Curs valutar

17-Oct-2019

1 EURO = 4.7537 RON  
1 USD = 4.3082 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftsolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC

Patch cord singlemode simplex PC sau APC

 
Pentru lungimi mai mari, la fiecare metru aditional, pretul creste cu 0.15 Euro
La cerere, sunt disponibile orice alte combinatii
  Descriere Pret
SM-SCSC-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SM-SCSC-2

Patch cord optic SC-SC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 7.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.05 RON
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group SME20001Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SM-E2KE2K-2

Patch cord optic E2000-E2000, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 36.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 42.84 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-FCFC-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SM-FCFC-2

Patch cord optic FC-FC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta PVC sau LSZH,culoare galben, lungime 2m

Pret : 7.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.05 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-SCLC-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SM-SCLC-2

Patch cord optic SC-LC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 7.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.05 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-LCLC-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SM-LCLC-2

Patch cord optic LC-LC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 7.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.05 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-STST-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SM-STST-2

Patch cord optic ST-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 7.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.05 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-FCLC-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SM-FCLC-2

Patch cord optic FC-LC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 7.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.05 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-SCFC-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SM-SCFC-2

Patch cord optic SC-FC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 7.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.05 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-FCST-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SM-FCST-2

Patch cord optic FC-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 7.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.05 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-SCST-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SM-SCST-2

Patch cord optic SC-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 7.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.05 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-LCST-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SM-LCST-2

Patch cord optic LC-ST, conectori /PC(albastru), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 7.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.05 RON
Disponibilitate : Sunati
SM-E2KSC-2Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SM-E2KSC-2

Patch cord optic E2000-SC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 17.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 20.36 RON
Disponibilitate : Sunati
Patch Cord Fibra Optica Braun Group - SM-E2KLC-2

Patch cord optic E2000-LC, conectori /PC(albastru) sau /APC(verde), fibra SM G652D semi-tight bufer, diametru cablu 2-3mm, Simplex, manta PVC sau LSZH, culoare galben, lungime 2m

Pret : 17.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 20.36 RON
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept