Curs valutar

19-Oct-2019

1 EURO = 4.7556 RON  
1 USD = 4.2732 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftsolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC

 » Patch paneluri optice 19" (ODF)



Patch panel optic ODF 2U Braun Group GB-B-24-SC-APC

Patch panel optic ODF 2U

Braun Group - GB-B-24-SC-APC

Patch panel optic ODF 2U (pt rack 19") echipat cu 24 adaptori SC/APC



Pret nou fara TVA :
175,96 RON

Pret nou cu TVA :
209,39 RON

Disponibilitate :
Sunati

Patch panel optic ODF 2U (pt rack 19") echipat cu 24 adaptori si usa transparenta.
 
Product details
Fiber Optic Distribution Unit with 19" 2U Standard Frame, Maximum capacity of 24 fibers

Feature:
 • Dimension (L x W x H): 480 x 300 x 2U
 • 19" 2U standard frame
 • Available for FC, SC and ST adapter
 • The Capacity can up to 24 fibers
 
* Specificatiile pot fi schimbate fara preaviz
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept