Curs valutar

15-Oct-2019

1 EURO = 4.7536 RON  
1 USD = 4.3072 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftsolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC

 » Aparate de sudura fibra optica



TLD607P

POWER METER PON

Braun Group - TLD607P

Power meter PON, dual SC port, masurari  simultane in frecventele 1490nm, 1550nm si 1310nm, port USB, memorie 200 masuratori

Alte imagini:
TLD607P_1TLD607P_2TLD607P_3
Pret fara TVA:
1,340.52 RON

Pret cu TVA :
1.595,21 RON

Disponibilitate :
Sunati

Specifications:

Calibrating wave length       1310             1490              1550

Pass zone(nm)          1260~1360   1470~1505   1535~1570

Measurement range(dBm)   -40~+10       40~+10       -40~+20

Isolation 1310nm(dB)         -           >40          >40

Isolation 1490nm(dB)      >40         -             >30

Isolation 1550nm(dB)      >40            >40              -

 

Measurement accuracy

Connatural uncertainty(dB):±0.5

PDL(dB):<±0.25

Linearity(dB):±0.1

Pass through insertion loss(dB):<1.5Display:LCD:128×64

Unit:dB dBm xW

Resolution:0.01dB

Input voltage:DC 6.5V~8.5V

Rechargeable battery:9V battery

AC adapter:9V

Type of optical fibre:Single mode optical fibre

Working temperature:-10~60℃

Storage temperature:-25~70℃

Dimensions(CM):16.5 x 8.0 x 3.5


Standard Accessories:

1 TLD607P PON optical power meter

1 Operation Manual

1 USB data transmission lines

1 User Guide

1 9V Alkaline Battery

1 AC adapter

1 Product Warranty Cards

1 Certificate

1 Desiccant

1 Clean cotton swab

1 Portable Bag

 

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept