Curs valutar

20-Jun-2019

1 EURO = 4.7260 RON  
1 USD = 4.2193 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemount1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecwdmsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5inverter22u27u37u42ulcd4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgapatchtrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiemetalicpigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200

ANPC

Patch cord singlemode, duplex PC sau APC

 
Pentru lungimi mai mari, la fiecare metru aditional, pretul creste cu 0.3 Euro
La cerere, sunt disponibile orice alte combinatii
  Descriere Pret
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDSC1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-SCSC-2

Patch cord optic SC-SC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 15.12 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDLCSC1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-SCLC-2

Patch cord optic SC-LC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 15.12 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDLC1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-LCLC-2

Patch cord optic LC-LC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 15.12 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDSCST1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-SCST-2

Patch cord optic SC-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 15.12 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDST1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-STST-2

Patch cord optic ST-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 15.12 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDFC1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-FCFC-2

Patch cord optic FC-FC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta PVC sau LSZH,culoare galben, lungime 2m

Pret : 15.12 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDSCFC1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-SCFC-2

Patch cord optic SC-FC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 15.12 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDSTFC1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-FCST-2

Patch cord optic FC-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 15.12 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDLCFC1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-FCLC-2

Patch cord optic FC-LC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 15.12 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDLCST1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-LCST-2

Patch cord optic LC-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 15.12 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-E2KE2K-2

Patch cord optic E2000-E2000, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 51.04 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDMTRJSC1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-MTRJSC-2

Patch cord fibra optica singlemode, duplex, MTRJ-SC , 2 metri

Pret : 41.35 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDMTRJFC1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-MTRJFC-2

Patch cord fibra optica singlemode, duplex, MTRJ-FC , 2 metru

Pret : 41.35 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDMTRJST1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-MTRJST-2

Patch cord fibra optica singlemode, duplex, MTRJ-ST , 2 metri

Pret : 41.35 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDMTRJLC1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-MTRJLC-2

Patch cord fibra optica singlemode, duplex, MTRJ-LC , 2 metri

Pret : 52.93 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-E2KLC-2

Patch cord optic E2000-LC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 34.03 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SMDMTRJ1Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-MTRJMTRJ-2

Patch cord fibra optica singlemode, duplex, MTRJ-MTRJ (mama), 2 metri

Pret : 57.66 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
SMD-E2KSC-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SMD-E2KSC-2

Patch cord optic E2000-SC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Duplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 34.03 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept