Curs valutar

18-Jan-2019

1 EURO = 4.6890 RON  
1 USD = 4.1126 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-waveswitch cu managementcablu utpcabinetstatie radio autostatie radio cbstatie radio19"rackapceilingtavangigabitcamerapolitaplanettemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsfpwallmountahdhikvisiontviturbohdfibarosmartvu+snmpcontrollershelfpdugatewayteprizaindustrialplugrouter wireless routerunifiraspberry pi 2 model bamiko3kmtkb4kxsfpddmmountableenergy4ghzantene 2raftjack4 contactcablevideoaudioraspberry pircadoor phonesoloperetemount3000720pmeter1000mcomutatormicro switch802.3atswitch poemobilahdmisfp+wdmsolar10gserverip66ventfan2200turncablu ftprtl8370-grac routerconectorconectorielectricdateelectriciraspberry1500s2cutiearduinofixagertduinoaeotecrapidfemale22ufbccombostacking sfpa4miralcdcat542u37u27umeshoutdoor650ups1200600010kvainverterepscentrala5ghzinjectordoor locksirencabluraspberry pi 2 model b+ kitvu+ tuner dvb-c/t/t2popphd10000razberry100minoxrouter gigabitsipraspberry pi 3 model bgepon6004chgiga 850nm mc high wuality900banana pigamingbalunduo2sinus8501050baterieab cryptobox 600hdcablu alimentare1300duo 2usbpcisplitergigaethernetlaptophd826548pl80l45delld630d-63020kvavu+ duo2vu+ solo21000ftthbanana proacumulatorwmt60l60usb sticksmoke sensormonturaftptester150mconvertortermostatplcvgadvrflood sensorunorelay switchrgbwdimmerwallsocketblindmicroswitchwindow sensordoor sensorpatchtrifazicwirelessvideo interfonmotionmetalicpir4ksepigtailapcsasiuventilatiew2camewratvinvertorcoaxialgas47usinvera plusrepeterwifi

ANPC

 » Aparate de sudura fibra optica



NF-900

OPTICAL POWER METER/multimeter

Braun Group - NF-900 portabil

Multimetru optic
Powermetru optic portabil, lungimi de unda 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, rezolutie 0,01dB, interval de masura -70+10dBm, adaptoare interschimbabile SC/ST/FC, temperatura de lucru -20+70 grade Celsius, dimensiuni 160x75x32mm, greutate 205g(fara baterii), alimentare: 3 baterii de 1,5V, timp de operare baterii 240h.

Alte imagini:
NF-900NF-900NF-900NF-900
 
NF-900

Pret vechi:
351,68 RON fara TVA


Pret nou:
281,34 RON

*) Pretul nu contine TVA

Disponibilitate :
In stoc