Curs valutar

23-Aug-2019

1 EURO = 4.7260 RON  
1 USD = 4.2652 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvc

ANPC

 » Patch paneluri optice 19" (ODF)



APP06-48-SC/APC-FULL

Patch panel optic 2U 48 adaptori

Braun Group - APP06-48-SC/APC-FULL

Patch panel optic ODF pt rack19", 2U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 48 adaptori SC/APC + 48 pigtailuri SC/APC fibra SM LSZH 0,9mm, lungime 1m, raza indoire fibra >40mm, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 8 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, dimensiuni : 485mm x 340mm x 2U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Alte imagini:
APP06-48-SC/APC-FULLAPP06-48-SC/APC-FULL
Pret fara TVA:
330.82 RON

Pret cu TVA :
393,68 RON

Disponibilitate :
Sunati

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept