Curs valutar

20-Oct-2018

1 EURO = 4.6669 RON  
1 USD = 4.0761 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitstabilizator de tensiunez-wavepoeswitch cu managementcablu utpcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancameragigabitplanettemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsfphikvisionturbohdtviahdsmartvu+fibaropolitacontrollersnmppdutegatewayprizarouter wireless routerindustrialplugunifitkb4kraspberry pi 2 model bjackrca4 contactvideoaudioenergyraspberry picablemountableraftantene 24ghzmetersolomicro switchperetemountcomutatorswitch poe720p802.3atdoor phone1000m3000serverconectorirapidelectricdateelectrici1500conectorac routerrtl8370-grsolar10gfixas2amikoip66cutieventsfp+fanhdmi2200turnarduinoaeotecgertduinoraspberrycablu ftpwdmmeshoutdoorsireninox10kvadoor lockinjectorcat5xsfpstacking sfp10000fbc6000a4comborouter gigabitmobilaraspberry pi 3 model bfemaleinverter3km42uupssip100mrazberry5ghz1200hdcabluvu+ tuner dvb-c/t/t2centrala22u65027upoppraspberry pi 2 model b+ kiteps37uftthrepetersinventilatiew2lcdsplitert60850sinus1050130047u20kva1000usbpci900metalicgaming4ksepigtailapcsasiu600wmbateriebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonwirelessvera plusgascablu alimentareab cryptobox 600hdlaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2coaxialtvcamewrawallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgapatchtrifazicdimmerrgbwdvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchinvertor

ANPC

 » Aparate de sudura fibra optica



NF-900

OPTICAL POWER METER/multimeter

Braun Group - NF-900 portabil

Multimetru optic
Powermetru optic portabil, lungimi de unda 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, rezolutie 0,01dB, interval de masura -70+10dBm, adaptoare interschimbabile SC/ST/FC, temperatura de lucru -20+70 grade Celsius, dimensiuni 160x75x32mm, greutate 205g(fara baterii), alimentare: 3 baterii de 1,5V, timp de operare baterii 240h.

Alte imagini:
NF-900NF-900NF-900NF-900
 
NF-900

Pret vechi:
350,02 RON fara TVA


Pret nou:
280,01 RON

*) Pretul nu contine TVA

Disponibilitate :
In stoc