Curs valutar

16-Feb-2019

1 EURO = 4.7383 RON  
1 USD = 4.2016 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetstatie radio cbstatie radio autostatie radio19"rackapceilingtavangigabitcamerapolitaplanettemperaturehumiditysensorantene satelitlightstabilizator trifazicwallmountsfptviturbohdahdhikvisionvu+fibarosmartcontrollershelfpdusnmptegatewayprizarouter wireless routerplugindustrialunifi4kraspberry pi 2 model bamiko3kmtkbddmxsfpenergy4ghzjackrcaantene 2cablevideoaudioraspberry piraft4 contactmountablemobila30001000minjectorswitch poecomutatormicro switchsolomountpereteac router802.3atdoor phonemeter720pturnrapidelectricsfp+dateelectrici2200fanventconectoriconectors2fixartl8370-grserversolarhdmi150010gcutiecablu ftpaeotecraspberrywdmgertduinoarduinoip665ghzinverterlcd27u22umesh600010000650outdoorcomborazberrycat5sipdoor lockupsstacking sfpfbc1200a410kva37ucablu100mmirapoppextendervu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitfemalecentralaepsrouter gigabitsireninoxhd42uraspberry pi 3 model bl454ksepigtailsasiuapc600l80d-630l608501000ftthhd8265delllaptopwmrepetorethernetpcigigabaterie20kva1050t601300d630sinus900gamingusb48psplitervideo interfoncamewraduo2duo 2vu+ duo2dvr4chvu+ solo2banana pro150mftpbanana piab cryptobox 600hdcablu alimentarebalunwirelessvera plusmotionpirwifigasusb stickcoaxialtvgepongiga 850nm mc high wualitymonturadoor sensorplcvgapatchtrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatieacumulatortermostatconvertortesterwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunometalic

ANPC

 » Patch paneluri optice 19" (ODF)



APP06-24-SC/APC-FULL

Patch panel optic 1U 24 adaptori

Braun Group - APP06-24-SC/APC-FULL

Patch panel optic ODF pt rack19", 1U, carcasa din otel indoit la rece foarte rezistenta, vopsire cu aspect plastifiat, sertar glisant pe doua glisiere silentioase, echipat cu 24 adaptori SC/APC + 24 pigtailuri SC/APC fibra SM LSZH 0,9mm, lungime 1m, raza indoire fibra >40mm, cu ghidaj frontal pentru patch corduri, 4 intrari cablu optic pe partea din spate prevazute cu garnituri si sistem de fixare a cablului, dimensiuni : 485mm x 355mm x 1U, temperatura de lucru -25+45 grade Celsius, umiditate <85%, presiune atmosferica 70-106KPa, rezistenta de izolatie 2x10MOhm/500V(DC).

Alte imagini:
APP06-24-SC/APC-FULLAPP06-24-SC/APC-FULL

Pret vechi:
213,22 RON fara TVA


Pret nou:
189,06 RON

*) Pretul nu contine TVA

Disponibilitate :
In stoc

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept