12 adaptori Braun Group - APP06-12-SC/PC-SLIDING

Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 12 adaptori SC/PC Simplex, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, o caseta de sudura pentru 12 suduri optice, fara pigtailuri, fara tuburi termo protectie suduri, dimensiuni : 485mm x 355mm x 1U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Pret : 118.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
APP06-24-SC/PC-SLIDINGPatch panel optic 1U 24 adaptori Braun Group - APP06-24-SC/PC-SLIDING
Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 24 adaptori SC/PC Simplex, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, o caseta de sudura pentru 24 suduri optice, fara pigtailuri, fara tuburi termo protectie suduri, dimensiuni : 485mm x 355mm x 1U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).
Pret : 136.88 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
APP06-48-SC/APC-2U-SLIDINGPatch panel optic 2U 48 adaptori Braun Group - APP06-48-SC/APC-2U-SLIDIN

Patch panel optic ODF pt rack19", 2U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 48 adaptori SC/APC Simplex, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, doua casete de sudura pentru 48 suduri optice, fara pigtailuri, fara tuburi termo protectie suduri, dimensiuni : 485mm x 355mm x 1U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Pret : 250.15 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
APP06-48-SC/PC-2U-SLIDINGPatch panel optic 2U 48 adaptori Braun Group - APP06-48-SC/PC-2U-SLIDING

Patch panel optic ODF pt rack19", 2U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 48 adaptori SC/PC Simplex, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, doua casete de sudura pentru 48 suduri optice, fara pigtailuri, fara tuburi termo protectie suduri, dimensiuni : 485mm x 355mm x 2U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Pret : 250.15 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept