Curs valutar

22-Sep-2020

1 EURO = 4.8583 RON  
1 USD = 4.1224 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoegigabitcablu utpz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfac routergatewayplugprizawirelessterouter wireless routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikounifiraspberry pi 2 model benergytkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atmeterraftsolo10gplc2plc4door phone720pcomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobilamesh3000ventmanagementplc8rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectriciraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanextender3g4grg6plc16router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4kseoutdoor650ups120060001000010kvausbepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraac1200om1svcstackingcoaxvflsmbgftp5plc8-absbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2cablu ftpab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascablutvcamewradvr4ch150mmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gaming20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetallitatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin bgftp6bgftp6pebgutp5bgutp6bgutp3bgutp5pebgftp5pebgutp6lszhbgutp6pebgutp5lszhbgsf/utp5lsnhbgftp5lszhbgftp6lszhbgf/ftp6abgf/ftp6apebgftp6alszhtooless>qrg11>xtrg11cu-mxtrg6uxtrg6mxtrg11mxtprg11cupextrg11pvcxtrg6m/txtrg6/txtrg11m/txtrg6u100xtrg6lszhxtrg11/tbgrg6ubgrg6/tbgrg6mbgrg6m/tbgrg11mbgrg11m/tbgrg6lszhbgrg6/tlszh802.3btplc4-absplc16apcbgkutp5bgkutp5pbgkutp5pem>bgkftp5>bgkftp5pem

ANPC

 » Switch-uri Gigabit cu 5, 8, 16, 24 porturi



TL-SG2424P

POE Gigabit Smart Switch L2, 24 portGE POE + 4 *SFP

TP-Link - T1600G-28PS ( SG2424P )

24POE Switch Gigabit Smart  cu Management L2 - 24 porturi x 10/100/1000M POE +4 sloturi SFP  (215W)

Pret fara TVA:
1,100.00 RON

Pret cu TVA :
1.309,00 RON

Disponibilitate :
In stoc

HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Interface 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity 3
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Power Consumption Maximum (PoE on): 216W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 36W (220V/50Hz)
PoE+ Ports(RJ45) Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 24 Ports
Power Supply: 180W
Dimensions ( W x D x H ) 17.32*13*1.73 in.(440*330*44 mm)
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 48Gbps
Packet Forwarding Rate 35.7Mpps
MAC Address Table 8K
Jumbo Frame 10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-Med
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports
Time Range Based
Security SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Filtering
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept